Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mesi

    Comment


    • Kakav penal

      Comment


      • Kako Gojko jos uvek komentarise meni to nije jasno.

        Ide lopta od Dembelea ka Suareza, nije prihvatio dobro i pobegla mu je za malo. Gojko kaze, citiram :" Ide napad Barse ali......" I cuti, golman uhvati loptu, posalje prema napred on jos cuti, i tek kad je izasla lopta u gol aut za Barse on kaze :"... ali ide sada napad Las Palmasa". Pa ne verujem kolika neprofesionalnost

        Sent from my LG-D855 using Tapatalk

        Comment


        • Jel i ovo iz 1 u X.

          Comment


          • Da covek ima makar malo obraza, dao bi sam otkaz jer je sigurno svestan da se mnogim ljudima smuci utakmica kada cuju njegov glas. Najgore je sto obicno prenosi kasnije termine, pa cesto ubode Liverpul.

            A zar nisu kod vas u Mkd hrvatski komentatori? Bio sam skoro na Ohridsko jezero, gledao SK i bio je HR komentator, takodje ocajan.

            Comment


            • A da ne pricam sto gresi svaki peti napad igrace i cak i ne pokusava da se ispravi.

              Kaze lopta je kod Pedra, oni zumiraju Hazarda on nista. Ili faul je napravio taj i taj, oni ga zumiraju ono potpuno drugi lik, a njega bole uvo. Valjda provalio da gresi mnogo pa ga mrzi da se ispravlja jedno 20 puta po utakmici. Tuga tuzna za jednu ovako ozbiljnu televiziju.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Na SK1 je samo Hrvatski, a na SK2 i SK3 imamo izbor, Srpski, Hrvatski i Slovenski. Ali eto rekoh sada da "pouzivam" u prenos Gojka, nisam dugo

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                Comment


                • El grande Cholo na -5
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • U sljedecem kolu Barcelona docekuje Atletico. Cholo na -5.

                    Comment


                    • Meni fali Kovinjalo. Ozbiljno.

                      Što ga SK ne izvuĨe iz penzije.

                      Comment


                      • Eh da su nekako prosli u 1/8 finala LS, bar duplo su bolji sa Kostom, primeti se to.

                        Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                        Comment


                        • Nisu ni zasluzili da prodju grupnu fazu jer su protiv Qarabaga u dvije utakmice uzeli 2 boda.

                          Comment


                          • Munir se Ĩovek sam polomi.

                            Comment


                            • Svaka cast Alavesu! Do skoro prezadnji na tabeli, a koliko se secam sezonu cu ocajno otvorili. Nisu uzeli ni bod prvih 7-8 kola, bili zakucani na 20. mestu.

                              Cetiri pobede u poslednjih pet kola i evo ih 10 bodova od zone ispadanja. U poslednjih 7 utakmica kuci, imaju 6 pobeda i jednu neresenu. Na kraju ce im ovo i doneti opstanak.

                              Krivo mi nesto za Depor. Ne bi voleo da ispadnu. Simpaticna su ekipa.

                              Koliko vidim, Levante, Las Palmas i Depor ce do kraja voditi grcevitu borbu za to jedno mesto iznad crte. Ipak su ovi iznad njih na 10+ bodova razlike, tako da mislim da su relativno bezbedni.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Samo da Deportivo ostane u ligi. Ostali me ne zanimaju.

                                Comment

                                Working...
                                X