Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahahahahaahahahahah pravnik jbg uvek ima odgovor ROFL

    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Princoni View Post
      Zola, nisi ti Bog pa da mi sada verujemo ili ne verujemo u tebe. Postavi jasna pravila. Ko ne moze da izdvoji par minuta za tipove u nekoliko dana nije trebao ni da se prijavljuje za igru. Pa i onaj Steva sto i ne ucestvuje u igri pa je postavio svoje tipove.
      Evo ti jasna pravila.

      Parovi će se postavljati u nedelju/sredu. Ko zakasni na neke tekme, može da tipuje one koje nisu počele.

      Ovo je napravljeno najpre zbog zezanja. Meni je bedak da neko preskoči celo kolo jer je zakasnio na 2 utakmice. Da igramo u pare ili slično, razumeo bih, ovako i ne baš. Ne vidim da bi neko zakasnio namerno na 2 tekme da bi video šta je protivnik igrao. Ako i postoji takav neko, evo, postavljanje ko sa kime igra kasnije rešava sve to.

      Trudimo se da budemo maksimalno fleksiblni. Tako je oduvek bilo u ovoj igri. Uvek je bilo ljudi koji kasne i uvek su tipovali tekme koje nisu počeli. Kome se ne sviđa što je ovako, ne znam šta bih vam rekao. Napustite ligu ili šta već.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Kakav atak na Gospodu. Što će biti kad izgubite sjutra? Ja bi razmislio o napuštanju lige bogami.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Evo ti jasna pravila.

          Parovi će se postavljati u nedelju/sredu. Ko zakasni na neke tekme, može da tipuje one koje nisu počele.

          Ovo je napravljeno najpre zbog zezanja. Meni je bedak da neko preskoči celo kolo jer je zakasnio na 2 utakmice. Da igramo u pare ili slično, razumeo bih, ovako i ne baš. Ne vidim da bi neko zakasnio namerno na 2 tekme da bi video šta je protivnik igrao. Ako i postoji takav neko, evo, postavljanje ko sa kime igra kasnije rešava sve to.

          Trudimo se da budemo maksimalno fleksiblni. Tako je oduvek bilo u ovoj igri. Uvek je bilo ljudi koji kasne i uvek su tipovali tekme koje nisu počeli. Kome se ne sviđa što je ovako, ne znam šta bih vam rekao. Napustite ligu ili šta već.
          E kakav si covek samo su ti pare bitne.
          Prestiz je bitniji od svega... Kakve pare mi ovo radimo iz ljubavi a vi bulje da bi prodali....
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Reise View Post
            Kakav atak na Gospodu. Što će biti kad izgubite sjutra? Ja bi razmislio o napuštanju lige bogami.
            Cestiti kao prava Gospoda

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              E kakav si covek samo su ti pare bitne.
              Prestiz je bitniji od svega... Kakve pare mi ovo radimo iz ljubavi a vi bulje da bi prodali....
              Pojasni malo?
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Evo smo vam gospodski dvije utakmice prednosti dali i vi nećete ni to da prihvatite.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Evo ti jasna pravila.

                  Parovi će se postavljati u nedelju/sredu. Ko zakasni na neke tekme, može da tipuje one koje nisu počele.

                  Ovo je napravljeno najpre zbog zezanja. Meni je bedak da neko preskoči celo kolo jer je zakasnio na 2 utakmice. Da igramo u pare ili slično, razumeo bih, ovako i ne baš. Ne vidim da bi neko zakasnio namerno na 2 tekme da bi video šta je protivnik igrao. Ako i postoji takav neko, evo, postavljanje ko sa kime igra kasnije rešava sve to.

                  Trudimo se da budemo maksimalno fleksiblni. Tako je oduvek bilo u ovoj igri. Uvek je bilo ljudi koji kasne i uvek su tipovali tekme koje nisu počeli. Kome se ne sviđa što je ovako, ne znam šta bih vam rekao. Napustite ligu ili šta već.
                  Ja ne vidim pravila, vidim samo tvoj taze napisani post. I nije zezanje ako neko zna protiv koga igra, a neko ne. I otkud znas da se ja sa nekim nisam opkladio u pare? Meni je bedak da onaj ko na vreme odigra ne zna ko mu je protivnik, a onaj ko kasni pet dana zna. Ne treba nam tvoja fleksibilnost, samo uspostavi sistem gde su svi jednaki i gde nema zasticenih. Nije tesko.

                  Comment


                  • Originally posted by Princoni View Post
                    Ja ne vidim pravila, vidim samo tvoj taze napisani post. I nije zezanje ako neko zna protiv koga igra, a neko ne. I otkud znas da se ja sa nekim nisam opkladio u pare? Meni je bedak da onaj ko na vreme odigra ne zna ko mu je protivnik, a onaj ko kasni pet dana zna. Ne treba nam tvoja fleksibilnost, samo uspostavi sistem gde su svi jednaki i gde nema zasticenih. Nije tesko.
                    Eto, smatraj moj taze napisani post kao pravila. Tu su svi jednaki.

                    A posle ću ja dodati sve i u Pravila temu.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Ma daj bre Zola sta se nerviras, sve je ok kao sto si uradio. Ionako ce Gospoda vrv da pobede.

                      Nemoj u nedelju parove to je ocajno, nemas sta da pratis gubi se sva draz. Ovako je super.
                      Last edited by colchonero; 23-09-17, 21:09.

                      Comment


                      • Ma troluju bre pusti ih.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Ko se nervira madrid...Liverpul pobedio, svi favoriti na kladzi došli, super dan.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ma ovako kako je super je. Nek princ organizuje sledece godine, isto cemo igrati pa onda nek pravi pravila.

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Eto, smatraj moj taze napisani post kao pravila. Tu su svi jednaki.

                              A posle ću ja dodati sve i u Pravila temu.
                              Ne mogu da shvatim da neko u nedostatku argumenata odjednom izmisli pravilo i predstavi ga kao merodavno. Sta je sledece? Zavrsis kao deveti na tabeli posle 17 kola i uvedes pravilo da prvih devet ekipa idu dalje? Nema nikakve logicne utemeljenosti ta tvoja analogija. Ako ces uvesti novo pravilo neka vazi od narednog kola, a biciju neka se poniste zakasneli tipovi. Onda cemo biti jednaki.

                              Comment


                              • Zola mislim da ne treba da se postavljaju parovi drugog dana, već kao i do sada. Neće se ovo svako kolo dešavati. Što se tiče ovoga kola, ako bici nije gledao protivničke parove pre tipovanja (jesi li?) treba da mu se prihvate tipovi
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X