Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Dale

    Slazem se Dale. Kapiram da se nisam najbolje izrazio, sad kad sam opet procitao komentar. Napisacu ti samo kratko na PM da ne smaram ovde. Uglavnom slazem se
    sa ovim zadnjim komentarom i oko PSG i oko RM.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      I kako stoji Zeljo na pocetku?

      tt sa A5 u inat Mi6
      Trenutno kao Arsenal svojevremeno gradimo stadion, poslije toga zna se, dominacija

      Trenutno smo drugi

      Comment


      • Dominacija kao Arsenalova?

        A dobri ste..a koje je Sarajevo?

        tt sa A5 u inat Mi6
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Dominacija kao Juventus, i oni su bili graditelji

          Comment


          • Steta, malo je falilo da pogodim 4:1 Celsi - Arsenal
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Nisam pri kompu pa me mrzi da preko telefona jurim i racunam sta smo pogodili. Znam da sa Engleze uhvatio iks.

              A sto se zastupljenosti tice nece toliko cesto u ovoj igrici biti ni Reala ni Barselone ni Juventusa ni PSG-a ni Bajerna... Iz ociglednih razloga i to bi svima trebalo odavno da je jasno.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Da se ja pitam ( a sreća pa se ne pitam ) kod mene bi tipovali sve osim Engleza, Italijana, Španaca, Nemaca...
                Pa budimo majstori da pogodimo Ruse ili Francuze...ili Bangladeš
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Kako si pocela dobro je pa ne trazis da pogadjamo bocanje... mada ne znam da li oni imaju neke lige

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Mi kad gubimo bas onako sa stilom..cestitke Dale i JC na gazenju

                    Comment


                    • Klasika, Tarantula i ja paprikas ekipa.

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Mi kad gubimo bas onako sa stilom..cestitke Dale i JC na gazenju
                        Reci mi druze jesi li ti tipovao sta za ovo kolo?
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Kako će biti gusto sa plamenovima ovo kolo, imaju prednost zbog pogođenog rezultata na Betis i imaju trenutno prednost 7:6 i videćemo šta će se izdešavati do kraja, može biti remi a možda i mi dobijamo meč.

                          Comment


                          • Bogami naizmenicno..tas malo vamo, malo tamo...bice zanimljivo do kraja...

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Vidim bas gotivite Bilbao, vec treci njihov mec tipujemo u h2h 😂
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Mi kad gubimo bas onako sa stilom..cestitke Dale i JC na gazenju
                                Izbaksuzirala nas je Emina Jahovic. Moramo da menjamo himnu kluba

                                Comment

                                Working...
                                X