Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Rece Zola ako se ne odigra do ponedeljka ne vazi par.

    Princoni Ren da da gol i pobedili smo,nebitan nam onda rezultat,samo da ne pogode tacan na tom mecu ,i to nam donosi trijumf
    Znam. Ren je u svakom od prethodnih cetiri kola davao bar po jedan gol, a postigli su ih ukupno 6. Toliko je Marsej primio samo u proslom kolu, tako da se ne bi trebalo dovoditi u pitanje nasa pobeda

    Comment


    • Originally posted by Dale View Post
      Prekrizi to slobodno i racunaj jos Marseille, jer Roma u utorak igra LS, tako da nema sanse da ce igrati protiv Sampe uskoro


      Povratak otpisanih cestitke na pobjedi
      Hvala...koliko je na kraju?
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Mi imamo protiv Nišlija 8:6, Mare se popravio posle jučerašnjeg dana i tačnim rezultatom na Šalke spasao katastrofe svoj tim, ostali samo Francuzi ali neće se tu ništa značajno promeniti.

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Haha, 7-7 trenutno Olja. Izvuče nas Šalke. Marsej će da presudi.

          Vi imate 2-1 i 3-0, a mi 2-1 i 2-0. Tako da će biti gusto do kraja. (osim ako Ren da odmah na početku, onda sigurno ostaje X)
          Sa nama uvek Italijanski, malo poena, sem u prethodnom kolu gde smo kiksnuli. Izvukli smo se iz teske situacije, mada sve je jos uvek otvoreno.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • To je to. Delimo bodove.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Haha, 7-7 trenutno Olja. Izvuče nas Šalke. Marsej će da presudi.

              Vi imate 2-1 i 3-0, a mi 2-1 i 2-0. Tako da će biti gusto do kraja. (osim ako Ren da odmah na početku, onda sigurno ostaje X)
              Aaa tek sada vidim ovaj tvoj post, tj tek kada ga je bice citirao

              Traljavi smo, traljavi... al dobro zanimljivo u svakom slučaju
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by madrid View Post
                To je to, proglasavam pobedu. Pobeda Sociedada nam je donela preokret, uhvatio sam tacan rezultat na Schalke imamo +2 pred poslednji mec, a svi smo igrali na pobedu Marseja, neko od njih ima 3-1, ja 2-0, a Mara i jos neko(ne znam da li bici ili reise) oboje po 2-1. Tako da mogu samo da smanje rezultat ukoliko dodje 3-1.

                Uh pobeda posle 1 poena posle prvog dana uhhh.
                Rekoh ti lepo partneru, malo vere i to je to
                Svaka čast za pogođen rezultat Šalkea...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Smekerskim golom Kazrija Gospoda beleze novu pobedu

                  Fiksni, budu oprezan. Vilserica je nakon prethodne pobede bio banovan na mesec dana . Provezbaj gramatiku i pravopis jer ce biti spremni i za najmanje sitnice da hvataju za gusu

                  Comment


                  • Idi bre prinče ROFL...hvataju za gušu
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Idi bre prinče ROFL...hvataju za gušu
                      A dobro, metaforicki sam mislio

                      Comment


                      • Ama znam bre, al opet..šta sve tebi neće pasti na pamet ...hahahah baš se uživiš
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Znaci podela bodova na kraju. Dobro posteno.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ama znam bre, al opet..šta sve tebi neće pasti na pamet ...hahahah baš se uživiš
                            Shvaticu to kao kompliment

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Znaci podela bodova na kraju. Dobro posteno.
                              Pošteno

                              Originally posted by Princoni View Post
                              Shvaticu to kao kompliment
                              A kako bi drugačije...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Princoni View Post
                                Smekerskim golom Kazrija Gospoda beleze novu pobedu

                                Fiksni, budu oprezan. Vilserica je nakon prethodne pobede bio banovan na mesec dana . Provezbaj gramatiku i pravopis jer ce biti spremni i za najmanje sitnice da hvataju za gusu
                                Saljem ti sad parove,ti pogledaj istipuj kako mislis,treba vec da se kace, vec u utorak novo kolo...realno svi su teski parovi LS i LE,al da vidimo nesto na osecaj

                                Comment

                                Working...
                                X