Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Remi rjesava pitanje pobjednika.

    #MalagaLasPalmas

    Comment


    • Prilično zanimljiva postava Valensije sad u 1 protiv Levante-a. Da vidimo kako je Marselinjo spakovao sve to...

      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Vazda neugodni Getafe, kako mi je to precrn tim vazda bio...

        Serdji Roberto desni bek...
        Ostalo sve isto ka protiv Juvea, pozdravljam ovu odluku sto nema mnogo rotacija jer je Getafe vazda umio da nas namuci, tako da nek se upise 3 boda pa nek se rotira na Kamp Nou protiv Eibara. Ali ovo znaci definitivno cao za Aleisa Vidala, neka ga i prodaju u zimski prelazni rok i mozda promovisu Palensiu iz B tima, ne bih volio da Roberto gubi svoje vrijeme na beku kad moze mnogo vise u sredini.


        Nadam se da ce doc dan kad ce Barsa sutnut Nike i preuzet ih adidas.
        Last edited by Baka; 16-09-17, 15:17.

        Comment


        • Kako mu je sela
          sigpic

          Comment


          • Kakva golcina, Barsa pojma nema.

            Dako udje Semedo na startu drugog, no sumnjam...

            Comment


            • Vrlo slaba Barsa danas.

              Comment


              • Je l moguce ovo, Mesi izvodi slobodni sa 29m (kaze grafika), a zivi stoji na kazneni?

                Nije ni cudo sto je jedva skinuo golman Getafea, kakav sut.

                Comment


                • Ovo sa Serhi Robertom na desnom beku je postalo smijesno. Ni napada ni defanzive po toj strani kako treba. Jos sada Deulofeu na desnom krilu, mucenje i poraz.

                  Comment


                  • DENIS! Kako mi je milo, a mora da dobija vise prilika od ostalih veznih!
                    Roberto prepametno! Mada mozda faul napravio Delofeu koji pojma nema.

                    Da vidimo moze li se izvuc ovo.

                    Presmijesan mi je Viskovic sa pominjanjem Arda Turanom, a taj totalno odstranjen iz Barse...


                    A kuda je provuka, jos uzeo da se namjesti. ;D
                    Last edited by Baka; 16-09-17, 16:37.

                    Comment


                    • Paulinho winner incoming.

                      Comment


                      • VOLIM TE JUNIOREEEEEEEEEEEEEEEEEEE ! <3 <3
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment




                        • Naravno, nidje ga nije bilo, al izgura se odje ka pravi trkac


                          Suarez sramotan, Delofeu i Alba bolje ne komentarisati, ali Suarez (Luis naravno) ovo je katastrofa sta on radi na teren, igrac manje.

                          Comment


                          • Uh, dobro je, pretesko gostovanje

                            Leo i Junior

                            Luis se drogira definitivno u zadnje vrijeme, nema utakmice da ne pogrijesi bar 5-6 osnovnih dodavanja, bas cudno nesto se desava, ali 3 boda su najbitnija
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Ovo je najgora utakmica Luis Suareza u karijeri, barem od utakmica koje sam ja gledao.

                              Comment


                              • Dobra ova tekma, pratim pomalo uz kosarku.

                                E ne znam drugi tim koji momentalno kaznjava promasene sanse ka Real, Sosijedad pogadja precku iz strasne akcije, izbacise je nekako iz sesnaesterca i odma kontra i autogol.

                                Borha Majoral, bas mi je mio i jos od prije kad je debitova(?) protiv Atletika prije dvije godine. Steta za izgubljenu godinu u Volfsburg.

                                Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X