Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tebas gonna Tebas: "We're discussing playing league matches outside Spain. Early stages, but La Liga support idea.”


    HahahahahaahahshahahahahahahHahahahahahah koja je ovo kretencina.

    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

    Comment


    • Comment


      • Zidan ponovo odmara pola tima, kostace ga ovo kad-tad.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Originally posted by MareLFC View Post
          Zidan ponovo odmara pola tima, kostace ga ovo kad-tad.
          Већ долази у прилику да има -4.

          Comment


          • Treće kolo a kombinovani sastav. Za šta ih cuva, za treninge?
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Originally posted by MareLFC View Post
              Zidan ponovo odmara pola tima, kostace ga ovo kad-tad.
              Pogleda energiju igrača pre svake tekme i izbaci sve koji nisu tamno zeleni. Nemam drugo objašnjenje

              Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                Pogleda energiju igrača pre svake tekme i izbaci sve koji nisu tamno zeleni. Nemam drugo objašnjenje [emoji3]
                I plus je odlucio da simulira 😂
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Pogleda energiju igrača pre svake tekme i izbaci sve koji nisu tamno zeleni. Nemam drugo objašnjenje



                  I prosle sezone Real krenuo sa tri remija u prvih nekoliko kola, nista ne mora da znaci.

                  Comment


                  • Barsa dade 2 gola iz ofsajda, sudija oba puta u liniji bio. Ne znam sta cekaju Spanci, zsto ne uvedu VAR?
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Drugi gol nije ofsaajd nikako.

                      Comment


                      • A ne racuna se onaj odbijanac do Albe kad stigla lopta, kako se to gleda?
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Mislim da odbijenac od odbranu nije offside.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Drugi mi se cini da nije. Gleda se od trenutka kad je onaj Mesiju izbio loptu.


                            Barsa mi je pomalo smijesna, prvo su imali nikakvu desnu stranu i sve se igralo preko lijeve i kao da su se ljudi zapitali ej kako da poboljsamo desnu stranu? Ajde da prebacimo wingera koji inace igra lijevo da igra desno... sto ostavlja nikakvu lijevu stranu. Mada da se ne lazemo, obije strane su raspad. Alba naravno da nece nista da uradi sam na stranu, ali Delofeu tek nista ne radi iako ima podrsku u vidu Semeda. Bas ne znam kako ce to da rijese.
                            Ako ce Mesi laznu devetku da igra, onda mora neko i lijevo igrat - nekako Suarez da se navikne... Ako nece onda nek Mesi ide desno, ali se mora dovest onda i vrhunski desni vezni da kontrolise utakmicu. Mnogo ovo asimetricno djeluje, nemaju nikakav plan al dobro, barem ne izgledamo kao raspustena banda. Mozda se i predje na 4-2-3-1 ali Delofeu kao krilo mi je previse meeeeeeeeeeeeh.

                            Stvarno steta sto Denisa nema uopste na klupu, steta sto nije posao nedje jer ocito da nece dobijat priliku u Barsu.


                            Ajde da se upise ta tri boda i da se vidiii pomalo Dembelee. Jedva cekam mec protiv Juvea, odma da se vidi dje smo, sto smo, kako smo.



                            E da, Injesta i Buskets losi, nekako umorni, slabo se krecu... mada Lopetegui ih je isforsirao, a nije morao.
                            Last edited by Baka; 09-09-17, 20:41.

                            Comment


                            • To mi nece biti jasno nikako, negde sude ofsajd, negde ne.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Odbila se lopta od dvojice igraca Espanjola. Koliko sam vidio na ponovljenom snimku, mislim da Alba nije bio najblizi gomanu Espanjola, bio je bar "u liniji", mada trebalo bi provjeriti opet, mozda grijesim. U svakom slucaju od strane igraca Espanjola mu je upucena lopta.

                                Comment

                                Working...
                                X