Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zidanov poraz. Ne igra Asensio od početka...

    Comment


    • Ocekujem da Real potrosi milione vec u januaru.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Samo da ne oteraju Zidana. Nema potrebe. Samo neka malo razmisli. Ovim porazom su porasle šanse za LŠ trofej.

        Očekujem jebanje PSG-a.

        Voleo bih da Ikardi dodje ako Ronaldo ne bude srao, mada je on meni zreo za špica.

        Ikardi i Sergej i to je to

        Comment


        • Ma Barsa ih pocistila u potpunosti. Trenutno se vidi razlika u kvalitetu, Mesi jos jednom na Santiagu objasnio ko je najbolji ikada. Buskets doktor, kako je lepo otvorio napad za onaj prvi gol, posle toga Mesijev sou od 30 minuta

          Comment


          • Buskets najbolji dm kog sam gledao...

            Comment


            • Trebali su da prodaju Ronalda za 200 miliona, i ova sezona, i ova utakmica je dokaz da on nema sta da trazi u tim pricama ko je bolji, on ili Mesi. Isto su trebali i Bejla da prodaju, mogli su da uzmu 70-80 miliona lagano, pitanje je oce li sad to moci, jer povrede ga ubise. Nije Real lose igrao, nije problem ni Kovacic koji je bio jedan od boljih na terenu, problem je uzasna forma Benzeme i Ronalda i sve sto je dobro uradjeno upropastili su. Barselona je nestvarno efikasna ove sezone, nemaju neku igru ali pobjedjuju i daju golove. Paulinjo je hit, toliko je cesto beskoristan u defanzivnim zadacima, a oept toliko problema pravi ofanzivnim kretnjama i samim doprinosom naprijed da je to prosto nevjerovatno.

              Kao sto sam i rekao na kraju prosle sezone za Zidana sad stvari samo idu nizbrdo, onako nesto je nemoguce ponoviti, daleko od toga da je sezona gotova, Real je na papiru i dalje broj jedan, barem sto se tice tih 11 igraca, e sad dubina fali definitivno, ali mogu se oni dici i da budu pravi kad je najvaznije, a to je od marta do kraja sezone. Zidan ima tezak posao da zamijeni igrace koji su uradili zajedno s njim nesto nezamislivo i odradi smjenu generacije. Do sad nije trosio, ali ce morati.

              Valverdeu svaka cast, titula je osvojena. Sta ce biti u LS pitanje je, ne vjerujem da mogu da osvoje, iako je s Mesijem sve moguce. Ali Suarez je ocajan, ali ocajan. I fantasticno je sto su ovoliko dobri sad kad nemaju Nejmara i Suarez nije ni sijenka nekadasnjeg igraca.
              sigpic

              Comment


              • Cuj, Ronaldo donese 2 uzastopne titule LS, sto niko nije ucinio, osvoji sa Portugalom EP, a Messi bolji od njega...
                Blagi pad forme zadesi coveka i odma uskacu Lesijevci da ga ganjaju.

                Comment


                • Ta priča Ronaldo vs Mesi je priča "Neko voli Slađu, neko voli Zorku...."

                  Comment


                  • Originally posted by limun View Post
                    Cuj, Ronaldo donese 2 uzastopne titule LS, sto niko nije ucinio, osvoji sa Portugalom EP, a Messi bolji od njega...
                    Blagi pad forme zadesi coveka i odma uskacu Lesijevci da ga ganjaju.
                    Fino je mahao peskirom sa klupe u ono finale EP,u stilu Stimca.
                    Nemoj zamjerit sto Limune ali ipak je Mesi klasa iznad.

                    Comment


                    • Ma mora se Barsa pojacati da bi uzela LS. Treba tu jos jedan stoper, veznjak, ofanzivac. Ne bih se bunio ni Ozila da dovedu, samo nek se dovode ljudi sto znaju fudbala.

                      Ma kakav Messi vs Ronaldo, zar se jos o tome diskutuje... A mos svrstat ljude u cetri grupe koji misle da je Ronaldo bolji:
                      Ronaldo fanboys (presli da navijaju za RM kad je napustio MU)
                      MU fans (jer je igrao za njih)
                      RM fans (jer igra za njih)
                      English fans (likovi koji se pale na PL proven!!!!)

