Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Dobar je inaj lik sto prenosi Brazilce
    Pa ima samo jedan koji je toliko tolerantan, moze biti bas taj, ali slabije gledam Juzno Amerikance pa nisam siguran da se radi o istom liku. Kad smo vec kod komentatora, onaj lik sto prenosi snooker na EU je jedini gotivan, meni barem.

    Comment


    • Ter Stegen je ubedljivo najbolji golman svetqa trenutno. Nerealno sta brani

      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

      Comment


      • Baš baš dobar ove sezone, bez kiksa + skida sve i svašta stvarno. Inače obožavam ove instinktivne reakcije golmana. Često su baš one te koje prave razliku.

        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

        Comment


        • Koliko su samo kukumakali navijaci Barselone sto dovode Paulinja, a covjek ce ispasti kradja decenije.
          sigpic

          Comment


          • Prelep gol, kako fudbal izgleda jednostavno kada ga igra Messi. Najveci.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Mesi pretrcao 7.6 km danas, Aspas 10.6
              sigpic

              Comment


              • Bravo Celta,bravo Aspase,bravo naslednice Suareza i Cavanija,bravo i za Mesija al ne moze sam

                Sad samo da RM ne zezne u Baskiji

                Comment


                • Iako Barsa ima ubjedljivu prednost u odnosu na Real bodovno, ako ne poprave igru prilicno sam siguran da ce ih Real prestici. Jer Real gore ne moze i kako sezona bude odmicala podizace nivo i osvajati bodove u kontinuitetu, dok u Barseloni igraju samo Mesi, Umtiti i Paulinjo, dok Ter Stegen brani i moguce i nemoguce. Suarez je potpuni raspad sistema, Alkaser lagano treba da pocinje umjesto njega posto covjek ne zna dje udara. Ali umjetnost je osvajati bodove, a ne igrati najbolje, samo tesko da je to odrzivo na duge staze. Velika steta sto se Dembele povrijedio, on bi im masu znacio.
                  sigpic

                  Comment


                  • Fantastična utakmica..
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Sudija je opet ponistio cist gol Barse, kao i protiv Valensije. ALi ne mislim da su odigrali slabo, stvorili su brdo prilika, nije ih htelo danas.

                      Comment


                      • Mogla je i Selta do jos kojeg, Pike se bas raspao, povreda Umtitija ih moze bas poremetiti jer sem njega i Stegena u odbrani su svi klimavi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Tacno, Selta je imala 4 prilike iz cega je dala 2 gola. Barsa preko 10.

                          Umtiti je najjaci igrac kod Barse, najkonstantniji posle Mesija. Bice zanimljivo da vidimo koliko ce odustvovati

                          Comment


                          • Generalno se slazem da su danas igrali bolje nego inace kad odigraju lose, a dobiju, ali na nivou sezone igre nisu dobre, iako su bodovno fenomenalni. Daju je Mesiju i onda cekaju da im izmisli gol.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Koliko su samo kukumakali navijaci Barselone sto dovode Paulinja, a covjek ce ispasti kradja decenije.
                              Neznalice fudbalske.

                              Meni se bas svidja kako igra Paulinjo u Barsi za sada. Ovu utakmicu nisam danas gledao osim nekoliko poslednjih minuta. Ne smatram ovom velikim kiksom jer je Selta ozbiljna ekipa, posebno kada igraju protiv Barse imaju veliki motiv. I na +10 u odnosu na Real ja nisam imao osjecaj da je nesto rijeseno i nisam imao neki osjecaj nedostizne prednosti jer je jos masu utakmica u prvenstvu i teskih gostovanja.

                              Zna li neko kada je predvidjeno da se Dembele vrati igranju utakmica? Ne pratim u zadnje vrijeme nesto posebno fudbal.

                              I da tu je Valensija, koja je po meni u velikoj prilici da odrzi trku za titulu do samog kraja. Jer imaju samo utakmice u prvenstvu i kupu i jos veliku sirinu u pogledu igrackog kadra.

                              Comment


                              • Bas ovih dana ide prica da nestvarno trenira ne bi li se vratio u pogon prije nove godine, ali ga je bas danas upozorio Mesi da ne zuri toliko jer moze da pogorsa stanje.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X