Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala Nemci, hvala, hvala

    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Hvala Nemci, hvala, hvala
      +1

      Sad da izgubimo Fiorentina mora da pobedi 3:0, a Valencia 2:3.. tj. Jevta da pogodi oba t.r. Ako pogodi jedan t.r. i jedan fiks, onda će biti nerešeno. Pod uslovom da sam dobro izračunao

      Comment


      • Originally posted by madrid View Post
        Aaa vidim, da to je onda potpuno druga stvar. Ogroman baksuz ili sreca, zavisi iz kog ugla, sa obzirom da je do 85. bilo 1-0. Koliko je trenutno kod vas?
        Pa sad sa ovim 00 hanoverom 10-9 za nas i totalne kontre,na preostala dva meca mi obojica 1 na Sosijeda oni 2 ,mi obojica x na firenci oni dvojke

        Comment


        • Ajde makar da niste pogodili Nemce, makar zrno sreće na našoj strani napokon

          Comment


          • Isto nam je. Vi imali obojica po 2-0, ja takodje, Mara 2-1. Nismo ni mogli u ovom mecu da napravimo razliku, osim da Mara nije pogodila tacan rez.

            Comment


            • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
              Ovo kolo nas baš neće, za jedna gol smo na par mečeva ostali kratki za tačan rezultat ali nekako se ipak držimo u ovom kolu, valjda budemo bolje sreće do kraja dana..

              Evo Gangarić objasnio, neverovatne stvari se izdešavale juče
              Čudo jedno kako nikoga neće kada igraju protiv nas

              Originally posted by madrid View Post
              Pa nisam ja nigde rekao da ste vi imali srece, ako se ovo odnosi na neki od mojih komentara.

              2-2 kraj. Bravo Maro za pgodjen X.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Maro ne baksuziraj, nemoj da nas ureknes, daleko je ovo od pobede jos, prilicno daleko. Ne moraju cak ni tacne da pogadjaju dovoljno je da pogode nereseno i Atalantu, a nista od toga ne bi bilo ogromno iznenadjenje.

                Comment


                • Originally posted by madrid View Post
                  Maro ne baksuziraj, nemoj da nas ureknes, daleko je ovo od pobede jos, prilicno daleko. Ne moraju cak ni tacne da pogadjaju dovoljno je da pogode nereseno i Atalantu, a nista od toga ne bi bilo ogromno iznenadjenje.
                  Zato eću ni pratiti rezultate A iskreno nisam ni gledala ko je šta odigrao.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Bice presudan Marin tip na atletiko 1-1

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Bice presudan Marin tip na atletiko 1-1
                      Ne daj boze da to bude presudno.

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Bice presudan Marin tip na atletiko 1-1
                        Auuuu, nisko....
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Ocajni rezultati na poluvremenu. Ovo kako trenutno stoje stvari Lordovi uzimaju sva 3 boda.

                          Comment


                          • Ma naravno, zašto bi nešto išlo na našu vodenicu, to je to Madridisto otvaraj šampanajc

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                              Ma naravno, zašto bi nešto išlo na našu vodenicu, to je to Madridisto otvaraj šampanajc
                              Šta bi?
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Atalanta promaši penal, ma idi bre

                                Comment

                                Working...
                                X