Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci Zola lepo si iskoristio forum kao fokus grupu za kladzu. Sad kad si vec priznao lepo da uplatis u fond h2h lige deo para od dobitka pa da se mogu isplatiti ovi sto biraju parove, sabiraju rezultate i prave tabele.
    sigpic

    Comment


    • Već je to uplaćeno, ništa ne brini. A pošto sam jedan od tih dole što si pomenuo, već su i pare podignute.

      Sve legalno.
      Last edited by z0La; 25-09-17, 12:44.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by Nerealan View Post
        Čestitke Delu i Rodniju (Mućke).
        Prelako je ovo moglo i u x da ode, na našu sreću nije
        Cestitke

        Ovo nije realno.

        Djavoli - Mucke 8 : 7

        Mucke - Lordovi 7:8

        Mucke - Bad Boys 12:13
        Last edited by Rossonero; 25-09-17, 12:46.

        Comment


        • Vidi to Zolu namazanog haha..neka samo deri,...mali savet obrati paznju na tipove Gospode izvuci neki zakljucak i uzimaj kes

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Cestitke

            Ovo nije realno.
            I od nas ste izgubili 16-15, tvrdi ste.

            EDIT: Tj. nesrećni.
            Last edited by Reise; 25-09-17, 12:54.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Reise View Post
              I od nas ste izgubili 16-15, tvrdi ste.
              Ako se ne varam u seriji smo od 5 poraza zaredom. Vecinu meceva smo izgubili 1 bod razlike.

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Mileticu verujem,da ovo igra iz ciste razonode i fantazi mislim da ga mnogo ne dotice,za ove druge ucesnike nisam siguran...ima jos par koje mislim da im je svejedno vecini nije ...

                Nego Mileticu znaci i kockas se ...ima li uspeha,daj fiks neki [emoji3]
                Ne kockam se, ne igram svaki dan ali imam uvek novca na racunu pa odigram nesto uzivo ili neki singl na jacu uplatu, kada imam neku informaciju itd.
                One porodice tikete sa po 5 ili vise parova na 200-300 din uplate ne igram nikad
                Kad bude nesto dobro valjda cu se setiti pa javiti uglavnom ako favorit gubi na poluvremenu posumnjam na prelaz pa igram DNB1 ili 2 (draw no bet), na jacu uplatu jer je minimalan rizik

                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                Last edited by Miletić; 25-09-17, 13:15.
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Ne postoje male kvote, postoje samo male uplate.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Tako je

                    Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Originally posted by Miletić View Post
                      Ne kockam se, ne igram svaki dan ali imam uvek novca na racunu pa odigram nesto uzivo ili neki singl na jacu uplatu, kada imam neku informaciju itd.
                      One porodice tikete sa po 5 ili vise parova na 200-300 din uplate ne igram nikad
                      Kad bude nesto dobro valjda cu se setiti pa javiti uglavnom ako favorit gubi na poluvremenu posumnjam na prelaz pa igram DNB1 ili 2 (draw no bet), na jacu uplatu jer je minimalan rizik

                      Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                      Normalno Singl ili dva max na listicu ako igram uopste tiket,eventualno ako mi neki smrde mogu da ih odigram prelaz i golove na sitno...mada vise igram lajv,mada me ovi iz mozarta opasno nerviraju(najblizi mi),a mrzi me da igram na stranim,zbog prebacivanja kesa posto ako igram idem preko skrila

                      A to ako posumnjam, a desava obavezno jaci iznos na 2 ili vise golova u drugom, pa iako ne ide u prelaz moze da dodje vrlo lako
                      Last edited by 61563; 25-09-17, 14:12.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Aahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhhahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahah!!!!! ......................Ahahahahaha!!!!
                        Pa ja tebe obožavam, mame mi
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Nemoj u majku da se kunes nikako - nemoj da se kunes uopste ali ajde ...
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Nemoj u majku da se kunes nikako - nemoj da se kunes uopste ali ajde ...
                            Ma ovo je više kao uzrečica...
                            A i ne znam zašto ti je moj post bio smešan...rekla sam istinu...
                            Slabo pratim fudbal ( skoro da ga uopšte ne pratim- zna Madrid)- zato i igram na osećaj...
                            E,sad' ako je to tebi smešni jbg.
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Pa zato sto je osecaj subjektivna pred-analiza koja u gro slucajeva ume da zavara....
                              S tim sto je sansa da je predosecaj - osecaj los jos veca u koliko nemas pojma sta se desava. Kao na primer pre nedelju ili dve kada je pola foruma popadalo na Atletiku, a nisu pojma imali da Grizman primera radi nece ni igrati.... ima jos primera tu .... i onda se svi vade na golove u poslednjim minutima i slicne zezancije.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Pa zato sto je osecaj subjektivna pred-analiza koja u gro slucajeva ume da zavara....
                                S tim sto je sansa da je predosecaj - osecaj los jos veca u koliko nemas pojma sta se desava. Kao na primer pre nedelju ili dve kada je pola foruma popadalo na Atletiku, a nisu pojma imali da Grizman primera radi nece ni igrati.... ima jos primera tu .... i onda se svi vade na golove u poslednjim minutima i slicne zezancije.
                                Dobro, ima mi logike to što pišeš...Međutim, ja stvarno tipujem na ono ( 'ajde da se ispravim) - na sreću -na lupetanje - na osećaj - kako god...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X