Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Da li mirno spavaš Patriče Šiče?
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • #62
      Howedes izgleda zavrsio u Juveu,jos par detalja

      Comment


      • #63
        Parma - Kremoneze u pola 9 otvorili Seriju B.
        sigpic

        Comment


        • #64
          Svi relevantni izvori potvrđuju da Šik želi u Juve. Mislim da je to to, samo je pitanje da li će ove ili naredne godine...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • #65
            Poslao Juve ponudu 30.5m eura

            Comment


            • #66
              Lol koji pocetak

              Comment


              • #67
                Nevjerovatno, repriza prosle sezone
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • #68
                  Prosle godine su nas unistili u prvom poluvremenu, ove godine smo zakopali sami sebe u prvih 5 minuta. Nadam se da ide ovo u preokret i po ko zna koji put j...m sve Allegriju sa Kvadradom i Kedirom.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #69
                    Meni su mecevi Genove i Juvea krajnje sumnjivi,ne znam jel imaju neku konekciju medjusobnu, al ne vidim razlog da Juve daje bodove Djenovi 2 poraza u poslednje 3 godine,i evo danas gledaj pocetak

                    Comment


                    • #70
                      Zasto sumnjivi? Prosle godine nas rastavili sa zivotom u prvom poluvremenu, danas su ljudi dali 2 gola ni iz cega. Ubijamo ih celo poluvreme, zato je i 2-2. Uzima Juve ovo, da ako je pametan Max da ubaci Daglasa i Bernu da ih isevaju malo, nego on tupi nesto sa Mandzukom i Kvadradom.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #71
                        Aaaa majko mila ovakav gol Kvadrado nije dao ima godinu dana, kako je samo primi, celu utakmicu je najgori igrac.
                        Kaze komentator, kako je iskusno Max izvadio napolje Kediru a ne Kvadrada kao da je znao hahaha
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #72
                          Evo ace za Romu i Inter...

                          acestream://58c4e4de897f5116dcc0ce5dd74267b4f7e4c61c
                          acestream://66ce42b59cd7028be149ee7e7ca17066910b2db3
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by bice View Post
                            Zasto sumnjivi? Prosle godine nas rastavili sa zivotom u prvom poluvremenu, danas su ljudi dali 2 gola ni iz cega. Ubijamo ih celo poluvreme, zato je i 2-2. Uzima Juve ovo, da ako je pametan Max da ubaci Daglasa i Bernu da ih isevaju malo, nego on tupi nesto sa Mandzukom i Kvadradom.
                            Ma prosto mi je neverovatno,da Juve prima i prosle i ove godine golove od Djenove i gubi,i sto kazes prosle godine razbijanje palo,deluje mi da su prijateljski klubovi pa dobije Juve,a ako mu ne treba dace bodove Djenovi,ne garantujem samo mi sumnjivo

                            A sad derbi,da vidimo gde smo

                            Comment


                            • #74
                              Ja od kada znam za Juve u Đenovi, da l protiv Sampdorije, da l protiv Đenove, uvek gusto, tako i u Bergamu, i protiv Parme na Tardiniju.

                              Pre je bio i Friuli, ali poslednje dve tri sezone uglavnom laganica.

                              Inače, ovo je Dibalina sezona.

                              Comment


                              • #75
                                Kako si to promasio Mauro?
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X