Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Benzema, sta reci... Covjek se raspada

    7 sansi a od toga bar 4 zicera i ne moze gol da da... Kazu ljudi da treba prodati Ronalda, stari coek a on od 7 sansi 5 golova zmureci

    Miki28
    Last edited by Miki28; 27-08-17, 23:10.
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • #77
      Originally posted by Ankee View Post
      A po narodu se pricalo da ce raspadnuta Valensija da primi petardu od Reala.
      Mogli su da prime više od petarde da je Benzema iskoristio bar 50% šansi koje je imao.

      Svakako bolja Valensija nego prošle sezone. Mislim da će ove da se bore za Evropu, e sad koju videćemo.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • #78
        Valjda se Mancha nekako zajebe za ova dva-tri dana pa dovedu Balea.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • #79
          Jasta, puno veci napredak u odnosu na proslu sezonu. Mada to i nije bilo teško, jer je bilo čak i sramotnih trenutaka za Valensiju.

          Večeras osim sto su se baš borili, mogu zahvaliti Benzemi za ovaj bod.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • #80
            Zaza je najtragicniji fudbaler kojeg sam ikad gleda u zivot. Losa odluka za losom odlukom, pa gle... losa odluka. Tragican, katastrofa, rupa bez dna.

            Neocekivano za Real, mada ovdje su promasaji presudili.

            Comment


            • #81
              Originally posted by Tarantula View Post
              Valjda se Mancha nekako zajebe za ova dva-tri dana pa dovedu Balea.
              Meni nije jasno da Zidan i uopste ljudi u Realu ne vide da mu vise nije mjesto tu a mogu da ga prodaju za veliku lovu, on u Primeri je prosjek sa tehikom a Asensio ga vec sije dok bi u PL bio jedan od najboljih zbog stila fudbala...
              Ovo mi je bas misterija i to ne kazem jer bi legao Utd vec je totalno neuopotrebljiv u Realu

              Miki28
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • #82
                Imaju u sledecem kolu da protiv A. Madrida pokazu da nisu slucajno dali 2 gola Realu. Bilo je i vreme da pocnu da igraju pristojan fudbal ponovo.
                Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                Comment


                • #83
                  Originally posted by Miki28 View Post
                  Benzema, sta reci... Covjek se raspada

                  7 sansi a od toga bar 4 zicera i ne moze gol da da... Kazu ljudi da treba prodati Ronalda, stari coek a on od 7 sansi 5 golova zmureci

                  Miki28
                  Ne razumem potez što su ostavili Benzemu a prodali Moratu. Morata je bio dobar svaki put kada je ulazio u igru. Za Benzemu se sve vidi.

                  Comment


                  • #84
                    Ostavili su ga zato što je Alžirac.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • #85
                      Celta potpisala Emre Mora na 5 godina za 13m

                      Comment


                      • #86
                        Ne razumem prodaju...

                        Razumeo bih pozajmicu, ali ne i prodaju. Ima 20 godina, prošle sezone ga doveli i sad ga se već odriču. Da li je moguće da je baš toliko podbacio...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • #87
                          Mozda je ugradjena neka BB klauzula ili tipa da ako bude prodaje da se prvo Borusija pita itd. I meni je cudno, ali jedino objasnjenje je da ima jednu od pomenutih klauzula.

                          Ali za Seltu vrh pojacanje.

                          Comment


                          • #88
                            Mene je ovaj Emre Mor odusevio par puta.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • #89
                              Sigurno ima, ali opet, zar im nije lakše da su ga jednostavno poslali na pozajmicu?

                              Nije da im trebaju pare sad.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • #90
                                Slusao sam Tuchela jednom prilikom kad je rekao da nije nikako zadovoljan zalaganjem malog na treninzima.

                                Vjerovatno se i Bosz uvjerio u te stvari. Izgleda da se u Borusiji nisu mnogo ni trudili da ga sacuvaju.

                                Comment

                                Working...
                                X