Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    @Sandu zar ti nisi uz Kontea uvek bio?
    Ja Kontea volim, ali volim i Pepa. Ali nije uopste bitno koga volim nego kakav rez mislim da ce biti.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • 3-1 za nas posle prvog dana protiv Mrkele i ACM Dejana.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Očajan dan, samo Depor pogođen

        3:2 za Realpool

        Comment


        • Originally posted by Erik View Post
          zezaj zezaj ...
          Haha, ma ja sam to za Madrida napisao, čisto da se zna sta je pravi derbi kola. Inače 5:2 za nas posle prvog dana.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Cuti ne pricaj nista, Deki i notasin ne mogu belu macku da ubodu. Dok je Mrkela uspeo nekako da svoj tim izvuce iz ludaka. A ni ja nisam nesto mnogo bolji.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Mi od 5 meceva pogodimo 4 konacna ishoda i nijedan tacan rez tuga..i umesto da vodimo ,nereseno jos ga mrtvi Deportivo dao u 87 min mi obojica nereseno oni pogadjaju tacan rez 2-1,al dobro sutra cemo i ovaj duel prevesti u nasu korist

              Comment


              • Ja sam Deportivo lepo ubo, ali me sjebao Lester, poveo sa se za notasinom, a trebao sam iksic igrati. Onda ovo za Celsi-Siti sam vec rekao sta je bilo, dok je na primer Udineze razgazilo Sampdoriju sto bas nisam ocekivao i Nemci bogalji ne mogu nista da daju
                Sve u svemu osrednji dan za nas, vise los nego dobar, ali sreca pa su protivnici ocajno tipovali.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • 2-2 posle prvog dana. Steta mogli smo da resimo, ali mrtvi HSV ne zna gol da postigne. Oni su favoriti sutra po meni. Danas je bila nasa sansa da osiguramo bar X, ali HSV nas pokopao.
                  Last edited by colchonero; 30-09-17, 20:16.

                  Comment


                  • Sta je bre ovo pa mi sa najtezim protvnikom ispade da igramo 4-4,svi ostali do 3 poena max...jedino ove koje cemo gospodski OTPISATI, kad dodje vreme za to skupili 5...

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Sta je bre ovo pa mi sa najtezim protvnikom ispade da igramo 4-4,svi ostali do 3 poena max...jedino ove koje cemo gospodski OTPISATI, kad dodje vreme za to skupili 5...
                      Znas I sam, dobri moj fiksni, ko su tate.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Protiv NoviNajgori gubimo 0:1 za sada
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Protiv NoviNajgori gubimo 0:1 za sada
                          E i evo treba umeti

                          Comment


                          • haha 0:1, ja mislio da je naš duel siromašan

                            Originally posted by madrid View Post
                            2-2 posle prvog dana. Steta mogli smo da resimo, ali mrtvi HSV ne zna gol da postigne. Oni su favoriti sutra po meni. Danas je bila nasa sansa da osiguramo bar X, ali HSV nas pokopao.
                            Mislim da će da bude neizvjesno do kraja, osim ako nekoga krenu tačni rezultati pa se odlijepi.

                            Valensija je zanimljiv meč, a tu nam se jedino tipovi i slažu. Mi 2:0 i 2:0, vi 2:1 i 2:1
                            sigpic

                            Comment


                            • Da neizvesno mozda, ali ja sam gledao na meceve kao i vi i imam slicne tipove. Mozda nisam dobro objasnio zasto ste vi meni favoriti. Iz mog ugla kao i iz vaseg favoriti su Sosijedad i Nica nas trojica ocekujemo 1 u tim mecevima. Mara to vidi drugim ocima i od nje ce zavisiti. Ja kazem vi ste favoriti, zato sto ocekujem 1 inace ne bi igrao(razmisljali smo isto). Daj Boze da sam i ja kao i vi pogresio u proceni i da ja Mara u pravu.


                              Sad neko treci ko ocekuje npr. X na Sosijedad Betis ili neizvestan mec koji ima podjedanku verovatnocu da ode na bilo koju stranu, njemu nema favorita, ko ocekuje pobedu Betisa mi smo mu favoriti. Zavisi sve iz kog ugla posmatras i sta ocekujes od meca.
                              Last edited by colchonero; 01-10-17, 00:34.

                              Comment


                              • Pa nismo sve osim Sosijedada i Nice isto odigrali pa da oni odlučuju. Eto npr. ako mi pogodimo ta dva meča imaćemo dva poena prednosti (ovo računam bez tačnih rezultata), ali vi to možete da stignete sa pobjedama Sportinga i Rome (isto si lično njih tipovao i očekuješ pobjede). E sad, prije početka može da se kaže da su Sosijedad i Nica malo veći favoriti nego Sporting i Roma, tako da gledajući samo tipove konačnog ishoda može da stoji da smo blagi favoriti, ali kad se zna da jedan tačan rezulat može sve da promijeni onda postaje potpuno neizvjesno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X