Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Headburner

    Nije dosudjeno apsolutno nista. Kao ni onda kad je Matuidiju ponisten gol zbog ofsajda, bio je ofsajd i gledao se VAR, ali pre toga opstrukcija igre, Skriniar odnosi Higuaina lopte video nije. Ako nadjem snimak postavi cu. Msm oni gledaju VAR zbog ofsajda, koji jeste bio barem metar , ali faaul nekako zaboravili, valjda zatvorili oci samo na tren.

    Comment


    • Isto važi i za Milan, provereni trener i da se krene polako.
      Gatuzo je dobio ugovor na još tri sezone, neće on nigde.
      sigpic

      Comment


      • Izgleda da ce Orsato biti kaznjen, nece suditi utakmice do kraja sezone. Strasna kazna.

        https://www.football-italia.net/1206...gliavento-tape

        https://www.football-italia.net/1206...g-unacceptable

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          @Headburner

          Nije dosudjeno apsolutno nista. Kao ni onda kad je Matuidiju ponisten gol zbog ofsajda, bio je ofsajd i gledao se VAR, ali pre toga opstrukcija igre, Skriniar odnosi Higuaina lopte video nije. Ako nadjem snimak postavi cu. Msm oni gledaju VAR zbog ofsajda, koji jeste bio barem metar , ali faaul nekako zaboravili, valjda zatvorili oci samo na tren.
          Pa nije ni trebalo, skroz blag kontakt, Matuidi nastavlja da trci onda mu ovaj cisto oduzima loptu. Okacio je neko ono kada Skriniar odnosi Higuaina. Trebalo je onde da se svira faul i da žuti Skriniaru što ne bi uticalo na meč koliko bi Pjanićev drugi žuti, e sad ako je Skriniar već imao žuti...

          Comment


          • Nije bas blag kontak, izbacio ga iz ravnoteze a pritom lopte video nije.

            Skriniar bio zadnji igrac, popio bi on tu crveni, Higuain bi izasao sam ispred golman, itekako utice na tekmu.

            Comment


            • Comment


              • Ali smešan mi Sari, brine o popularnosti Serije A. Pa da ajde da napravimo da Juve namerno ne bude šampion samo da se navijači nekog drugog tima ne bi odrekli Serije A...


                Šta je bilo bilo je. Još 3 kola do kraja. Što se tiče Intera stvarno se nadam da će dobiti i Sasuolo i Udineze (valjda ovi drugi neće napokon uzeti 3 boda baš sada xD) pogotovo jer su željni revanša jer su izgubili od oba tima u decembru a i sad su besni poprilično zbog poslednjih dešavanja. Nadam se da Lacio neće dobiti makar jedan meč u naredna 2 kola protiv opasne Atalante koja se bori za LE i davljenika Krotonea koji solidno gura sa Zengom u borbi za opstanak.

                I onda da poslednje kolo bude spektakl. Ako tu Inter ne dobije, Laciju želim onda svu sreću u LŠ.


                Što se tiče Milana mislim da će biti očajni sa Gatuzom jer je prošao taj šok efekat koji je imao na ekipu, tek sad će se videti njegovo trenersko "umeće" i mislim da će Milan vrlo brzo da menja trenera u novoj sezoni.
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Neee
                  Ne vidim sta moze on doneti Juventus, nije plejmejker, to je ono sto nama treba. Eto ako je za utehu bolji je od Sturara i trenutno Markizia, ali nisam zeleo da dodje d ovog transfera..
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by Il Capitano View Post
                    Ali smešan mi Sari, brine o popularnosti Serije A. Pa da ajde da napravimo da Juve namerno ne bude šampion samo da se navijači nekog drugog tima ne bi odrekli Serije A...


                    Šta je bilo bilo je. Još 3 kola do kraja. Što se tiče Intera stvarno se nadam da će dobiti i Sasuolo i Udineze (valjda ovi drugi neće napokon uzeti 3 boda baš sada xD) pogotovo jer su željni revanša jer su izgubili od oba tima u decembru a i sad su besni poprilično zbog poslednjih dešavanja. Nadam se da Lacio neće dobiti makar jedan meč u naredna 2 kola protiv opasne Atalante koja se bori za LE i davljenika Krotonea koji solidno gura sa Zengom u borbi za opstanak.

                    I onda da poslednje kolo bude spektakl. Ako tu Inter ne dobije, Laciju želim onda svu sreću u LŠ.


                    Što se tiče Milana mislim da će biti očajni sa Gatuzom jer je prošao taj šok efekat koji je imao na ekipu, tek sad će se videti njegovo trenersko "umeće" i mislim da će Milan vrlo brzo da menja trenera u novoj sezoni.
                    Ma smijesni ljudi, i to dobro smijesni. Ok, cinjenica je da je Mire trebao dobiti drugi zuti, ali eto njima je lakse da se "peru" tim, nego svojim porazom od Fiorentine. 100 su sansi ljudi imali i svaku su prokockali, jednostavno italijanski Tottenham, nece uzeti trofej ni da im je Novara jedini konkurent..

