Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by stewanoskipp View Post
    Znam da boli to sto vi je uradila barca i sad sudije su glavna tema
    Kontam da vama Realovcima nije lako ovako nesto procitat, nije upuceno vama navijacima, znaci nije provociranje. AKo jeste, brisite post. Al su mi postali pravo gadni.

    Comment


    • Evo i Proto spominje Casemira.

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        Kontam da vama Realovcima nije lako ovako nesto procitat, nije upuceno vama navijacima, znaci nije provociranje. AKo jeste, brisite post. Al su mi postali pravo gadni.
        Ne ne ne provociras me ni malo ali nemogu shvatiti kako se neko buni na sudiski gresaka kad i sam taj klub je guran kad tad, a isto tako i u Italiju... Ali kao sto kazem uvjek bode u oko sudiske greske koju su vezane so real nego neke druge a bilo je puno ranije (secam se kako je bio chelsea pokraden protiv barcu i jos mnogo drugi)
        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

        Comment


        • Gresaka uvjek ce biti koi ce uticati na rezultat, ali za nekome vise za nekome manje to znamo... jbg to je fudbal
          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

          Comment


          • Originally posted by stewanoskipp View Post
            Ne ne ne provociras me ni malo ali nemogu shvatiti kako se neko buni na sudiski gresaka kad i sam taj klub je guran kad tad, a isto tako i u Italiju... Ali kao sto kazem uvjek bode u oko sudiske greske koju su vezane so real nego neke druge a bilo je puno ranije (secam se kako je bio chelsea pokraden protiv barcu i jos mnogo drugi)
            Ma za Barsu da ne pricam. Bacaju senku na sve njihove uspehe, tj na ovu zlatnu generaciju. Nije problem izgubiti od ekipa koje u rosteru imaju Messia ili C.Ronalda. Ne pricam ja ovo za nacionalne lige, protiv nekih lelemuda za koje niko ne obraca paznju. Vec najveca smotra, a UEFA bukvalno bira pobednika, ucesnike polu-final/finala

            Comment


            • Slazemo se tu, da su postali gadan klub veoma.

              Ali takvi su postali i oni i Barselona, kad god oni osvoje LS to nije sve cisto i kako treba, uvek bude nezadovoljnih fanova koji kritikuju sudije.

              Comment


              • Originally posted by stewanoskipp View Post
                Gresaka uvjek ce biti koi ce uticati na rezultat, ali za nekome vise za nekome manje to znamo... jbg to je fudbal
                Kako objasnjavas to da ce vecinom sudi u korist Reala? Pricamo samo o LS.

                Kako objasnjavas to da je Casemiro zasticen kao bijeli medvjed?

                Kako objasnjavas gol iz ofsajda protiv Atletika?
                Last edited by Rossonero; 21-01-18, 18:57.

                Comment


                • Originally posted by Rossonero View Post
                  Kako objasnjavas to da ce vecinom sudi u korist Reala? Pricamo samo o LS.

                  Kako objasnjavas to da je Casemiro zasticen kao bijeli medvjed?

                  Kako objasnjavas gol iz ofsajda protiv Atletika?
                  Ipak je krajlevski klub u pitajne i ima renome i istoriju, a ponekad i ja sam se pitam zasto ovo je dosudio ovako a nije trebalo.... ipak se tu previse milione vrte i ima previse politike, (i koliko novca bi se skupilo kad taj neko igrao u 1/2finalu nego neki porto, seltik ili malaga) mi mozemo samo posmatrati pored mali ekrana

                  Odavno novac igra glavnu ulogu u fudbalu, nije vise strast i ljubav u pitajne..
                  Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                  Comment


                  • Koliko mi ide na zivce A. Gomes!
                    Edit: a jbg Vermalenu kad sam video da usporava u glavi mi onaj gol sto primismo kad se umtiti povredio
                    Last edited by miha92; 21-01-18, 20:26.
                    MESSI 10

