Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    @Dino
    A zasto ti ne mozes da ostavis post koji ne sadrzi provokaciju?
    Ma jedna bezazlena šala Oprosti

    Comment


    • Originally posted by Seoski Terminator View Post
      Nadalovci i Novakovci navijali da Fed izgubi, sad Fedovci i Novakovci navijaju da Nadal izgubi.

      Sve u svemu meni najvise krivo sto Fed nije dosao preman na turnir da gedam njega i Nadala.
      Kako ko...nemojte da se vređamo
      Ja sam navijala da Delpo pobedi...a to već i 'tice znaju da mi je on drugi omiljeni teniser, odmah iza Novaka naravno
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by DinoFC View Post
        Ma jedna bezazlena šala Oprosti
        Shvati ovo kao opomenu.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Marija, ti si posebna, ti uvek ispadas kad su generalizacije u pitanju.

          Inace, mislim da Delpo ima 20-30 % sansi da dobije Nadala, ali opet po meni najgori GS ove godine po kvalitetu, ko pobedi od njih dvojice 99% uzima GS.

          Ironija, al ja sam zgotivio Delpa kad je prosli put pobedio Feda na USO, pre povreda i sl, a ne pratim previse tenis niti Delpa, pa ga ne hejtujem zbog vucaranja po terenu o kom se pise.

          Comment


          • Valjda ce Anderson otici u finale, imam osecaj da ce se Busta obojici sagnuti ako prodje.

            Comment


            • Originally posted by zdravkelja View Post
              Valjda ce Anderson otici u finale, imam osecaj da ce se Busta obojici sagnuti ako prodje.
              Samo Busta, samo MOC!
              Idemo na titulu ovde - bice tesko, ali moramo verovati.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Mirni i Karlović eventualno...Nije ovo 81 slučajno u niku
                Kakve to veze ima? Kad muskarci mogu gledati mladje od sebe, trebale bi i zene moci.

                Comment


                • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                  Marija, ti si posebna, ti uvek ispadas kad su generalizacije u pitanju.

                  Inace, mislim da Delpo ima 20-30 % sansi da dobije Nadala, ali opet po meni najgori GS ove godine po kvalitetu, ko pobedi od njih dvojice 99% uzima GS.

                  Ironija, al ja sam zgotivio Delpa kad je prosli put pobedio Feda na USO, pre povreda i sl, a ne pratim previse tenis niti Delpa, pa ga ne hejtujem zbog vucaranja po terenu o kom se pise.
                  Mislila sam da ni protiv Feda šanse nisu veće...a Delpo me demantovao...Mada je Rafa u najboljoj formi na najslabijem GS sezone,ako ne i u poslednjih 10 godina, te ako propusti priliku onda nije trebao ni da dolazi.
                  Za Delpa je bitno da mu FH i servisi rade...BH manje više jer Rafin FH škripi...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Za razliku od Nadala Fed nije dovoljno trenirao zbog ledja, pa se samim tim i pokazalo cim je naleteo na nekog ozbiljnijeg tenisea da je apsolutno nespreman. Druga stvar sto sam se ja licno zapalio jer je kao bolje igrao posle prva dva kola, a i tesko je da igra losije od onog.

                    Naravno i Nadal sad dolazi do prvog ozbiljnijeg tenisera, ali mislim da je Nadal na totalno drugom nivou u odnosu na Feda.

                    Comment


                    • Mislim da je Fed napravio grešku što je igrao Montreal...
                      Možda bi imao više šanse sada...
                      A vala im je i Marej svima zabiberio kada se povukao...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Fed je mene licno prevario sa svojim optimizmom, a kad se procita intervju posle poraza, ocigledno je to bila samo taktika, jednostavno nije hteo da oda da ima ozbiljnijih problema.
                        Nadal ne igra nista posebno, Fed sa pocetka sezone bi ga dobio sa 3:0. Delpo takodje nije bez sansi, ali servis mora perfektno da mu radi, to ce biti kljuc celog meca, jer Nadal vec duze vreme ima ogromnih problema na riternu.

                        Ali ja i dalje tipujem da ce Kevin postati slem sampion
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Slazem se Marija da bi bilo bolje. Ali lepo rece Mr. Vuk, previse analiziramo i slusamo sta pricaju novinarima i onako sve bitno kriju.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Fed je mene licno prevario sa svojim optimizmom, a kad se procita intervju posle poraza, ocigledno je to bila samo taktika, jednostavno nije hteo da oda da ima ozbiljnijih problema.
                            Nadal ne igra nista posebno, Fed sa pocetka sezone bi ga dobio sa 3:0. Delpo takodje nije bez sansi, ali servis mora perfektno da mu radi, to ce biti kljuc celog meca, jer Nadal vec duze vreme ima ogromnih problema na riternu.

                            Ali ja i dalje tipujem da ce Kevin postati slem sampion
                            Zamislite Kevina sa GS Kevina ili Bustu u vreme Big 4 +1
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Fed je mene licno prevario sa svojim optimizmom, a kad se procita intervju posle poraza, ocigledno je to bila samo taktika, jednostavno nije hteo da oda da ima ozbiljnijih problema.
                              Nadal ne igra nista posebno, Fed sa pocetka sezone bi ga dobio sa 3:0. Delpo takodje nije bez sansi, ali servis mora perfektno da mu radi, to ce biti kljuc celog meca, jer Nadal vec duze vreme ima ogromnih problema na riternu.

                              Ali ja i dalje tipujem da ce Kevin postati slem sampion
                              Može se i drugačije protumačiti. Taktika je izjava posle poraza

                              Comment


                              • Originally posted by torpedo View Post
                                Može se i drugačije protumačiti. Taktika je izjava posle poraza
                                Ne verujem, zato sto nije izgubio u nekom epskom mecu, sa puno genijalnih poena, nego je pravio pocetnicke greske, slao voleje po 3 metra u aut, ciste fh u mrezu, a razmisljanje mu je bilo na nivou juniora.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X