Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da Mari dam Atletikovu grupu, ona bi tim koji vec godinama igra finala i polufinala LS pustila da ispadne pored timova koji ili igraju turisticki ili se nisu ni kvalifokovali 1 godine, ili nekih koji nikada nisu ni igrali. Najjaca je definitivno. Trenutna osecanja Ali ipak preovladavaju ova pozitivna, ovo drugo je samo zezanje i sala.

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      Da Mari dam Atletikovu grupu, ona bi tim koji vec godinama igra finala i polufinala LS pustila da ispadne pored timova koji ili igraju turisticki ili se nisu ni kvalifokovali 1 godine, ili nekih koji nikada nisu ni igrali. Najjaca je definitivno. Trenutna osecanja Ali ipak preovladavaju ova pozitivna, ovo drugo je samo zezanje i sala.
      Pa šta fali i da autsajderi malo izdominiraju? Evo vidi nas...



      Partneru ovako mi trenutno izgledaš


      Last edited by Marija81; 24-09-17, 22:42.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Sto smo mi autsajderi?

        Meni je sport(uz drustvo) pasija, pa samim tim bas dosta pratim(ne bas rezultate svih liga i svakog meca kao kladionicari pa izvlacim statistiku, ali gledam meceve cesto). A i leze mi igra tipovanja, Motogp bio u vrhu pre bana, suicide, u bracketu bio 11. od 13 000(necu prezaliti nikad Andersona, da ga nisam izbacio u SF od glupog Cilica, sada bih isao na USO 2018.).

        A ti si prirodni talenat, pozitivno "luda" i jako hrabra u tipovanju, ogroman potencijal, i znas znanje i da donosis bodove kada je bitno jednom recju= carica. Sto bismo mi bili autsajderi? Mozda nismo glavni favoriti, jer ima onih koji prate samo fudbal i igraju kladionicu cesto, ali nismo ni najgori.
        Last edited by colchonero; 24-09-17, 22:48.

        Comment


        • Originally posted by Dale View Post
          Niste jedini, ako ti je lakse ..

          Khouma Babacar, sam na protivnickoj polovini u 92. minuti, ide 1 na 1 s golman i da prejak for, lopta golmanu u ruke, fuj .

          A i mrtvi Sociedad primi u 84.
          Svaka čast na borbi, izgubili ste teže nego što se očekivalo. Mislim da imate kvalitet za prvih 8 i da ćete biti tu. Morao sam da iznosim tačan rezultat na kraju da bi Sandu začinio s Valencijom. Znao je on da će biti 2:3, ali sam mu rekao nemoj i ti za kraj ostavljati tačan rezultat, neka bude zanimljivije.

          U vrh polako dolaze najkvalitetnije ekipe poput Gospode, Mare i nas. Ima i zalutalih koliko vidim

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            Sto smo mi autsajderi?

            Meni je sport(uz drustvo) pasija, pa samim tim bas dosta pratim(ne bas rezultate svih liga i svakog meca kao kladionicari pa izvlacim statistiku, ali gledam meceve cesto). A i leze mi igra tipovanja, Motogp bio u vrhu pre bana, suicide, u bracketu bio 11. od 13 000(necu prezaliti nikad Andersona, da ga nisam izbacio u SF od glupog Cilica, sada bih isao na USO 2018.).

            A ti si prirodni talenat, pozitivno "luda" i jako hrabra u tipovanju, ogroman potencijal, i znas znanje i da donosis bodove kada je bitno jednom recju= carica. Sto bismo mi bili autsajderi? Mozda nismo glavni favoriti, jer ima onih koji prate samo fudbal i igraju kladionicu cesto, ali nismo ni najgori.
            Tako nas je većina ( a i ja bejah malo skeptična 9 doživljavala na početku.
            Sad' im klecaju kolena zbog nas
            Poslala sam ti pp i nove tipove
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • S obzirom da sam postovao sve ucesnike ove igre i marljivo, predano i blagovremeno tipovao, tako postujem i svoju datu rec i napustam igru. Na moje mesto dolazi Fiksni kao standardni clan Gospode. Zelim da cestitam Fiksnom i Vilserici buducu titulu jer je to neminovnost kada u jednom timu igraju Mesi i Ronaldo ove igre. Zao mi je sto nisam protiv svih imao prilike da odigram, ali mozda ce nekada biti ponovna sansa kada ova igra bude bila organizovana mnogo ozbiljnije i odgovornije. Pozdrav

