Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebem ti Frosinone mrtvi!

    Comment


    • Forza Parma!!!! Aleeeeeeeeeeeeee, aleeeeeeeeee., aleeeeeeeeeeeeeeee.

      Comment


      • Valjda je jasno gde će Bufon završiti karijeru...

        Comment


        • Originally posted by Crni Đorđe View Post

          Parma is the new Florentia Viola. Liga je učinila sve da zajebe Palermo što je više moguće, sve kako bi Parma otišla direktno. Morali su igrati utakmice i kada bi njihovi internacionalci otišli u reprezentacije (a imaju ih fin broj). Verovatno će i na kraju otići gore. Plej-of za popunu će biti jak, možda i najjači poslednjih nekoliko godina.
          Znaju vrapci na grani.

          Ali barem ćemo svedočiti novom stečaju za dve-tri godine. Kada je Parma u pitanju, to me uvek razveseli.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by bounty hunter View Post
            Valjda je jasno gde će Bufon završiti karijeru...
            Parma ili penzija. To bi bila prava prica.

            Comment


            • Koji bedak bi bio da je usao mrtvi Frosinone. Bravo za Parmu, ali onom golmanu Fodje da nabace veceras jedno 30 riba sta je skinuo u poslednjem minutu
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Palermo ce se vratiti kroz PO.

                Serie B Play-Offs

                Comment


                • Top. Baš sam se obradovao, pratio sam uporedo sa basketom. Kao klinac sam bio lud za Parmom, znam da smo najviše mrzeli Juventusa.

                  Veliki klub sigurno.

                  Comment


                  • Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Kakva ludnica....boooo...

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Međusobni. Intera samo pobeda vodi u najelitnije klupsko takmičenje.
                        Originally posted by dekinjo
                        Lacio ima +41 gol razliku, Inter +35

                        Šta se gleda na kraju gol razlika ili međusobni skor ako budu imali isti broj bodova?

                        Ako se gleda gol razlika, Lacio može i da izgubi čak sa 3 gola razlike i biće ispred Intera.
                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • U bukvalnom smislu [emoji4]

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Mafijoze za sada sve pošteno.
                            Krotone jednom nogom u nižem rangu. Čudo će im trebati pa preokrenuti dešavanja u Napulju.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Ma ispadaju ove sezone, vise nego i zasluzeno. Pa ce se nekad u buducnosti setiti da uloze malo vise novca nebi li ostali u najjacem rangu takmicenja.

                              Comment


                              • Kada su doveli Zengu, nije bilo za očekivati nešto drugo nego da ispadnu. Krotone je mnogo direktnih duela izgubio i to je prevagnulo. Prošle godine su takođe imali dosta sreće da su u poslednjem kolu dočekali Lacio koji je završio sezonu 15 dana pre tog meča. Ove godinu su morali na stranu i tu su jako loši. Da su dočekali Napoli već bi bila drugačija pesma.

                                Ove priče o mafijašima, klanovima i sličnim baljezgarijama ne znam odakle ljudi izvlače. Nije zanimljivo.
                                Last edited by Crni Đorđe; 20-05-18, 18:06.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X