Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spaletti nije klovn kao vecina trenera koji su prije njega vodili Inter.

    Originally posted by Sandugp View Post
    Ima i do H2H lige, ali najvise zato sto Romu ipak smatram konkurentnijim timom za ovu sezonu. Tako da je svako njihovo prosipanje bodova dobro doslo.
    A za Ikardija svakako imam odlicno misljenje. Nevezano za ovo sada.
    Pazi se ti Mertensa i drustva.

    Icardi je ubica.
    Last edited by Rossonero; 26-08-17, 21:54.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Ima i do H2H lige, ali najvise zato sto Romu ipak smatram konkurentnijim timom za ovu sezonu. Tako da je svako njihovo prosipanje bodova dobro doslo.
      A za Ikardija svakako imam odlicno misljenje. Nevezano za ovo sada.
      Auu ne slazemo se. Ne moze Roma biti konkurentnija od Napolija, pa cak ni od Intera. Po meni vrlo slabe zamene su doveli, sve su to okej igraci ali ne igracima kojima se napada titula.( mislim na Romine igrace), tako da ja jedino Napoli smatram ekipom sa kojom cemo se boriti za titulu. Opasno izgledaju, uigrani su, ekipa ista od prosle godine.
      Svakako ce biti nezgodno gostovanje u Rimu, tu smo uvek prolazili lose, prosle sezone smo u svim derbijima u gostima izgubili, jer smo izasli sa stavom da se branimo i uzmemo bod. Eno danas cim smo poveli 3-2 Alegri uvodi Barzaljija i brani se protiv ocajne Djenove.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Imao je inter sreće sa silnim stativama. Mislim da se ne bi vratili da je makar jedna završila u golu...

        Perišić najgori 70 minuta i onda bam, 2 asistencije! Šta reći za Maura, samo neka nastavi najbolj golgeter! Kako je smestio onaj prvi gol pri padu iz kolena!

        Dalber se dobro pokazao. Mario napravio glupost sa onim volejem, ali kao protiv Fiorentine, baš je promrdao ekipu.

        Čestitke i Vesinu.

        Sad slede nadam se 5 laganih mečeva: SPAL i Đenoa kući, Krotone, Bolonja i Benevento u gostima.

        Jaka je Roma, nema šta, čak deluje kao i da su dopingovani kad vidiš koliko trče, koliko se bore, kako jako šutiraju... xD
        Last edited by Il Capitano; 26-08-17, 22:02.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Originally posted by Jax Teller View Post
          Perisa se nije vidio i onda u zadnjih 15-tak minuta dvije asistencije.
          Pokusava da iskopira Miktarijana.

          Salu na stranu sjajan derbi danas, mozda i nije realan rezultat posto je Roma veci deo utakmice bila cak i bolji rival ali one stative su ih na kraju skupo kostale.
          sigpic

          Comment


          • Trebati ce vise kosmodiska ove sezone, jer ovaj decko lomi kicme.

            Jedva cekam da ga vidim na terenu.

            Comment


            • Evidentno Romi treba brze krilo od Defrela.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                Auu ne slazemo se. Ne moze Roma biti konkurentnija od Napolija, pa cak ni od Intera. Po meni vrlo slabe zamene su doveli, sve su to okej igraci ali ne igracima kojima se napada titula.( mislim na Romine igrace), tako da ja jedino Napoli smatram ekipom sa kojom cemo se boriti za titulu. Opasno izgledaju, uigrani su, ekipa ista od prosle godine.
                Svakako ce biti nezgodno gostovanje u Rimu, tu smo uvek prolazili lose, prosle sezone smo u svim derbijima u gostima izgubili, jer smo izasli sa stavom da se branimo i uzmemo bod. Eno danas cim smo poveli 3-2 Alegri uvodi Barzaljija i brani se protiv ocajne Djenove.
                Ne pricam za Napoli. Pricam (pisem) u odnosu na Internacionale. Jedino sto Romi ne ide na ruku je to sto igraju i LS i morace i tu da se trose (grupa im je prejebena) samim tim ce Serija A verovatno da ispasta. Sada pitanje je koliko.
                Opet videli smo i danas bili su bolji tim pa sigurno 80 minuta - uopste nisu maciji kasalj. Ali su usled svojih gresaka (najvise zbog brdo propustenih prilika) na kraju rutinski porazeni - i neka su.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Zato sto Defrel nije krilo, on je u Sasuolu igrao poziciju Dzeka, a Politano i Berardi su mu delili lopte.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Velika greska Monchija je sto nisu potpisali Mahreza, a bili su ozbiljno zagrijani za njega.

                    Danas ga gledam protiv Uniteda, klasa.

                    Comment


                    • Covek ubija u 1 na 1 situaciji, kontam da bi vrteo Lihstajnera i MDS do prekosutra.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Covek ubija u 1 na 1 situaciji, kontam da bi vrteo Lihstajnera i MDS do prekosutra.
                        A ko ne bi MDS-a vrteo?
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Vrteli bi ga svi, ali Marez bi mu decu napravio
                          Plasim se samo da ne zaigra protiv Barse u LS, bice covek veci predmet sprdnje nego Boateng, kad ga Messi zarola
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Sa Lihstajnerom bi se sprdao, a nisam siguran da bi ista mogao da uradi protiv Maksovog sina.

                            Comment


                            • Hahaha jao cuti, ne mogu zamisliti sta bi mu uradio
                              Max je brat, vec 2. utakmicu za redom ne daje sansu Bernardeskiju, Kosta danas nije igrao, cak ni sinu nije pruzio sansu.
                              Mozda Bernu poslati na pozajmicu u Sasuolo da se jos malo ocelici, sta ce nam Kosta, gledaj Kvadrado kako igra.
                              Sad ozbiljno, mali Bentakur me odusevio danas, koliko je samo smireno odigrao ovih poslednjih 15 minuta, cini mi se da ce biti dobar ove sezone, a Matuidi kako je usao tako smo proigrali na sredini, i kako deli lopte covek svaka cast. Onom Kediri treba malo da zagreje klupu na par utakmica.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Bice Juve i ove godine malo iznad svih

                                Ostala 4 mi ravnopravno,deluje da je Napoli sad top al oni su morali da imaju vrh formu za ovaj deo godine zbog LS kvala,pasce

                                Inter moze da ima ogromnu prednost neigranjem evrope,dok kod Rome kontra slucaj,takodje jedva cekam da vidim Milan kako ce da izgleda u jacim utakmicama

                                Comment

                                Working...
                                X