Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    A ako dobiju sve, ti izvisio
    Ako je to u interesu tima, spreman sam na svaku zrtvu

    Originally posted by miloolja View Post
    Sto ovaj analiticar mudar
    Umesto da koristi usluge savetnika i da cuti... on bi da ga angazuje kao treceg clana...pa onda se sirimo svi..mislim nismo ni mi neuki bas toliko

    tt sa A5 u inat Mi6
    Prosirenje je neophodno u nasem slucaju jer nismo mezimci vlasti i sva trojica zajedno imamo skoro godinu dana banovine, zato ne zelimo nista prepustati slucaju kako se ne bi ponovila situacija da jedan tipuje za obojicu

    Comment


    • Originally posted by Princoni View Post

      Pitacu Vilsericu kada se vrati ako hoce da se sva trojica rotiramo. Da igraju Fiksni i Vilserica dok ne izgube, a onda ja menjam onog ko je slabije odigrao to kolo i tako do sledeceg poraza i nove rotacije.

      Ako Vilserica nece da ucestvuje u rotacijama, sto je sasvim legitimno jer da me on nije poterao ne bih ni ja igrao, onda se rotiramo Fiksni i ja po istom prethodno navedenom sistemu, dok Vilserica standardno igra.
      Pazi ti taktike.

      Nažalost, neće moći tako Princoni. Rotiranje je jedino moguće ako stalno bude banovan jedan od vas trojice.

      Na vama trojici je da izaberete duo koji će nastupiti svako kolo. Moraće jedan da ispašta nažalost.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Pazi ti taktike.

        Nažalost, neće moći tako Princoni. Rotiranje je jedino moguće ako stalno bude banovan jedan od vas trojice.

        Na vama trojici je da izaberete duo koji će nastupiti svako kolo. Moraće jedan da ispašta nažalost.
        Pa nema sumnje da ce neko biti banovan uskoro jer ako sagledas celovitu sliku, onda ces uvideti da za nepuna cetiri kola ban je prvo pretrpeo Vilser, nakon toga Fiksni, dok sam ja dobio uznemiravajucu pretnju banom od strane Olje usled cega sam potpuno podbacio u drugom kolu. Klasican se aparthejd sprovodi prema clanovima naseg tima i rotacija je jedino resenje

        Comment


        • Ohhh dusa jedna istraumirana
          Ali brzo si se oporavio..cim si trazio speciajalni tretman u buducoj poslasticarnici

          tt sa A5 u inat Mi6
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Samo sam ti pruzio priliku da se iskupis i istovremeno prezentujes humanisticku stranu svoje licnosti prema ugrozenoj analiticarskoj vrsti

            Comment


            • Samo opusteno Princoni ja cu biti samo obican navijac Gospode...vidis da smo konkurenciji za 2 kola uterali strah u kosti...

              A sve ostale ekipe da uzme ceo forum da im pomaze tesko da bi protiv nas imali sanse...

              Comment


              • U sustini izbacite li Fiksnog - najebali ste.
                Izadje li bilo ko drugi od vas dvojice - osvajate. Jer Fiksni je jedini covek koji moze ovo da osvoji a da nije clan ekipe Prodavci Magle.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Fiksni sad da krene sa 0 bodova, na kraju bi bio u plej-ofu
                  Last edited by Mr. Wolf; 14-09-17, 14:37.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Samo opusteno Princoni ja cu biti samo obican navijac Gospode...vidis da smo konkurenciji za 2 kola uterali strah u kosti...

                    A sve ostale ekipe da uzme ceo forum da im pomaze tesko da bi protiv nas imali sanse...
                    Ako je to jedini nacin, da ti budes navijac jbg ..

                    Ja najvise sto mogu da ti ponudim je da ako neko ne tipuje 2 puta ( a da nije banovan ili slicno ) ti uskaces na njegovo mjesto .

                    Volio bih da igras, ali jbg ne vidim neko drugo rjesenje, stvarno .
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      Ako je to jedini nacin, da ti budes navijac jbg ..

                      Ja najvise sto mogu da ti ponudim je da ako neko ne tipuje 2 puta ( a da nije banovan ili slicno ) ti uskaces na njegovo mjesto .

                      Volio bih da igras, ali jbg ne vidim neko drugo rjesenje, stvarno .
                      Ma sve ok,ja sam uz Gospodu nadgledam i dajem podrsku,a znase da su navijaci uvek bili 12 igrac svog tima

                      Comment


                      • Jbga fixni, bedak stvarno. Sama tema a i tipovanje je sa tobom dosta bolje ali šta da se radi....

                        Ostaje ovo što je Dale napisao. Ako neko ispadne, a ti budeš zainteresovan, upadaš odmah.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Mrtvi Bilbao, ne moze gol da da
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Stvarno mrtvaci, mi drugo kolo za redom nereseno igramo.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ocekivanih 00 Herte i siguran trijumf Lacia,potvrdili formalnost 16 8 na kraju, treci dan je samo posluzio za popravljanje gol razlike...

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Ocekivanih 00 Herte i siguran trijumf Lacia,potvrdili formalnost 16 8 na kraju, treci dan je samo posluzio za popravljanje gol razlike...
                                Steta sto nismo dogurali do dvadeset bodova ali eto prilike vec za vikend

                                Comment

                                Working...
                                X