Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogu da gore koliko hoce, ali titulu nece uzeti.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Iskreno voleo bih da se proda Ikardi.

      Dolazi Lautaro Martinez, mnogo pokretljiviji igrač koji doduše tek treba da pokaže kvalitet u Evropi ali mislim da će uspeti sigurno! Novac od prodaje Ikardija treba iskoristiti za otkup Rafinje (i Kansela koji je fantastičan ali doduše većim delom će se on platiti prodajom Kondogbije).

      Treba dovesti i jednog mnogo korisnijeg igrača na sredini od onih koji su trenutno u Interu i naravno neko krilo bolje od Perišića/Kandreve iako će i mladi Karamo sigurno više igrati u narednim sezonama.

      Nadam se i da će se finalizirati pregovori sa De Frajom i Asamoom.

      EDIT: Veliko razočarenje bi bilo npr. da se proda Škrinijar
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Samo da i on ne propadne kao Gabigol i Mario...
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Sve zavisi kakve su ambicije Intera dogodine....ako je to skudeto....prodaja najboljeg igrača i nije pesma.

          Comment


          • Mislim da ce se mnogo toga znati na kraju 38 kola,tj zavisiti od plasmana van ili u TOP4...ako se udje u LS,mislim ad bi sve trebalo uciniti i zadrzati Icardija,dovesti nekog WC kreativca na sredini,jer to po meni,najvise nedostaje Interu,a mladog skrinjara sumnjam da ce prodati,igra ustalio se ,a i tek je dosao

            Comment


            • Sampaoli mi nije jasan za Dibalu. Za Ikardija mi nije baš toliko čudno jer Iguain jeste bolji igrač od njega, ali je čudno s druge strane jer se mislilo da je Sampaoli već otpisao Pipitu iz reprezentacije ali sad ga zove i gotovo je siguran da će ga voditi na Mundijal.
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Kad ste znali platiti idiota skoro 30 miliona, pokazite se sad.

                Torino are open to selling striker Andrea Belotti for €50m this summer, half his original asking price, according to the Corriere dello Sport.
                https://www.football-italia.net/1189...e-%E2%82%AC50m

                Comment


                • Originally posted by Il Capitano View Post
                  Iskreno voleo bih da se proda Ikardi.

                  Dolazi Lautaro Martinez, mnogo pokretljiviji igrač koji doduše tek treba da pokaže kvalitet u Evropi ali mislim da će uspeti sigurno! Novac od prodaje Ikardija treba iskoristiti za otkup Rafinje (i Kansela koji je fantastičan ali doduše većim delom će se on platiti prodajom Kondogbije).

                  Treba dovesti i jednog mnogo korisnijeg igrača na sredini od onih koji su trenutno u Interu i naravno neko krilo bolje od Perišića/Kandreve iako će i mladi Karamo sigurno više igrati u narednim sezonama.

                  Nadam se i da će se finalizirati pregovori sa De Frajom i Asamoom.

                  EDIT: Veliko razočarenje bi bilo npr. da se proda Škrinijar
                  Treba zavrsiti u top 4 i onda dovesti ozbiljna pojacnja.

                  Martinez je tipican nedokazan igrac, nesrazmeran rizik u odnosu na ambicije. Prodaja Ikardija bi bila velika greska. Sve zavisi od plasmana na kraju sezone.
                  Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                  Comment


                  • Navodno je De Vrij odbio Barsu i pristao da naredne sezone čini štoperski tandem sa Škrinjarom.
                    Miranda se vraća na Južnoamerički kontinent gde će privesti karijeru kraju.

                    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Napoli je u Ređo Emiliji najverovatnije ostavio snove o tituli po strani.

                      Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                      Comment




                      • Mogu li vise da vlazim na Dibalicu? Ne.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Ako im je kada ne mogu mrtvi Sasuolo da dobiju
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Milan:G Donnarumma; Calabria, Bonucci, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Montolivo, Bonaventura; Suso, Cutrone, Calhanoglu
                            Inter: Handanovic; Cancelo, Miranda, Skriniar, D'Ambrosio; Gagliardini, Brozovic; Candreva, Rafinha, Perisic; Icardi
                            acestream://2cb9b41f27485d14c850e52a394c211ae526338e

                            Comment


                            • Ponisti VAR gol Icardija (ofsajd).

                              Comment


                              • Icardi se vec sad uvjerljivo upisao u promasaj sezone.

                                Nevjerovatno sta je promasio!

                                Comment

                                Working...
                                X