Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na kraju 7-6 za Gaspodu,cisto da se Dale ne muci...

    Comment


    • Mark jel se vracamo na 1 mesto?
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Rutinski sa Lordovima
        Hehe

        Yebeni Francuzi nisu uspeli da ga umuvaju do kraja

        Comment


        • Čestitke Ves i krele

          Lionu sve najgore.

          Comment


          • Originally posted by Erik View Post
            Cestitke Bad Boys, foto finis.


            Baš smo sinoć komentarisali kako samo uz dosta sreće možemo do neriješeno, dok je pobjeda bila naučna fantastika
            sigpic

            Comment


            • Žervinjovci, odličan duel. Gusto do kraja...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Na kraju 7-6 za Gaspodu,cisto da se Dale ne muci...
                Gospodski ste pustili prodavce da ublaze poraz . Trece mesto je tu. Ovima ispred porucujem da nam se sklone sa puta

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Žervinjovci, odličan duel. Gusto do kraja...
                  Bravo. Drugo kolo zaredom nam presuđuje gol u 94. minutu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Princoni View Post
                    Gospodski ste pustili prodavce da ublaze poraz . Trece mesto je tu. Ovima ispred porucujem da nam se sklone sa puta
                    Eto jesi video Princevicu koliko su tvoji imali srece ovih dana. Kako se rez izokrenuse u njihovu korist samo tako - i ti pricas o nekakvoj sigurnoj pobedi ...
                    Smesno. Opet da se ne ponavljam i ako vas je sreca pomazila u ovom kolu bili ste generalno bili manje losi i zato dobili. Jer je i vasih 7 i nasih 6 smesan broj bodova.
                    Last edited by Sandugp; 29-09-17, 07:38.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by p4p1 View Post
                      Čestitke Ves i krele

                      Lionu sve najgore.
                      Fala. Bilo je gusto i nezaboravno.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Originally posted by jevta1992 View Post
                        Mark jel se vracamo na 1 mesto?
                        Mislim da delite prvo mesto sa losim momcima.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Eto jesi video Princevicu koliko su tvoji imali srece ovih dana. Kako se rez izokrenuse u njihovu korist samo tako - i ti pricas o nekakvoj sigurnoj pobedi ...
                          Smesno. Opet da se ne ponavljam i ako vas je sreca pomazila u ovom kolu bili ste generalno bili manje losi i zato dobili. Jer je i vasih 7 i nasih 6 smesan broj bodova.
                          Kada se mec od deset parova resi nakon devetog para, ja to ne bih nazivao srecom

                          Comment


                          • Moze jedno pitanje, samo nemoj da poludite, ako bude ovakva situacija na kraju lige da imamo isto bodova kao Bad boysi, sta ce odluciti ko je ispred, s ozbzirom da smo igrali nereseno?

                            Originally posted by jevta1992 View Post
                            Mark jel se vracamo na 1 mesto?

                            Jevto, mi, u sustini, nismo ni silazili sa prvog mesta, nego nas Zola ne voli. Sad gledah, mi imamo "gol razliku" 90:72, a oni 88:82, a mi drugi. Zola
                            Last edited by mark !t zer0; 29-09-17, 12:43.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by Princoni View Post
                              Kada se mec od deset parova resi nakon devetog para, ja to ne bih nazivao srecom
                              Ni ja ... to bi nazvao uzasnim proseravanjem .... kada Celis da gol u 94 minutu A i nesto jos je bilo samo me mrzi da se vracam na sve te utakmice i proveravam sta.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zero View Post
                                Moze jedno pitanje, samo nemoj da poludite, ako bude ovakva situacija na kraju lige da imamo isto bodova kao Bad boysi, sta ce odluciti ko je ispred, s ozbzirom da smo igrali nereseno?
                                U slučaju istog broja bodova, odlučivaće međusobni duel.

                                Ali ako se desi situacija koju si naveo gore, ili eventualno začarani trio (tim1 pobedio tim2, ali tim2 pobedio tim3, dok je tim3 pobedio tim1), stavićemo anketu koja će trajati 10 dana u kojoj će biti 2 opcije. 1. Međusobna gol razlika i 2. Broj postignutih poena. Šta bude imalo više glasova, to će odlučivati. Mislim da je tako najbolje.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X