Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Pa dobro, mi sad ne pricamo o celendzer igracu, nego o top 10 igracu, jednostavno ja kod njega nikad ne vidim plan B u igri.
    To i meni smeta. Ne zna da mixuje, da nalazi druga resenja, nego samo udri. Sto je ok kad si bas mlad i tek pocinjes, ali on to vise nije..
    13/13!

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Zamalo da me Bojana banuje zbog otvaranja teme
      Znas da sam pomislila na tebe nocas
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Danas bas puno meceva, srecom ne ocekuje se kisa.
        Strasno me zanima mec Tsonga-Shapovalov, ali nema sanse da jos jednu noc ne spavam, previse bi bilo
        Ali ima jos zanimljivih meceva, pre svih Borna-Sale, valjda nece da se oduze mecevi pre njih, onda Kirijos_Milman, da li je se Nicku igra tenis ili ima preca posla, nocni zivot u Njujorku ima svasta da ponudi
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Zamalo da me Bojana banuje zbog otvaranja teme
          Cek polako..tek poce(l)o

          tt sa A5 u inat Mi6
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • To i ja kazem, dug je put do titule. Kao da sam ja kriv sto Starac ne ume rutinski da dobija
            Last edited by Mr. Wolf; 30-08-17, 13:15.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Ma ja sam kriva, dopustam tebi da otvaras temu
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Zeznuo si je Vulfe, iskoristio si priliku dok se Bojana spremala za more i totalno zaboravila da ces otvoriti temu. Posle kad je na moru, vec kasno bilo, iskusno, iskusno.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Danas bas puno meceva, srecom ne ocekuje se kisa.
                  Strasno me zanima mec Tsonga-Shapovalov, ali nema sanse da jos jednu noc ne spavam, previse bi bilo
                  Ali ima jos zanimljivih meceva, pre svih Borna-Sale, valjda nece da se oduze mecevi pre njih, onda Kirijos_Milman, da li je se Nicku igra tenis ili ima preca posla, nocni zivot u Njujorku ima svasta da ponudi
                  Evo da dodam ja par mečeva koji bi mogli biti zanimljivi danas iz raznih razloga. Chung-Isner, Kuznetsov-Lopez, Bedene - Rublev, Bagda - Fritz, Harrison - Berdih, Dzumhur - Cuevas, Poulle - Donaldson, Anderson - Gulbis. Ima svasta da se gleda, pa ko šta voli.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Posle Rodžerovog meča su mi kvote malo pojačane pa je situacija ovakva:
                    Federer - 2
                    Nadal - 3
                    Zverev - 5,5
                    Dimitrov i Čilić - 14
                    Kod žena su se stvari takođe promenile posle pobede Maše nad Halep i sad je ovako:
                    Muguruza - 3,5
                    Pliskova - 6
                    Šarapova - 7
                    Svitolina - 9

                    Comment


                    • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                      Posle Rodžerovog meča su mi kvote malo pojačane pa je situacija ovakva:
                      Federer - 2
                      Nadal - 3
                      Zverev - 5,5
                      Dimitrov i Čilić - 14
                      Kod žena su se stvari takođe promenile posle pobede Maše nad Halep i sad je ovako:
                      Muguruza - 3,5
                      Pliskova - 6
                      Šarapova - 7
                      Svitolina - 9
                      Odakle ti ovo? Neka tvoja procena ili...?
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Odakle ti ovo? Neka tvoja procena ili...?
                        Pa rekoh kladionica , koja ima kvote sa raznih i onda tu skupi i to su ti glavni brojevi
                        Federer je imao manju kvotu pre svog meča , kao što je i Maśa imala mnogo veću.

                        Comment


                        • Ne,ne, ok nego nije u postu bio izvor pa zato.
                          Hvala
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Shminkeru, dobija li Damir danas?
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Fritz, Rubljov

                              Jutros oko 5 sati se probudih i na livescore-u vidim da Federer gubi u četvrtom setu 1:4 pa ispratih ostatak meča. Bio sam miran jer ako išta ima sigurno to su tri stvari: smrt, porez, kao i činjenica da će Tiafoe izgubiti odlučujući set. U posljednje vrijeme sam pratio Fracesove rezultate i poražavajuće je kako gubi tijesne mečeve. Jutros mi je to odgovaralo, ali to obično nije slučaj. Mogao je Federer mnogo bolje proći u žrijebu s obzirom na trenutnu konkurenciju koja je očajna, a Tiafoe je upravo Federera zaslužio u prvom kolu s obzirom na neosvojene bodove u proteklom periodu a koje je morao osvojiti.

                              Čekam Zverev – Ćorić i Shapovalov – Tsonga. Saša protiv Borne ne bi smio dopustiti probleme. Primjera radi, taj jedini meč u senirskoj konkurenciji koji su igrali u Sinsinatiju prije dvije godine je Ćorić je dobio 7:5 u taj-brejku odlučujućeg seta. Tada je on bio 38. igrač svijeta, dok je Saša bio 85. Sada je Borna 61. a Saša 6. na listi.
                              Shapovalovu je sve što ostvari preko ovoga bonus. Vidjećemo koliko je spreman za Tsongu.
                              Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zero View Post
                                Shminkeru, dobija li Damir danas?
                                Da

                                Comment

                                Working...
                                X