Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Vidim ja sve cekam tabelu da nas vidim iznad crte,al nista stoji,vrv cekaju ponedeljak u nadi da cemo pasti...

    A sto se tice rekorda ,cilj Gospode je da se ustali na nakih 15 poena...sa egzibicijama u jurcanjem za rekordima moze jedno 5 kola pred kraj kod Gospoda obezbede prva 2 mesta...

    @madrid...izgleda da si prepustio Mari masti na volju ,kad krene da tipuje
    Prema mojoj racunici na deobi smo cetvrtog mesta. Ispred su samo otpisani, lordovi i piromani. Ocekujem vec nakon predstojeceg kola da budemo na mestu koje direktno vodi u polufinale

    Comment


    • Ne znam kakav si analiticar, al sa matematikom ne stojis bas [emoji14]

      tt sa A5 u inat Mi6
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Bravo za Princa, jednom je i on morao ubosti nesto sto Prodavci Magle ubadaju svako kolo ...
        Ali nije to toliko bitno - sada kada vam je fiksni samo navijac - propali ste
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Vidim ja sve cekam tabelu da nas vidim iznad crte,al nista stoji,vrv cekaju ponedeljak u nadi da cemo pasti...

          A sto se tice rekorda ,cilj Gospode je da se ustali na nakih 15 poena...sa egzibicijama u jurcanjem za rekordima moze jedno 5 kola pred kraj kod Gospoda obezbede prva 2 mesta...

          @madrid...izgleda da si prepustio Mari masti na volju ,kad krene da tipuje
          Zola bio odsutan juce, bit ce danas tabela
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Princoni dobar ti je racun 4-ti smo, imamo ko SKF,ove 3 ekipe su ispred ,sve ide po najavi,u petak(juce) preskacemo crtu, do ponedeljka smo u top2...


            Ko sto je upravo Zolina tabela potvrdila...
            Last edited by 61563; 16-09-17, 11:38.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Ne znam kakav si analiticar, al sa matematikom ne stojis bas [emoji14]

              tt sa A5 u inat Mi6
              Matematika mi je uvek bila jaca strana. Iznesi ti svoju tabelu pa mozemo da uporedimo

              Originally posted by Sandugp View Post
              Bravo za Princa, jednom je i on morao ubosti nesto sto Prodavci Magle ubadaju svako kolo ...
              Ali nije to toliko bitno - sada kada vam je fiksni samo navijac - propali ste
              Sandu, prica se po gradu da Nata ceka povratak Vilserice kako bi te banovao i doveo Fiksnog u svoj tim na tvoje mesto. Pripazi se

              Originally posted by 61563 View Post
              Princoni dobar ti je racun 4-ti smo, imamo ko SKF,ove 3 ekipe su ispred ,sve ide po najavi,u petak(juce) preskacemo crtu, do ponedeljka smo u top2...


              Ko sto je upravo Zolina tabela potvrdila...
              Tacno bi sada bili prvi da nisam morao sam da igram protiv otpisanih. Ali dobro, prvo mesto nam ne moze pobeci
              Last edited by Lion; 16-09-17, 11:44.

              Comment


              • Pa i nije ti neka.. ili selektivna, kako oćeš... ispred vas smo
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nece to biti bas tako ... nata i ja sada lagano odradjujemo ova kola, jer nemam vremena da tipujemo. Za razliku od fiksnog i tebe primera radi koji izanalizirate detaljno svaki par nas dvojica utrosimo otprilike 2 minuta sveukupno da odredimo tipove. I tako cemo i raditi do plejofa .... mislim tako je jedino posteno, jer kada bi analizirali - ne bi bilo u radu prema svima ostalima.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Pa i nije ti neka.. ili selektivna, kako oćeš... ispred vas smo
                    Do nedelje ste ispred

                    Originally posted by Sandugp View Post
                    Nece to biti bas tako ... nata i ja sada lagano odradjujemo ova kola, jer nemam vremena da tipujemo. Za razliku od fiksnog i tebe primera radi koji izanalizirate detaljno svaki par nas dvojica utrosimo otprilike 2 minuta sveukupno da odredimo tipove. I tako cemo i raditi do plejofa .... mislim tako je jedino posteno, jer kada bi analizirali - ne bi bilo u radu prema svima ostalima.
                    Pa nisam ni mislio da vam je potrebno duze od dva minuta da prepisete od drugih rezultate . Jos Nata ima i iskustva u tome, on je i u skoli prepisivao

                    Comment


                    • Spustite malo Olju na zemlju, tj. ispod crte ili to opet moramo shminka i ja
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Princoni View Post
                        Do nedelje ste ispred
                        Oooo Vidovita Zorka, nisam znala da imam tu čast..

                        Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Spustite malo Olju na zemlju, tj. ispod crte ili to opet moramo shminka i ja
                        Prvi se mačići u vodu bacaju, znaš valjda...a tebe ima ko da spušta na zemlju
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Polako, ima jos dosta
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Ima, tek smo počeli
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Onaj deo kola kada svi iscekuju parove a članovi ekipa se mole da nece bas u ovom kolu morati na megdan dominantnoj ekipi, nadajuci se duelu u poslednjoj cetvrtini trajanja lige kada vec bude obezbedjeno prvo mesto.

                              Naravno tu su I ekipe koje su vec osetile moc najjaceg tima, one se mole da ce rival koji se nalazi ispred njih u ovom kolu dočekati buduce sampione, kako bi imali sansu da ga presrignu na tabeli.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Parovi za ovo kolo ?
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X