                    Comment


                    • Fascinantno da je ovako dugo izdržao Verminator. To je on, takav će i završiti karijeru, ne daje mu telo jednostavno

                      Tanko poluvreme baš

                      Comment


                      • Tanko ali msm da ce opet Messi nekom majstorijom da resi
                        Edit: ocas posla
                        Last edited by miha92; 21-01-18, 21:10.
                        MESSI 10

                        Comment


                        • Lionel

                          Comment


                          • Sta radi ovaj covek.. BOG
                            MESSI 10

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              Ono protiv Bayerna je bas bilo gadno. Cak su i one 2016. protiv Atletika dali gol iz ofsajda. To su dve LS. Jedna manje nego sto ih Manchester ima, i isto toliko koliko ih ima Juve. Sta je mnogo mnogo je.

                              Najveca smotra, gleda ceo sve. Nije to neki Eibar, Las Palmas pi@# materina.
                              Svi koji pljuju Real neprekidno s vraćaju na taj dvomeč protiv Bajerna. Iskreno sumnjam da su ti pljuvači i gledali meč kada ne vide (ili neće da vide) da je sudijskih grešaka bilo na obe strane. Pre tog gola iz ofsajda sviran je nepostojeći penal za bajern, pa onda oprošeten crveni vidalu koji je kasnije nezasluženo dobio kao što neko reče. nije tu samo bajern oštećen. A da se često svira u korist reala to je tačno, ali to isto važi za sve velike klubove. Međutim u poslednjoj deceniji barcelona ima ubedljivo najpovlašćeniji tretman posebno u ligi šampiona, a u duealima sa realom gotovno redovno madrid biva oštećen. Setimo se mečeva sa čelzijem 2012. ako se ne varam ili onog dvomeča sa realom u lš kada je potpuno nezasluženo isključen pepe (iako je mnogo puta u karijeri zaslužio crveni tada nije), a pre toga real dominirao na tereneu, a da ne pominjem prošlogodišnju sramnu utakmicu protiv PSG. jeste da je psg dobrim delom sam kriv za eliminaciju, ali onakva kradja nije vidjena u novijoj istoriji. I pre nego što počnete sa ličnim uvredama da napomenem da u španskom prvenstvu navijem i za athletic bilbao, tako da nisam neki vatreni navijač reala ali ih cenim i poštujem zbog svega što su postigli.

                              Comment


                              • Originally posted by Captain Jack Sparrow View Post
                                Svi koji pljuju Real neprekidno s vraćaju na taj dvomeč protiv Bajerna. Iskreno sumnjam da su ti pljuvači i gledali meč kada ne vide (ili neće da vide) da je sudijskih grešaka bilo na obe strane. Pre tog gola iz ofsajda sviran je nepostojeći penal za bajern, pa onda oprošeten crveni vidalu koji je kasnije nezasluženo dobio kao što neko reče. nije tu samo bajern oštećen. A da se često svira u korist reala to je tačno, ali to isto važi za sve velike klubove. Međutim u poslednjoj deceniji barcelona ima ubedljivo najpovlašćeniji tretman posebno u ligi šampiona, a u duealima sa realom gotovno redovno madrid biva oštećen. Setimo se mečeva sa čelzijem 2012. ako se ne varam ili onog dvomeča sa realom u lš kada je potpuno nezasluženo isključen pepe (iako je mnogo puta u karijeri zaslužio crveni tada nije), a pre toga real dominirao na tereneu, a da ne pominjem prošlogodišnju sramnu utakmicu protiv PSG. jeste da je psg dobrim delom sam kriv za eliminaciju, ali onakva kradja nije vidjena u novijoj istoriji. I pre nego što počnete sa ličnim uvredama da napomenem da u španskom prvenstvu navijem i za athletic bilbao, tako da nisam neki vatreni navijač reala ali ih cenim i poštujem zbog svega što su postigli.
                                O kom ti sudjenju pricas rodjace, pa pogledaj drugi gol CR-a veceras..
                                MESSI 10

                                Comment

                                Working...
                                X