                    Nego eto, lakse se pravdati ovako, na odluke u korist Juventusa, a kad oni igraju s Crotoneom i vode jedan razlike, zadnji napad na utakmici, sumnjiva situacija (u najmanju ruku) u njihovom sesnaestercu, igraci Crotonea traze VAR, ali VARa nema i sudija 20 sekundi nakon toga svira kraj, to je ok.

                    Bravo za Juve, pokazali klasu i sampionski mentalitet po ko zna koji put.
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by Il Capitano View Post
                      Ali smešan mi Sari, brine o popularnosti Serije A. Pa da ajde da napravimo da Juve namerno ne bude šampion samo da se navijači nekog drugog tima ne bi odrekli Serije A...


                      Šta je bilo bilo je. Još 3 kola do kraja. Što se tiče Intera stvarno se nadam da će dobiti i Sasuolo i Udineze (valjda ovi drugi neće napokon uzeti 3 boda baš sada xD) pogotovo jer su željni revanša jer su izgubili od oba tima u decembru a i sad su besni poprilično zbog poslednjih dešavanja. Nadam se da Lacio neće dobiti makar jedan meč u naredna 2 kola protiv opasne Atalante koja se bori za LE i davljenika Krotonea koji solidno gura sa Zengom u borbi za opstanak.

                      I onda da poslednje kolo bude spektakl. Ako tu Inter ne dobije, Laciju želim onda svu sreću u LŠ.


                      Što se tiče Milana mislim da će biti očajni sa Gatuzom jer je prošao taj šok efekat koji je imao na ekipu, tek sad će se videti njegovo trenersko "umeće" i mislim da će Milan vrlo brzo da menja trenera u novoj sezoni.
                      I ja bih ovo voleo da vidim. Jedino sto me ono nervira jeste ako Lazio dodje do LS, da ne proda sve sto ima

                      @Dale

                      Napoli tj njihovi navijaci a vali i osoblje, ne shvata da ovako samo vrse jos veci pritisak na svoje igrace. Vec sam spomenuo, njihov napad deluje toliko iznureno da sam bio ubedjen barem u jedan kiks do kraja i ako budu dolazili do pobeda, bice to teskom mukom.

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        I ja bih ovo voleo da vidim. Jedino sto me ono nervira jeste ako Lazio dodje do LS, da ne proda sve sto ima

                        @Dale

                        Napoli tj njihovi navijaci a vali i osoblje, ne shvata da ovako samo vrse jos veci pritisak na svoje igrace. Vec sam spomenuo, njihov napad deluje toliko iznureno da sam bio ubedjen barem u jedan kiks do kraja i ako budu dolazili do pobeda, bice to teskom mukom.
                        100%, uostalom, to je slucaj vec duze vremena. Protiv Chieva okrenuli vecom mukom nego vi preksinoc, od Udinesea isto 2 puta gubili, pa onda protiv vas takodje u nadoknadi, bas su kasljucali, ali juce su sve unistili i izgubili bas sve sanse..
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Nije bas blag kontak, izbacio ga iz ravnoteze a pritom lopte video nije.

                          Skriniar bio zadnji igrac, popio bi on tu crveni, Higuain bi izasao sam ispred golman, itekako utice na tekmu.
                          Nije bio start s ledja, ne moze za ono crveni, a i bili su obojica blizu lopte, ne zna se dal bi izasao sam ispred golmana [emoji2] Vise je neko remplovanje gde je ovaj gledao igraca a ne loptu.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Neee
                            Ne vidim sta moze on doneti Juventus, nije plejmejker, to je ono sto nama treba. Eto ako je za utehu bolji je od Sturara i trenutno Markizia, ali nisam zeleo da dodje d ovog transfera..
                            Nije on plejmejker, imamo mi plejmejkera, Miralema Pjanića majstora. Čan umesto Kedire, pravi posao po mom mišljenju.

                            Comment


                            • Mislis da mozemo izdrzati celu sezonu samo sa Pjanicem? Pogledaj samo koliko se mucimo kada njega nema, zato je potreban jos 1 plej uz njega, kreativac. Sad da mogu potpisao bih transfer Isko za Dibalu.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Nije on plejmejker, imamo mi plejmejkera, Miralema Pjanića majstora. Čan umesto Kedire, pravi posao po mom mišljenju.
                                Emre Džan je prelomio i definitivno se odlučio za Juve.
                                Imaće sjajna primanja u Torinu, odma iza prvih zvezda Iguaina i Dibale.
                                Čak 6,000,000 po sezoni što je mnogo više nego što je inkasirao na Enfildu.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X