              Comment


              • Nadam se ostaješ u ulozi head coacha ili bar savjetnika. Trebaće im protiv nas, protiv ostalih neće

                Comment


                • Necu ja sad nesto da nas hvalim ili kao Princoni da prognoziram titulu ili PO. Samo stalozeno da igramo, najbitnije je dobiti sledeci mec, to je za sada jedini cilj. O ulasku u PO ne treba jos razmisljati.
                  Last edited by colchonero; 24-09-17, 23:06.

                  Comment


                  • Originally posted by madrid View Post
                    Necu ja sad nesto da nas hvalim ili kao Princoni da prognoziram titulu ili PO. Samo stalozeno da igramo, najbitnije je dobiti sledeci mec, to je za sada jedini cilj. O ulasku u PO ne treba jos razmisljati.
                    Ako igrate s nama onda ste izgubili i najbitnije vam je dobiti meč iza toga. Dobri ste, Mara prema očekivanju a ti se šlepaš uz nju

                    Comment


                    • Sutra cu da vam pevam, kada sve bude i zvanicno...pogledajte tabeluuu!
                      Samo se nadam da necemo ko Manca prosle god..jedno kolo

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Posle Nemaca da se zahvalim i Talijanima
                        +1

                        Dramatičnije nije moglo vala. Prvo Sociedad u 85om donosi protivnicima izjednačenje za činilo se konačan rezultat, da bi nam Atalanta donela pobedu u bukvalno poslednjim sekundama. Maler i šteta za marka i jevtu, ovo kolo bi samo od nas i od Tarantule i Scousera izgubili. Strašan meč.

                        Comment


                        • Neverovatno zaista, ali morao je i taj poraz doci, čestitke Nišlijama, nema više neporazenih.

                          Originally posted by miloolja View Post
                          Sutra cu da vam pevam, kada sve bude i zvanicno...pogledajte tabeluuu!
                          Samo se nadam da necemo ko Manca prosle god..jedno kolo

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          Olja, nije valjda da ćeš pevati pogledajte tabelu za skromno drugo mesto, mislio sam da su vam apetiti veći.
                          Last edited by mark !t zer0; 25-09-17, 03:11.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Sta bi ovo??? Posustajete polako. Prvo iks, i to jedva iks, pa onda poraz .... u sledecem kolu ocekujem da vas neko izuje iz cipela!


                            Originally posted by Marija81 View Post
                            Sve je ovo na "osećaj" veruj mi.Ništa ne tipujem kao neki ( analiza, statistika i sl.)
                            A to za nikad više...pa onih 21 takođe govore dovoljno...
                            Radujem se revanšu unapred
                            Madrid, svaka čast partneru...Nemoj da urekneš
                            Aahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhhahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahah!!!!! ......................Ahahahahaha!!!!

                            I samo da naglasim da je nakon ovog kola doslo do smene na celu tabele. Tacnije sada tri tima dele to prvo mesto. Pored Otpisanih tu su i Losi Momci i Uvatreni (svi sa po 14 bodova) .... Takodje tri tima dele drugo mesto sa osvojenim bodom manje Crveno Beli, Lordovi i Prodavci....
                            Tako da je guzva u samom vrhu sest ekipa u bod ... pa cak i ovi sto su sedmi imaju samo dva boda manje od prvih (Gospoda inace).
                            Ali sve je to normalno jer je tek sedam kola odigrano ... videcemo kako ce situacija nastaviti da se razvija.
                            Last edited by Sandugp; 25-09-17, 06:09.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Čestitke Delu i Rodniju (Mućke).
                              Prelako je ovo moglo i u x da ode, na našu sreću nije
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Zola, brate moj Liverpulski napaceni, duboko sam razocaran sto si ucinio Olji da vidi svoj tim pored broja 1 na tabeli.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X