Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inter reportedly have a deal with Lazio’s Stefan de Vrij, and are only working on the final details before depositing his contract.
    https://www.football-italia.net/1185...e-de-vrij-deal

    Comment


    • Derby della Madonnina ce se igrati 4. aprila.

      Official: #MilanInter will be played on Wednesday, April 4 at 18:30 (Italy time)

      Comment


      • Umor ili sta god da je vec, ne smeju biti opravdanje za ovaj kiks protiv SPAL-a...Anemicno smo delovali, bez zelje za pobedom i bez ideje, raspad na terenu. Jbg, sutra Napoli gazi Djenovu i ide na -2. Nema opustanja do kraja.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Ma jok nije umor Tvrdo i disciplinovano odigrao SPAL, ginuli u odbrani. Ja se vise radujem derbijima, jer se igra otvoreno nego ovakvim mecevima.

          Comment


          • Jbg, bas losa kretnja, video se premor..Gledam raspored za april, mogli bismo odigrati cak 8 utakmica u aprilu u slucaju da prodjemo u 1/2 LS. Sta cemo tek tada raditi..
            Sledi derbi sa Milanom, to bi morali dobiti pred ovu reprezentativnu pauzu, pa onda da se pripremimo za Real
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Dolazi Napoli vcrs na -2

              Comment


              • Raspade se Sampa protiv Intera u samo par minuta.

                Comment


                • Sex na Marassiju.

                  Mauro show!

                  Comment


                  • Kritikovao/motivisao ih je Spaleti rekavši da nemaju kvalitet. Stavio i Rafinju i Brozovića u startnoj postavi, tj. mnogo više igrača učestvuje u napadu. Ponovo su rešili da vrše presing na protivniku kao u prvim mesecima. Perišiću kliknulo u glavi napokon. Shvatili protiv Napolija da imaju kvalitet makar za LŠ.


                    Možda se stvarno ipak sve odluči u poslednjem kolu, Lacio - Inter!
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Ovo danas je bila ,mozda i najbolje igra Intera ove sezone,bar ja sto sam gledao,a sta reci o MI9,kralj sesneterca,jos poceo i da se sprda pa udara pete,4 komada za 25 minuta i ode na klupu ,laganica...za mene najbolji uz Costu trenutno spic na svetu...pa onda Kejn i svi ostali,mogu da zamislim sta bi on tek radio da ima onakvu sredinu terena ko Spursi ili Real...

                      Comment


                      • Videćemo sledeće godine kad Nara Wanda bude vodila Kristijanovu decu sa njenom u parkić, pa budu pričali zajedno na temu "kako je biti majka u 21. veku?" uz šampanjac, pinakoladu afterparkića

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Videćemo sledeće godine kad Nara Wanda bude vodila Kristijanovu decu sa njenom u parkić, pa budu pričali zajedno na temu "kako je biti majka u 21. veku?" uz šampanjac, pinakoladu afterparkića
                          Hahahaahhaahahaaahaahahahahah dobra dobra

                          Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                          Comment


                          • Ako je Real pametan da lepo aktivira klauzulu i dovede ga razvalio bi u Spaniji,em je jeftiniji od Kejna,em mislim da bi Vandi Madrid sasvim odgovarao kao grad...u slucaju da Inter ne uspe da se plasira u LS,tesko da ce on ostati u Interu

                            Comment


                            • Sta je sa Leivom, dao covek 3 gola na poslednje 3 utakmice
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • San Paolo gori.

                                Comment

                                Working...
                                X