Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikada mi nece biti jasno zasto je Bajern prodao Kostu

    Comment


    • Costa okrenu rezultat. Kakva zvijer od igraca.

      Comment


      • Očekivano.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Princoni. View Post
          Nikada mi nece biti jasno zasto je Bajern prodao Kostu
          Poljubiti u dupe Rumenigea i upravu sto su ga prodali, mada odlicne odnose imamo sa njima, tako da nije cudo.
          Najbolji igrac ove sezone bez sumnje.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Meni vala jeste cudo. Imas Robena i Riberija koji su na zalasku karijere i prodas Kostu koji se i u Bajernu odlicno pokazao. Da to nisu uradili, mozda bi sada cekali duel sa Liverpulom u finalu LS.

            Brutalan posao Juvea.

            Comment


            • Sram bilo ove hejtere da niko ne okači onaj penal od juče što je sviran protiv Juventusa.

              Comment


              • Moze li mi neko reci da li je dozvoljeno da igrac primi loptu u sesnestercu kada golman izvodi, jer je ista situacija bila prosle godine sa Zvezdom pa su ponistili gol jer nije napustila sesnesterac. I sam penal je bezveze, jer je kontakta bilo malo a ovaj poceo da pada ranije, nego da se sudio za Juve ovakav penal namesteno bi bilo, iako vidim da se jucerasnji mec vodi kao namesten jer je iz 2 u 1, a cak se trazio i crveni za Ruganija
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ja koliko znam i sećam se, niko ne sme da dira loptu dok ne izađe iz 16. Kad je gol kik naravno.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Ja koliko znam i sećam se, niko ne sme da dira loptu dok ne izađe iz 16. Kad je gol kik naravno.


                    Evo pusti od 2:10
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Pa nije bila "bekovska", ono je bilo u toku igre, a kad se igra sme da je primi gde hoće, ako se naravno misli na situaciju kad je sviran penal.

                      Cirkus penal.

                      Comment


                      • Ne veći cirkus nego sinoć na Marakani.
                        U zadnje vreme ne možeš živeti od sudijskih lakrdija i grešaka.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Ahaa ja sam mislio da je ispucavanje bilo, jer sam u tom trenutku gledao nesto drugo i vidim penal a usporeni snimak pokazali samo ovaj deo. Onda okej, ali opet penal je smejurija bio.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Udineze u ozbiljnom problemu.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Izvuče se Lacio potiv Atalante...

                              Kaljari je sad pao na 18. mesto, moraju da grizu večeras.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Ljajić ozbiljnu formu pred Mondijal potvrdio sa dve asistencije ka Baseliju i De Silvestriju za remi podno Vezuva.
                                Ozbiljna gužva dole za još jednog predstavnika za ispadanje. Verona i simpa Benevento čekaju trećeg člana.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X