Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima tu dosta poteza koji mi nisu jasni sa Fabijeve strane. Koliko sam razumeo, njemu su roditelji i dalje ziveli u Napulju iako je on bio u Torinu. Ne razumem zasto ih nije poveo sa sobom, pogotovo imajuci u vidu situaciju u kojoj se nasao. Drugo, jeste mu lik rekao da ne izlazi u javnost, ali to takodje ne kapiram. Da je pravovremeno saopstio sve, sigurno ne bi trpeo pritisak publike zbog situacije. Ako to vec u pocetku nije uradio, sto je razumno, s obzirom na "istragu", u nekom periodu je to morao da saopsti.
    sigpic

    Comment


    • Dobro, pitaju se i roditelji nešto valjda, a iz priče mi njegov ćale ne deluje kao neko ko bi hteo da se seli, pa i s takvim okolnostima.
      A za ovo drugo, pa jbg, jednostavno mu je potpuno verovao i nije hteo da izlazi u javnost s tom pričom, jer ga je ovaj svaki put zavlačio da je blizu da otkrije ko stoji iza toga itd. Kontam i da u takvim situacijama ljudi ne razmišljaju uvek racionalno i ovako sa strane nam mnoge odluke mogu čudno izgledati

      Mada stvarno, što canarian reče, fascinantno da je na slobodi trenutno. Italijani bi morali da urade nešto povodom tog zakona o žalbama, pogotovo jer mi se iz priče čini da postoji realna mogućnost da ne dobije drugu priliku za žalbu na vreme i da njegov slučaj samim tim zastari
      A za to što je i dalje živ, psihopata bi trebao da se zahvali De Risu

      Comment


      • Ja sam odma skonto da je Piccolo taj koji mu je slao pisma. Valljda je ovaj artikal tako napisan da mozes brzo da dobijes ideju koje glavni tj ko moze biti glavni krivac. U stvarnom zivotu to bi bilo mnogo teze skontati.

        Comment


        • Kakav tekst, ovo je novinarstvo...

          Sta reci.. Tuzno za Fabija, ja sam se zgrozio samo sto citam ovo, a kamo li on sto je sve dozivio... Ali koja slucajnost je da je zapoznao bas tog Pikola, a pre toga dobivao zakane od njega, nikad ne bi saznao ko je to bio kontam...

          Comment


          • RADJA...2-0

            Comment


            • Resi Roma u 5 minuta derbi.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Trebalo i ranije,sad smo na bod...

                Comment


                • Bravo za najvece grobine od bekova Asamou i Lihstajenra, jedva cekam ledja da vam vidim, majmuncine odvratne, sta vi radite.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Neka Alegri, odmori Alexa Sandra, Dybalu i Kostu, dug je put, umorni od puta. Sramna je ovo igra u odbrani, ljudi iz 2 suta dali 2 gola. Bravo, bravo!
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Neka Alegri, odmori Alexa Sandra, Dybalu i Kostu, dug je put, umorni od puta. Sramna je ovo igra u odbrani, ljudi iz 2 suta dali 2 gola. Bravo, bravo!
                      Od puta ih ne odmara sigurno ,nije Engleska daleko,a pritom nisu ni usli protiv Engleza ni Costa ni Sandro.Ako nisu povrede u pitanju meni je nejasno,zasto mu ne igraju,pogotovo Sandro,a ni Dibala se nije nesto naigrao da bi bio umoran,nejasno,mada meni kod njega je upitno sto njemu igra Kedira pre Matuidija,i sto pre forsira Silju ako ne igra Svajcarac,to se moglo videti protiv Sportinga,cim su usli Costa ,Matuidi i Kvadrado je dobio vise prostora i dali ste nekako gol Portugalcima
                      Last edited by 61563; 19-11-17, 15:45.

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Od puta ih ne odmara sigurno ,nije Engleska daleko,a pritom nisu ni usli protiv Engleza ni Costa ni Sandro.Ako nisu povrede u pitanju meni je nejasno,zasto mu ne igraju,pogotovo Sandro
                        Ironicno je bilo, pa majmun bre, mi od pocetka sezone nemamo prvih 11, covek svaku utakmicu druge igrace ima. Sram ga bilo za ovo guranje Asamoe i Lihstajnera. Kvadrado pobedjen igra startnu sedi mu Kosta na klupi. Kedira odavno nije igrac za najjace lige. 4 suta na gol, 3 gola dali.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Kakve golove mi primamo, a nama treba 10-ak izglednih da bi postigli gol. Cuadrado, Mandzukara i Asamoah nemaju sta da traze u prvih 11. posebno ne na ovakvim vec poznato teskim gostovanjima. A vala ni Khedira, fizicki je bas propo, iako je fudbalski kvalitet poseduje i posedovace al' kosta nas njegova letargija.

                          Ne moze Mandzukic uopste da funkcionise na krilu bez Alex Sandra, nema ko da probija po toj levoj strani dok se Mario ubacuje u sredinu. Leva strana danas nije ni postojala kad je pitanju ofanziva.

                          Lose ali ono bas lose izdanje. I treba da se izgubi mec i jos meceva da se izgubi valjda onom blesanu tvrdoglavom dodje iz dupeta u glavu i prestane forsirati odredjene igrace. Dodje mi se visde da ne gledam tekme kad Cuadrado startuje, previse me iritira.

                          Comment


                          • Ako ne uzme ove godine Napoli, nece uzeti u narednih 10 godina. Reorganizacija odbrane je potrebna. Juventus nije napadacka ekipa, mi smo ekipa koja ce dati prva gol i pobediti 1-0, a ne da ga primamo uvek prvi ni iz cega i onda juri rezultat i raspadni se.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Baš je Juve promašio ovaj prelazni rok.

                              Odavno nije bio gori.....

                              Comment


                              • Nema to veze ni Napoli se nije pojacao. Imaju bas uigran sastav kao sto neko rece ako sad ne osvoje nece nikad

                                Comment

                                Working...
                                X