Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada škartuju Perdelu, Macari preuzima, jedini iole dostupan odabir - siluje čovek 3-5-2, BonBon takođe rekao da može igrati jedino 3-5-2, a s obzirom da on komanduje sada u Milanu...

    Nije da će da se usreće, ali to je već druga tema.
    Last edited by Crni Đorđe; 24-09-17, 23:30.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Crni Đorđe View Post
      Kada škartuju Perdelu, Macari preuzima, jedini iole dostupan odabir. Nije da će da se usreće, ali to je već druga tema.
      Dokle Simone ima ugovor ...moja preporuka nekako da probaju ovu sezonu do top4,al ne znam kako,a onda da jure Ancelotija uz Belotija i vrv jos par top igraca za sledecu godinu..

      Comment


      • Top 4 sada izgleda bas daleko ali dobro tek je pocela sezona, mozda se trgnemo. Najvise mi smeta sto opet primamo golove na svakoj utakmici a prvo gledali da sredimo odbranu i ulozili dosta novca u tu liniju... Opet je tu kriv Montela, rotira te stopere non stop, sedi mu na klupi Musakio i onda Zapata napravi kiks i pokloni gol Sampdoriji. Trebace tu jos par prelaznih rokova da se oslobodimo Abatea i drustva pa onda razmisljati o nekom vecem napretku
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Otarasili ste se nekih cepanki, ali ostalo je jos u timu. Montolivo, Abate, Zapata, Borini, to su kriminal igraci.
          Secam se dok je za Juve igrao Peluso, Padoin, De Celje, to je tek bio haos, a nismo se mogli otarasiti njih nikako...Cesto menjanje formacije utice na propuste, jbg, ne moze Abate igrati DMR/MR kad to nije, isto tako Borini. Vole Italijani da izmisljaju nove pozicije igracima, klasika je to, cist primer Sturaro na desnom beku Rano je jos za prognoze, treba se uigrati tim, merodavno ce biti za ocenjivanje tamo u novembru, tu bi mogli napraviti neki prvi presek stanja.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Ma da ja sam prezadovoljan ovim rokom jer je dovedeno toliko pojacanja i resili smo se dosta panjeva u samo jednom roku ali trebace nam jos 2-3 da oteramo sve nepotrebne i dovedemo bolje zamene. Mislim da se Montela nece zadrzati dugo ako ovako nastavi ali nema ni nekih kvalitetnih zamena koje su dostupne

            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Otarasili ste se nekih cepanki, ali ostalo je jos u timu. Montolivo, Abate, Zapata, Borini, to su kriminal igraci.
              Secam se dok je za Juve igrao Peluso, Padoin, De Celje, to je tek bio haos, a nismo se mogli otarasiti njih nikako...Cesto menjanje formacije utice na propuste, jbg, ne moze Abate igrati DMR/MR kad to nije, isto tako Borini. Vole Italijani da izmisljaju nove pozicije igracima, klasika je to, cist primer Sturaro na desnom beku Rano je jos za prognoze, treba se uigrati tim, merodavno ce biti za ocenjivanje tamo u novembru, tu bi mogli napraviti neki prvi presek stanja.
              Sturaro na DR je posledica povreda u rotaciji, ništa treće.

              Sa druge strane Borini na wing beku je posledica trenerove neke zamisli.

              Comment


              • Originally posted by Miletić View Post
                Opet je tu kriv Montela, rotira te stopere non stop, sedi mu na klupi Musakio i onda Zapata napravi kiks i pokloni gol Sampdoriji.
                Zapata je bio taktički potez, da fizički parira Zapati iz Sampdorije. Fino je to odradio

                I protiv Lacija mu je Montolivo bio taktički potez pa je i to ispušio. Bolje mu je da se mane taktičkih poteza i da forsira samo najbolje. Sa ovim konstantnim rotacijama tim nikad neće da se uigra. Mislim da još nije vezao dvije utakmice sa istim sastavom
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Sturaro na DR je posledica povreda u rotaciji, ništa treće.

                  Sa druge strane Borini na wing beku je posledica trenerove neke zamisli.
                  Uvek bih pre gurao 3-5-2 nego da izmisljam poziciju igracu.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Luis Alberto jos jedna odlicna partija za Lacio, ove godine uz Ciru najbolji igrac tima ove sezone

                    Comment


                    • Montela

                      Comment


                      • Polako, polako ... nije jos gotov mec.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Dzekson,Florenci...

                          Comment


                          • Milan u fazi raspada. Ne stima nikako ova formacija, Montela pakuj kofere baki.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Namesteno, iz aviona se vidi, Montela dobija otkaz dolazi Anceloti.

                              Comment


                              • Odlicnih pola sata Juventusa i onda ponovo pad koncentracije i primljen gol. Mali Caldara odlican stoper. Bernardeski prvi start i odmah gol i assitencija.
                                Hajmo jos po koji gol da se osigura pobeda.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X