Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala, bas gg

    Roma, Betis x i mocni Rudijevi lavovi donesose pobjedu
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Utakmice 10. kola su izbacene .

      Znam da ce biti pitanja: Zasto 2 puta Crna Gora i Skotska, zasto tipujemo cak 6 dana, ali ljudi pogledajte ponudu za svaki dan i vidjet cete da se teoretski nije moglo staviti u samo 3-4 dana, jer su parovi, blago receno, jadni .
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Izbor je baš tužan, dobro smo i ovo izvukli.

        Biće znači 6 dana neizvesnosti. Teške, rovovske borbe iz dana u dan.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Daj Africke kvale ima zanimljivih duela...a i Sirija-Australija, nece to bas tako lako biti kako izgleda...salim se vas izbor ,meni je svejedno mozes da stavis i Brazilsku ligu

          Comment


          • Dale proveri nas duel jos jednom. Vidim da si napisao 5-5 ali trebalo bi da je 6-7 za SKF United.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Wow, od 7-6 sam nekako dosao do 5-5

              Hajde, Marseille dvicu nisam uracunao, to je bilo mahinalno, jer je rijetko ko igrao dvicu, ali po jos poen fulih, debakl
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Pa bar jednom umesto CG je mogla Austrija - Srbija. Jesu ocajni parovi realno, bolje ovako, naporan ovaj ritam
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by Dale View Post
                  Wow, od 7-6 sam nekako dosao do 5-5

                  Hajde, Marseille dvicu nisam uracunao, to je bilo mahinalno, jer je rijetko ko igrao dvicu, ali po jos poen fulih, debakl
                  Ovo ne bi provalio niko nikada. Ti ne bi kontrolisao vise, ACM i Mrki tek ne bi kontrolisali (njih sada da pitas mislim da ne znaju sta su odigrali niti koliko su bodova skupili) a ostali takmicari gledaju svoje meceve, samo im jos fali tudje da racunaju.
                  Tako da smo mogli da ukrademo ali bukvalno ukrademo dva boda momcima i dodamo nama jedan ..... ali ja ako igram nesto igram po pravilima ili uopste ne igram.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Ovo ne bi provalio niko nikada. Ti ne bi kontrolisao vise, ACM i Mrki tek ne bi kontrolisali (njih sada da pitas mislim da ne znaju sta su odigrali niti koliko su bodova skupili) a ostali takmicari gledaju svoje meceve, samo im jos fali tudje da racunaju.
                    Tako da smo mogli da ukrademo ali bukvalno ukrademo dva boda momcima i dodamo nama jedan ..... ali ja ako igram nesto igram po pravilima ili uopste ne igram.
                    Ništa ti ne brini, pomno mi pratimo, malo smo/sam u frci sa vremenom. U svakom slučaju hvala na fer i korektnom meču
                    >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                    Comment


                    • Nema na cemu.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Cestitke Jevti i Marku ...od pocetka dominantno, ovoga puta bas ubedljiv poraz i to nas drugi uzastopni....

                        Cestitke i Bad Boysima za proslu pobedu..ono je bio preokret
                        I jedna zanimljivost u tom okrsaju mi je zapala za oko...svo cetvoro, sem prvog meca, igrali smo ili na istog pobednika ili na istog pobednika i po jedan x imali


                        tt sa A5 u inat Mi6
                        Last edited by miloolja; 02-10-17, 18:55.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Surova dominacija se nastavlja Mark
                          Samo da tako nastavimo....
                          Smetaju nam samo ovi momci sa kojima delimo 1 mesto
                          Moramo i njih spustiti malo...bar na 2 mesto...
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Daj Africke kvale ima zanimljivih duela...a i Sirija-Australija, nece to bas tako lako biti kako izgleda...salim se vas izbor ,meni je svejedno mozes da stavis i Brazilsku ligu
                            2 poena gratis dati Fiksnom Sirija-Australija 1-1

                            Comment


                            • Zola baci parove.

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                2 poena gratis dati Fiksnom Sirija-Australija 1-1
                                Nadam se da nece biti potrebno ...proci ce dalje AUS,ali ce ispasti posle u barazu ne znaju nista al i Sirija je krs

                                Rekoh vec da ste mi simpaticna ekipa,ali ovo kolo bas navijam za vas,razvalite,mada nisam gledao kakav je Marin osecaj bio za ovo kolo

                                Comment

                                Working...
                                X