Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Mislis da mozemo izdrzati celu sezonu samo sa Pjanicem? Pogledaj samo koliko se mucimo kada njega nema, zato je potreban jos 1 plej uz njega, kreativac. Sad da mogu potpisao bih transfer Isko za Dibalu.
    Pjanic jedini drzi ovaj jadni vezni red koji imamo trenutno. Khedira odavno odsvirao svoje , najvise zbog fizikalija jer ne moze da se pomeri, Matuidi jednostavno ne ume sa loptom, Marcha ne dobija dovoljno sansi mada i on je "demaged good", Bentancur zelen jos uvek iako je tu dosta potencijala... da ne duzim. Sveza krv je preko potrebna.

    Isco je san za mnoge, vidimo kakav je to igrac kad mu se pruzi prilika. Upravo zbog njega je i Zidan promenio formaciju. Neverovatan igrac.

    Comment


    • Ma jos jedan plejmejker da dodje, i onda imas na sredini Matuidi, Pjanic, Dzan, Bentakur(koji nije plej i vise je kao Kedira) sto je u sustini okej, samo sto taj plej mora biti kvalitetan a ne neki random lik.
      Takodje bekovi su kriminalni, pominje se Darmian, uz Spinazolu i MDS opet je to neozbiljno uzeci u obzir da cemo se otarasiti Lihstajenra i Asamoe a AS ce verovatno napustiti tim na leto, znaci i tu smo tanki.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Kjevo - Krotone u nedelju u jednom od ključnih mečeva za opstanak. Kjevo je otpustilo Marano, promovisalo L'Anu i sada može samo da se moli Bogu. Kaljari je, po meni, "idealan" drugoligaš, pošto od leta kruže priče da su igrači bojkotovali Rastelija (kasnije dobio otkaz), uz podršku predsednika koji čeka "padobran" od 25 miliona u slučaju ispadanja. Jedino to može da objasni dovođenje analfabete kao što je Lopez (gle "slučajnosti", jedan od idola navijača). Ako ne izvuku bar nešto u nedelju, Kaljari će se naći u g****** do zuba.
        sigpic

        Comment


        • Ma koji Krotone, ljudi opstaju u igi sigurno, velika je to mafija da bi ispali, evo drugu godinu za redom na isti nacin opstaju. Spal, Verona i Benevento ce izaci, izvuci ce se Kjevo, bedak bi bio da ispadnu, bice tu X neki, imaju i Benevento u poslednjem kolu tako da verujem da ce ostati 17.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Ja bi voelo SPAL da ostane. I zao mi Benevento. Imaju bas jake navijace i dobru atmosferu na njihovim stadionima, iako su prilicno mali sto se tice kapaciteta, ali ih je lepo gledati. Potsecaju na Lecce

            Comment


            • Gledam bas Seriju B, neizvesna borba za ulazak u Seriju A. Empoli je siguran a u 2-3 boda su Palermo, Parma, Fosinone, Venezia. Voleo bih videti Parmu ponovo u seriji A.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Isto i kod mene Parma prvi pick. A isto i Venezia, izgleda da vlasnik/ci imaju ozbiljan plan da naprave nesto od Venezije, mada videcemo kako ce sve to ispasti. Prvo Seria A pa sve ostalo.

                Comment


                • Roma isto ima ogroman meč u nedelju na Sardiniji. Verovatno i bitniji od narednog sa Juventusom.

                  Baš ima mnogo kalkulacija do kraja za LŠ.
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • I dalje mislim da će Kaljari ispasti ako ne uradi nešto u nedelju, ali u trenutnom stanju teško.

                    Originally posted by Prototype View Post
                    Isto i kod mene Parma prvi pick. A isto i Venezia, izgleda da vlasnik/ci imaju ozbiljan plan da naprave nesto od Venezije, mada videcemo kako ce sve to ispasti. Prvo Seria A pa sve ostalo.
                    Parma is the new Florentia Viola. Liga je učinila sve da zajebe Palermo što je više moguće, sve kako bi Parma otišla direktno. Morali su igrati utakmice i kada bi njihovi internacionalci otišli u reprezentacije (a imaju ih fin broj). Verovatno će i na kraju otići gore. Plej-of za popunu će biti jak, možda i najjači poslednjih nekoliko godina.
                    Last edited by Crni Đorđe; 02-05-18, 14:14.
                    sigpic

                    Comment


                    • Udine - Inter
                      Lazio - Atalanta
                      Cagliari - Roma

                      Inter - Sassuolo
                      Crotone - Lazio
                      Roma - Juventus

                      Lazio - Inter
                      Sassuolo - Roma
                      Ajde Atalanta, samo jedan bod! Pa da resavamo u poslednjem kolu.
                      Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                      Comment


                      • Da nije bilo onog pada forme Intera u decembru i januaru sada bi vec bili drugi. Ovako su sami sebi zakomplikovali.

                        Uzivanje pratiti Seriju A sad na kraju.
                        Сутра брзо долази - треба човек постати
                        Нестали су кодекси, остали су комплекси
                        Победе су порази, а исходи су потресни!

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Ma jos jedan plejmejker da dodje, i onda imas na sredini Matuidi, Pjanic, Dzan, Bentakur(koji nije plej i vise je kao Kedira) sto je u sustini okej, samo sto taj plej mora biti kvalitetan a ne neki random lik.
                          Takodje bekovi su kriminalni, pominje se Darmian, uz Spinazolu i MDS opet je to neozbiljno uzeci u obzir da cemo se otarasiti Lihstajenra i Asamoe a AS ce verovatno napustiti tim na leto, znaci i tu smo tanki.
                          Belerin za 50 miliona i da pevamo

                          Što se Serije B tiče, Palermo pre Parme, pratim dosta cele sezone, nezasluženo bi bilo da ih Parma pretekne ka dvojci iako bih i ja voleo jer Tardini nedostaje Seriji A.

                          Comment


                          • Mnogo je to para za Belerina, 30 im dosta, ionako je u kanalu vec 2 godine.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by Kosjerac View Post
                              Da nije bilo onog pada forme Intera u decembru i januaru sada bi vec bili drugi. Ovako su sami sebi zakomplikovali.

                              Uzivanje pratiti Seriju A sad na kraju.

                              Dodao bih i u februaru


                              Originally posted by b64Milos View Post
                              Ajde Atalanta, samo jedan bod! Pa da resavamo u poslednjem kolu.

                              Mogu i Kaljari i Juve da pomognu... xD
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Pitam se ima li srama Allegri, dace Bog da se razidjemo na leto.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X