Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napoli rutinski, sav fokus na Seriju A, posto ne igraju vise ove kupove (sem LE ali ne verujem da ce se cimati nesto mnogo). Mnogo laksi raspored imaju od Juventusa. Nama ide sada Torino u gostima, Atalanta kuci pa Lazio u gostima. Izmedju toga imamo 2 tekme sa Tot i Atalanta u kupu, vrlo neugodno.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Napoli rutinski, sav fokus na Seriju A, posto ne igraju vise ove kupove (sem LE ali ne verujem da ce se cimati nesto mnogo). Mnogo laksi raspored imaju od Juventusa. Nama ide sada Torino u gostima, Atalanta kuci pa Lazio u gostima. Izmedju toga imamo 2 tekme sa Tot i Atalanta u kupu, vrlo neugodno.
      Sve dobijamo.

      Comment


      • Grande Mirko.

        http://mondo.rs/a1080809/Sport/Fudba...O-i-VIDEO.html

        Comment


        • Sa kakvom smo mi postavom izasli protiv Torina, kao da je Benevento u pitanju... Mora da pobedimo, svaki kiks je na Maxovu ruku.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Dosta imamo odsutnih i polupovređenih igrača.

            Evo i Pipita se povredi.

            Comment


            • Sad igramo bez napadača.

              Najbolje je Costu gurnuti gore.

              EDIT. Alex.
              Last edited by Beppe Rossi; 18-02-18, 12:09.
              sigpic

              Comment


              • Daj Dibalu u durgom umesto Asamoe, AS na beka i neka teraju ova trojica napred. Moramo dobiti, Napoli ce usrati ove i odose onda na 3 ili 4.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ma opušteno, ovi ne mogu da nas dobiju tačno da igramo sa još dva beka po vokaciji u polju.

                  Max se istripovao sve bekove izveo na teren.

                  Comment


                  • Klasa je ovaj Bernardeski, toliko koristan igrac, ja sam odusevljen. Svaka utakmica gol ili asistencija. Treba odbraniti ovih 0-1 sada i pevati posle. Nadam se da nije nista ozbiljnije sa Pipitom, videh da se drzi za zadnju lozu.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Rutinski na kraju, Dybala odigrao pola sata, raduje povratak na teren, taman ce imati jos 2 utakmice pred Totenhem da se vrati u formu. Bukvalno sa drugom postavom do vazna 3 boda, jos jedan CS, i Torino bez ikakvih sansi da ugrozi gol Scesnog. Izgleda da povreda Iguaina nije opasnije prirode.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment




                      • Bice napeto ovde, prvi kljucan mec Lazio-Juve Napoli-Roma.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Mnogo laksi raspored ima Juventus. Cudo bi bilo da ovde Napoli osvoji vise bodova.

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Spoiler


                              Bice napeto ovde, prvi kljucan mec Lazio-Juve Napoli-Roma.
                              Originally posted by HeadBurn3r View Post
                              Mnogo laksi raspored ima Juventus. Cudo bi bilo da ovde Napoli osvoji vise bodova.
                              Slažem se sa Hedbrnom, samo što bih malo preformulisao njegovu rečenicu, da ipak nije MNOGO lakši raspored, ali jeste lakši. Plus Napoli dolazi u Torino.

                              Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Kakvo je ovo bull shit oko navodne zamene na golu "B janko - Nera". Samo bi se budale odrekle Bufona i 'mesto njega angažovali Kasiljesa. Kakva je tu matematika po sredi? ������
                              Ćorava posla, nema ništa od toga i ne daj bože da ima.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Slažem se sa Hedbrnom, samo što bih malo preformulisao njegovu rečenicu, da ipak nije MNOGO lakši raspored, ali jeste lakši. Plus Napoli dolazi u Torino.



                                Ćorava posla, nema ništa od toga i ne daj bože da ima.
                                Napoli ima Milan, Inter i Romu od ovih pri vrhu. Juve ima redovnu musteriju Lacio, Milan i Samp od ozbiljnijih, a imaju i ove sto ce verovatno da ispadnu Spal, Benevento i Krotone.

                                Comment

                                Working...
                                X