                      Naravno, ima izuzetaka kao sto su Vladan i sigurno jos neki navijaci Junajteda, isto vazi za Realove - znam ih ja sto nemaju tu problem da priznaju, al prvi i cetvrti... Tu bas ne znam.

                      Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                      Comment


                      • Ma realno sranje je Ronaldo. Ajmo dalje. Mesi je bolji, Mesi je najbolji ikada. A je l mogu ja da mislim da je Ronaldo bolji makar prećutno?

                        Kad Realu ne ide, Ronaldo je kriv, kada ide, drugi su dobri Ronaldo samo daje golove i šutira penale. Kada Barseloni ne ide kriv je predsednik krivi su svi, trener, Nejmar, Suarez, kada ide, Mesi sve sam uradio.

                        Jebeš Busketsa najboljeg dm ikada i Iniestu najboljeg CM ikada.

                        Ronaldo je jedno govno koje sputava Real svih ovih godina, da on nije igrao uzeli bi 7 LŠ za redom i 8 primera.

                        A da Mesi nije igrao, Barselona bi bila na nivou Viljareala.

                        Sve znam. A kad tako pogledaš stvarno je taj Ronaldo odvratan jedva čekam da ode da počnemo malo i ligu da osvajamo. Jbni sebičnjak

                        Comment


                        • Dobar je Ronaldo,biti za klasu ispod najboljeg svih vremena je uspjeh,stavio bih ga rame uz rame sa jednim Zidanom.

                          Comment


                          • Nema veze tako generalizovati Ronaldove fanove. Ja ga volim vise nego Mesija na primer. Ali Mesi mi je nesto najbolje sto sam ja ikad video, tako da tu nema sporedbe. Mesi, pa 2-3 prazna mesta, pa Ronaldo, pa 2-3 prazna mesta, pa svi ostali. Generalno obojica su masini, ali Mesi je madjionicar, Ronaldo je hard-worker i zbog toga je to sto jeste, ali Mesi >> Ronaldo uvek. Sto ne znaci da je Ronaldo truba.

                            Comment


                            • Ko je bese ono picao da je Zidan prevara od trenera? E sad moze da likuje
                              Raspad Reala ove sezone, da li je mozda zasicenje ili sta vec, uglavnom veoma losa sezona, ali ce se sigurno okrenuti LS sada.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • A ko vama daje za pravo da poredite neuporedivo? Jedini sport u kome se zna najbolji svih vremena je košarka i to je Jordan, i to je MotoGp a to je Valentino Rossi. Od kojih ja pratim.

                                Ko vam kaže da Mesi ne bi pre 30 godina mrkao koks a da Maradona danas ne bi bio disciplinovan? Mnogo je nezahvalno porediti i sa igračima pre 10 godina kamoli pre 30,40.

                                Košarka je drugo. Ranije su bile jače odbrane, Jordan bi danas možda i bolji bio. Niko ne može da ponovi onakve postere i onakvu eleganciiju.

                                Fudbal je predaleko otišao, igra se drugačije, niko nama ne može ništa garantovati. Ajde reći da je bolji od Ronalda to je ok,
                                ali dalje poredio ne bih jer ranije to nije bilo toliko komercijalizovano i fokusirano na dva igrača kao danas.

                                Svaka liga je imala majstore, manje su se forsirali igrači pojedini. Jedan od najboljih je sigurno a za najboljeg se u fudbalu nikada znati neće jer je mnogo kompleksniji od košarke.

                                U košarci je sam Jordan nekada mogao da presudi i bude clutch u fudbalu je tu 11 igrača plus se gleda jačina timova u ligi i druge lige.

                                NBA je NBA i tada je liga bila jača nego sada. Za fudbal se ne zna, svakako nije bio ovako jak tempo. To je možda čak i u prilog Mesiju, ali ko zna kakav bi Maradona bio danas.

                                Zato niko nikad kao Rossi i Jordan.

                                Comment

                                Working...
                                X