Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Da li mi se to čini da ATP konačno ulazi u novu, random, fazu?

    U tom donjem delu žreba ja bih možda najviše voleo da Kokinakis dogura što dalje. Nadam se još jednom run-u Šapovalova. A i bilo bi lepo da Saša Zverev opravda poziciju nosioca. Još da Griša i Nik obezbede rematch

    I nije to nikakav raspad ATP... kad bude na ATP bilo 15+ uzastopnih novopečenih GS polufinalista onda možemo reći da je ATP skliznuo u mračne vode.

    EDIT: Što se tiče ženskog dela žreba, svaka prognoza unapred je suluda.
    Da vidimo može li Halep do prve pobede nad Šarapovom, hoće li Angie Kerber zaobići minu u vidu Osake... Svitolina i Keys imaju neugodne protivnice u prvom kolu.
    Kontaveit-Safarova takođe zanimljiv meč prvog kola, kao i Konjuh-Barty.
    Last edited by wanderer; 26-08-17, 21:07.

    Comment


    • #47
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • #48
        Originally posted by pedja147 View Post
        Ovo sto je uradio Endi svakako nije fer i po meni bi trebalo da postoji neka kazna za tako nesto.

        E sada, ne treba ga previse napadati. Pa i Rodzer je prosle godine to uradio dva ili tri puta ( u Majamiju i Madridu sigurno, mozda jos negde) pa se tada nije mnogo napadao. A i on je zeznuo bio dosta zreb, posto je Nadal zbog toga bio 5. nosilac, i na primer igrao sa Djokovicem u 1/4 Rima ( tada se Rodzer povukao posle jednog meca). Mislio sam da ce Rodzer istu stvar da uradi i na Roland Garrosu, ali ipak nije to uradio. U svakom slucaju, Endi nije prvi koji je to uradio od ovih boljih igraca.
        Ali nijednom se nije povukao zbog povrede koju je vukao mesecima, kao sto je slucaj kod Mareja.
        Jos na Wimbledonu je imao ovu povredu, preskocio oba mastersa i bilo je jasno da nije spreman, trebao je kao Raonic da se povuce pre zreba
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • #49
          A po Tignoru, Marej je trebao da osvoji

          http://www.tennis.com/pro-game/2017/...-zverev/68773/

          koliko taj lik pojma nema, a dobija pare
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • #50
            Haha kako im je Endi pomutio planove, unakazio ih na keca.

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • #51
              Kakve planove

              Comment


              • #52
                Za Fedal finale pretpostavljam
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • #53
                  A kao nisu mogli da naštimaju žrijeb, kao što to uvijek i čine

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by shminka View Post
                    A kao nisu mogli da naštimaju žrijeb, kao što to uvijek i čine
                    Ma znali su da će Endi da odustane, zato nisu štimali jer se evo kao sam namestio
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • #55
                      Izgleda da Nike nije kao sto je nekad bio.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • #56
                        Kako ce Cilkan opet u finale i onda ce se naloziti da je klasa.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by shminka View Post
                          A kao nisu mogli da naštimaju žrijeb, kao što to uvijek i čine
                          Covece, pa ti kao da ne znas da oni to rade samo kada Novak igra. Verovatno da njemu i svim njegovim navijacima napakoste. A sada nemaju potrebe za tim. Cuva se Nike za Australiju 2018.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Izgleda da Nike nije kao sto je nekad bio.
                            Sramota , kakav su propust napravili...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • #59
                              Ja tek sad videh Halep-Sharapova 1. kolo, auuu kakav mec ce to biti.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • #60
                                Mirise na finale Federer-Zverev,dosta slicna situacija kao 2007 tj. preslikano,Montreal te godine osvojio Djokovic,ove Zverev,u finalu i te i ove godine dobija deda.

                                Comment

                                Working...
                                X