Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista ne bi promenilo ni da nije doslo, bilo bi 9:6.
    Last edited by colchonero; 24-09-17, 21:56.

    Comment


    • Naravno da ne bi promenilo ali ovo je previše što bi se reklo

      Comment


      • Pa dobro koliko se samo meceva tj tacnih rez izgubi ili dobije zbog golova u produzenom vremenu...utakmica se igra dok sudija ne odsvira kraj

        tt sa A5 u inat Mi6
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Bitno je da odrzimo kontinuitet dobrih rezultata, kao sto sam napisao u komentaru gore(prvom). Ne smemo da se opustimo.

          Comment


          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
            Kakav crni osećaj, u psolednjem minutu vam se poklapa za tačan rezultat i to ne samo na jednoj utakmici, sada i nikada više ali dobro dolazi revanš
            Sve je ovo na "osećaj" veruj mi.Ništa ne tipujem kao neki ( analiza, statistika i sl.)
            A to za nikad više...pa onih 21 takođe govore dovoljno...
            Radujem se revanšu unapred
            Madrid, svaka čast partneru...Nemoj da urekneš
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Sve je ovo na "osećaj" veruj mi.Ništa ne tipujem kao neki ( analiza, statistika i sl.)
              A to za nikad više...pa onih 21 takođe govore dovoljno...
              Radujem se revanšu unapred
              Madrid, svaka čast partneru...Nemoj da urekneš

              Nadam se da necu


              Za**bano izgledaju parovi za Evropu.

              Comment


              • Dobro Maro proci ce te taj osecaj...cuti...de na njega igras iskljucivo, a da ne znas bas nista o timovima...nego dobro treba imati i srece kao i u svemu..al ona je varljiva ...

                tt sa A5 u inat Mi6
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Iskoristi Marija svojih 5 minuta ne traju dugo

                  Čuj osećaj

                  Comment


                  • A dobro, nije samo osećaj i da baš ništa ne znam, ali uglavnom se ( i u životu ) oslanjam na šesto čulo...
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Ma na kraju ispliva kvalitet,sreca nekad dodje nekad ode...a zna se ko poseduje najvise znanja...

                      A ima i ona sreca prati hrabre...

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Ma na kraju ispliva kvalitet,sreca nekad dodje nekad ode...a zna se ko poseduje najvise znanja...

                        A ima i ona sreca prati hrabre...
                        Ima i toga, ali najviše je do kohonesa kod mene ...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Ja sam ubedjen da Mara igra na osecaj i svi sada pricate o nekoj sreci. Jedino sto niste uracunali da Maru trenutno uopste nece ta takozvana sreca u ovoj igri ili osecaj. Mara je u ovom i proslom kolu uzela ukupno 5-6 bodova, a realno nije imala nijedan nerezonski tip(osim Atletika). Jednostavno mene je hajde da kazem htelo kulturnije je, sa 5-6 tacnih rezultata u zadnja 2 kola. Zaboravljate da je prvih nekoliko kola Mara vukla nas tim, a ja sam retko pogadjao. Iskljucivo ona nam donela prve 2 pobede i remi, kada ju je osecaj sluzio. A taj osecaj nekad mora(vrlo uskoro siguran sam) da se vrati. Videcete vi od sledeceg kola ako bog da kada Mari opet osecaj proradi sta znaci dobra igra. Ocekujem 10 bodova od Mare sledece kola. Ima cojones(kohones) i zna da ubode te za*ebane parove.
                          Last edited by colchonero; 24-09-17, 22:11.

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Ima i toga, ali najviše je do kohonesa kod mene ...
                            Vi ste mi najsimpaticnija ekipa,steta bi bilo budete ispod crte,i ne odmerite snagu ponovo sa ekipom Gospode

                            Maro..igraju ATM -CFC pazi kako tipujes sad

                            Comment


                            • To je bar lako...Čist x kao suza, samo se dvoumim da li će biti 2:2 ili 1:1
                              Izvini partneru
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • I vi ste sada iznad crte, drago mi je iskreno. Inace pravi se velika guzva na vrhu, prva 2 tima na tabeli su izgubila i sada cemo imati 7-8 ekipa u 2 boda.


                                Maro sada cu da ti prijavim komentar i da trazim ban.

                                Comment

                                Working...
                                X