Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Manjak sreće je kad ti Vardi promaši penal za 3-3 a obojica smo igrali X na Lester i kada Turcima ponište gol za 1-1 .
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Ovo kolo nas baš neće, za jedna gol smo na par mečeva ostali kratki za tačan rezultat ali nekako se ipak držimo u ovom kolu, valjda budemo bolje sreće do kraja dana..

      Evo Gangarić objasnio, neverovatne stvari se izdešavale juče

      Comment


      • Pa nisam ja nigde rekao da ste vi imali srece, ako se ovo odnosi na neki od mojih komentara.

        2-2 kraj. Bravo Maro za pgodjen X.

        Comment


        • Čestitke na pobedi, Francuzi završili nerešeno a Marija imala 1:1 znači odoste na 9:6, to bi bilo to nažalost po nas

          Comment


          • Cekaj sta ste vi odigrali juce na Turke?

            Comment


            • 1:1

              Comment


              • Završnica za infarkt kod Francuza. Na 2:2 u 89. minut stativu pogađa Amalfitano, minut kasnije stativa na drugoj strani, Monnet-Paquet. Jevta imao 2:3 tačan rez. A nama bi odgovarala pobeda St. Etienna. Na kraju verovatno i poštena podela bodova

                Comment


                • Nista jos nije gotovo mnogo se razlikuju zadnja 2 meca. Videcemo posle Hanovera koje je stanje. Ali u zadnja 2 meca ima potencijalnih 8 bodova razlike.

                  Vi 2x po 1:1 na Sosijedad i Valensiju mi na pobedu Sosijedada.

                  Vi 2x po 1:2 na Atalantu, mi 2x po 1:1

                  Comment


                  • Originally posted by p4p1 View Post
                    Završnica za infarkt kod Francuza. Na 2:2 u 89. minut stativu pogađa Amalfitano, minut kasnije stativa na drugoj strani, Monnet-Paquet. Jevta imao 2:3 tačan rez. A nama bi odgovarala pobeda St. Etienna. Na kraju verovatno i poštena podela bodova
                    Postena i lepa podela plena

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                      Manjak sreće je kad ti Vardi promaši penal za 3-3 a obojica smo igrali X na Lester i kada Turcima ponište gol za 1-1 .
                      A na to dodaj, da smo mi imali i 13 tacan rez totenhem plus tacan rezultat turke 11 i imali x na LFC,a oni obojica 2...

                      Al neda se Gospoda...

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                        1:1
                        Originally posted by 61563 View Post
                        A na to dodaj, da smo mi imali i 13 tacan rez totenhem plus tacan rezultat turke 11 i imali x na LFC,a oni obojica 2...

                        Al neda se Gospoda...
                        Pa dobro nije bas kod Turaka bio takav infarkt, cini mi se da je bilo 2-0 pa 2-1, a ne 1-1 pa 2-1 pred sam kraj, mozda gresim, ne secam se nisam gledao mec samo rezultat.


                        @61563 ako Hanover da nekako gol vi ste zakljucali pobedu.
                        Last edited by colchonero; 24-09-17, 16:14.

                        Comment


                        • Originally posted by madrid View Post
                          Pa dobro nije bas kod Turaka bio takav infarkt, cini mi se da je bilo 2-0 pa 2-1, a ne 1-1 pa 2-1 pred sam kraj, mozda gresim, ne secam se nisam gledao mec samo rezultat.


                          @61563 ako Hanover da nekako gol vi ste zakljucali pobedu.
                          Bilo je 1-0 celu utakmicu i poništen je gol početkom drugog poluvremena za 1-1. Posle su oni dali za 2-0 pa 2-1. Bilo kako bilo da je bilo 1-1 ne bi se utakmica ovako sprovela kraju. Za Vardija i Lester neću ni da komentarišem.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Pa dobro nije bas kod Turaka bio takav infarkt, cini mi se da je bilo 2-0 pa 2-1, a ne 1-1 pa 2-1 pred sam kraj, mozda gresim, ne secam se nisam gledao mec samo rezultat.


                            @61563 ako Hanover da nekako gol vi ste zakljucali pobedu.
                            Ma nek i primi ok je, al bice izglede zero zero...bilo al mi smo imali i 10 tacan rez kod turaka i 11,a oni tacan rez 21

                            Comment


                            • Aaa vidim, da to je onda potpuno druga stvar. Ogroman baksuz ili sreca, zavisi iz kog ugla, sa obzirom da je do 85. bilo 1-0. Koliko je trenutno kod vas?
                              Last edited by colchonero; 24-09-17, 16:20.

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                                Bilo je 1-0 celu utakmicu i poništen je gol početkom drugog poluvremena za 1-1. Posle su oni dali za 2-0 pa 2-1. Bilo kako bilo da je bilo 1-1 ne bi se utakmica ovako sprovela kraju. Za Vardija i Lester neću ni da komentarišem.
                                + drugi penal je bio dosudjen za faul izvan kaznenog
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X