Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by limun View Post
    Vlasti sumnjaju da je Astori ubijen!?

    Krivični postupak otvoren je posle smrti italijanskog fudbalera Davidea Astorea zbog sumnje u ubistvo, potvrdio je glavni tužilac iz Udina Antonio de Nikolo.

    U utorak bi trebalo da se obavi obdukcija, posle čega će se znati tačan razlog Astorijeve smrti u hotelu u Udinama pred utakmicu sa Udinezeom u Seriji A.

    "Otvorili smo krivični postupak zbog mogućnosti ubistva iz nehata. To je neophodan čin. Za sada je otvoren protiv nepoznate osobe. Dogovorili smo autopsiju i uskoro će se obaviti", rekao je De Nikolo za italijanski radio Rai.

    On je u nedelju istakao začuđenost zbog toga što je profesionalni sportista preminuo u snu u 31. godini.
    To je pro forme odrađeno, odn. odrađuje, jbg uznemirila se javnost mora da se zatvori začarani krug.

    Comment


    • Fiorentina se obavezala da ce placati dozivotno Astorijevu platu njegovoj zeni i detetu. Svaka cast za potez.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Ma kakvi, to je provala, sramota da se tako sprdaju i zaraduju mediji na racun pokojnika

        Comment


        • Postovanje

          Comment


          • Originally posted by Mrkela View Post
            Ma kakvi, to je provala, sramota da se tako sprdaju i zaraduju mediji na racun pokojnika
            A po kom osnovu tvrdiš da je priča izmišljena. Svi svetski mediji preneli vest zašto uvek moraju teorije zavere.

            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Citao sam i ja da su demantovali vest, vec ce samo isplatiti jos do kraja ovog sadasnjeg ugovora i to je to, cini mi se jos par meseci.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Na RAI Uno išao dole kajron i potvrda da će se isplaćivati kako je i preneto.
                Jebem ga, ko sad laže. Astori je mrtav i ni jedan novac ga neće vratiti među žive.

                Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Paulo Dibala: Ako Milan osvoji Kup obrijaću sebi glavu.
                  Đenaro Gatuzo : Ako Juventus uzme LŠ odseći ću sebi testise.
                  Rat na relaciji Torino - Milano polako se zahuktava.

                  Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Ja sam čuo da će sa njegovom ženom potpisati ugovor koji je David trebalo da potpiše i da će taj ugovor isplatiti do kraja, ne znam koji je period u pitanju ali tako sam pročitao.
                    MESSI 10

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      A po kom osnovu tvrdiš da je priča izmišljena. Svi svetski mediji preneli vest zašto uvek moraju teorije zavere.

                      Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
                      opusti se

                      Comment


                      • Ispraćaj Davidea....

                        Spoiler



























                        Slični su ovi Italijani nama, sentimentalni....

                        Comment


                        • Comment


                          • Češće sneg padne u Sahari nego što se ime i prezime Lukasa Leive nađe na velikom semaforu. I to se dogodilo danas. Brazilac pogodio mrežu Kaljarija.

                            Comment


                            • Dybala usao u odlicnu formu, takav nam treba!
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • A i Higuain, koji nije imao srece kod penala jer iako je dobro sutirao, golman je jos bolje odreagovao. Svaka mu cast za onu asistenciju. A stvarno mi neizmeno drago kad vidim levaka kako koristi desnu nogu kada skonta da je to neophodno i bude uspesan u tome. Jer levacima je bas problem koristiti svoju slabiju desnu nogu.

                                Comment

                                Working...
                                X