Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Everton Luiz ustalio se u postavu SPAL-a.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Kakve nečasne radnje u Kalču. Svi timovi koji grčevito brane prvoligaški status vode dal u gostima ili kod kuće.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Kakve su ovo stele ljudi, pa dajte malo manje providno.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • SMS vodi Lacio ka LŠ.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Sve se odlucuje u Rimu u zadnjem kolu. Laciju odgovara sve osim poraza. Ima da prsti na sve strane!

            A ovo danas je za pricu koliko su providni neki rezultati.

            Comment


            • Ne bi me cudilo da Krotone uzme neki bod u Napulju i da ispadne SPAL. Pre svega me cudi sto mafijasi nisu obezbedili opstanak vec, ali izgleda da ne kupuju samo oni tekme.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Krotone je sa jednom ipo nogom u B. Pobeda Kaljarija ih je gurnula u ambis. Dovoljno je da SPAL uzme nerešeno i u tom slučaju Krotone mora da pobedi.
                sigpic

                Comment


                • S' obzirom da je Napoli izgubio sansu za titulu, nije iskljuceno da ce mafija namestiti to.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Kako me Kaisedo juce nervirao.

                    Comment


                    • Italijani bruje da će Karlo Anćeloti umesto Sarija u Napoli.
                      Ukoliko se vest pokaže ko tačna dolazak Karlita značio bi da De Laurentis napada i sledeće sezone šampionski pehar.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • To mi ne deluje kao dobar potez. Usporiće Anćeloti najlepši fudbal na čizmi. Verujem da se slažeš sa mnom
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Ostaje Alegri, ali ako ode.......daj Sarija u Juve da se sprda sa napadom Dibala, Iguain, Daglas Košta, Bernadeski, Marko Pjaca.....da postigne 350 golova za sezonu.

                          Comment


                          • Sari po svemu sudeći i dalje ostaje glavno komandujući na čelu Napolija. Sjajni strateg se izborio sa uvek zahtevnim De Laurentisom da mu se koriguju finansijska sredstva, tako da postaje drugi najplaćeniji trener Serije A, odma iza Maxa Alegrija.
                            Čelsi ostao kratkih šaka. Svi su Sarija videli kao Konteovog naslednika.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Nerealan View Post
                              To mi ne deluje kao dobar potez. Usporiće Anćeloti najlepši fudbal na čizmi. Verujem da se slažeš sa mnom
                              Suviše gotivim čoveka da bi ga mogao upoređivati sa Sarijem.
                              Treba Sariju mnogo mnogo da dođe Karlitu do članaka.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Sari produzio ugovor sa Napolijem do 2021,a Can od prvog Juna u Juveu
                                Last edited by 61563; 17-05-18, 12:13.

                                Comment

                                Working...
                                X