Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Princoni View Post
    Ne mogu da shvatim da neko u nedostatku argumenata odjednom izmisli pravilo i predstavi ga kao merodavno. Sta je sledece? Zavrsis kao deveti na tabeli posle 17 kola i uvedes pravilo da prvih devet ekipa idu dalje? Nema nikakve logicne utemeljenosti ta tvoja analogija. Ako ces uvesti novo pravilo neka vazi od narednog kola, a biciju neka se poniste zakasneli tipovi. Onda cemo biti jednaki.
    Definitivno ako mi nekad u zivotu zatreba advokat,znam koga cu da me zastupa

    P.S Pozdrav za Maru

    Comment


    • Ajde princevicu ucuti vise
      Prestaje da bude zamijivo cim se neko iznervira.
      Pravila i postoje da bi se krsila...a svaki izizetak ne cini pravilo

      tt sa A5 u inat Mi6
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Zola se nije iznervirao. U ostalom sam je izjavio da je srecan.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Princoni View Post
          Ne mogu da shvatim da neko u nedostatku argumenata odjednom izmisli pravilo i predstavi ga kao merodavno. Sta je sledece? Zavrsis kao deveti na tabeli posle 17 kola i uvedes pravilo da prvih devet ekipa idu dalje? Nema nikakve logicne utemeljenosti ta tvoja analogija. Ako ces uvesti novo pravilo neka vazi od narednog kola, a biciju neka se poniste zakasneli tipovi. Onda cemo biti jednaki.
          Ovo što je Zola rekao nije izmislio ovog momenta. Ovako smo igrali i prošlih sezona, može se nazvati kao običajno pravo. Takva je tradicija, ti si ođe jedini koji izmišlja. Nismo jednaki, vi ste u prednosti. Nije sramota izgubiti neki put.
          sigpic

          Comment


          • Realni je potpuno u pravu. Igra gubi smisao, ako nemas sta da pratis. Ovako grickas nokte na svaki gol i u iscekivanju. Klasican primer je danas Fener. Da nismo znali ko je kako odigrao ne bi Lordovi poludeli, i ja pukao od srece.
            Last edited by colchonero; 23-09-17, 21:26.

            Comment


            • Originally posted by madrid View Post
              Realni je potpuno u pravu. Igra gubi smisao, ako nemas sta da pratis. Ovako grickas nokte na svaki gol i u iscekivanju. Klasican primer je danas Fener. Da nismo znali ko je kako odigrao ne bi Lordovi poludeli, i ja pukao od srece.
              Madrid koje je stanje kod vas,jer Mara bas zeznula sa Atletikom

              Comment


              • Originally posted by Princoni View Post
                Ne mogu da shvatim da neko u nedostatku argumenata odjednom izmisli pravilo i predstavi ga kao merodavno. Sta je sledece? Zavrsis kao deveti na tabeli posle 17 kola i uvedes pravilo da prvih devet ekipa idu dalje? Nema nikakve logicne utemeljenosti ta tvoja analogija. Ako ces uvesti novo pravilo neka vazi od narednog kola, a biciju neka se poniste zakasneli tipovi. Onda cemo biti jednaki.
                Nije izmišljeno, oduvek je bilo da ko ne stigne na neke tekme, odigra ove koje nisu počele. Kapiram da nisi znao jer nisi pre igrao, ali eto sad znaš.

                http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1704382

                Ne nerviram se ja, ništa ne brinite.

                Princoni, traži drugu žrtvu, mene si samo smorio.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ma vi ste super odigrali, kao sto si rekao sutra je samo odradjivanje posla. Mi vodimo 8-6, ja uboo tacan rez. na ATL i Fener i po 1 na Liv i Totenhem i Mara je dodala jos 2 (isto po 1 na Engleze). Ocekujem da sutra eksplodira u pozitivnom smislu. Nego nema je na forumu. Doduse napisala mi je na PM jos pre par dana da je danas zauzeta.
                  Last edited by colchonero; 23-09-17, 21:34.

                  Comment


                  • Zna Princevic sve o obicajnom pravu...pa ucili smo ga, jel tako? Tako je.
                    Mi ti dodjemo ovde ko pokusni kunici...vezbas na nama priznaj ...pa kad izadjes na pravu pozornicu...leleeee ko mator sa stazom i iskustvom

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Sindikat ce sutra odluciti sta cemo i kako cemo
                      Ali simbolicna dva kola netipovanja tj strajka kao neki ekvivalent dvema utakmicama koje bici nije stigao da odigra su skoro sigurno neminovna.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Da je ovo nesto novo, pa ja bih i razumio, ali ovako je oduvijek, bilo i bit ce ( bar dok Zola, Mandusic i ja vodimo ligu ) .

                        Prije 3-4 sezone igrali Reise i Trigger finale protiv JC-a i mene, i ja zakasnim na prvu, Reise mi salje poruku: "Brate nisi tipovao prvu, tipuj ostale."

                        Kome se ne svidja, zalim .
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Sve isto neka bude, samo promijeniti da se ubuduće mora tipovati prije početka prvog meča. Svi mi pratimo dovoljno da možemo za minut-dva poslagati smislene rezultate i nema opravdanja za onoga ko ne stigne u nekoliko dana a stigne u sat dva nakon početka Kakav bici i da je gledao rezultate i štimao, ne šprdajte se priznajte sad, a ako se bude tolerisalo ubuduće idemo u kolektivni štrajk

                          Realno je bio zicer da se nadovežem na Princa Nasema Hameda, a ja ispao ovako fin

                          Comment


                          • I H2H liga treba svakome biti na prvom mjestu. Pogledajte Madrida i Fiksnog, pogledajte jednu Maru, e kad ih pogledate u oči stidite se svoje neprofesionalnosti, da ne kažem amaterizma

                            Comment


                            • Nema strajka ljudi ovo je privatna liga. Njih trojica je prave godinama. Mi mozemo da predlazemo i to je to. Mene i Dusana su pre par nedelja isto odbili. Nosta pomiris se sa tim i to je to. Plus kazem Gospoda skoro sigurno.
                              Last edited by colchonero; 23-09-17, 21:41.

                              Comment


                              • Đe ćete na Princonovića?

                                Comment

                                Working...
                                X