Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma smejurija sa komotnih 14 mi odigramo iks, zajebali smo sami sebe
    Nije nam niko drugi kriv. Suvise opusteno smo usli u ovaj duel i dozvolili da primimo 14 komada. A na to smo svakako mogli da uticemo i da svojim boljim taktickim resenjima sprecimo protivnika da postigne toliko golova...
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Princoni View Post
      Ma tipujes, zezam se ja
      A kakve su nam sanse da stupimo u komunikaciju sa kolegom,pre tipovanja da se dogovorimo,mnogo je lakse,da se pokriju rezulati tj pogodi tacan?

      Comment


      • Maro moraces da spremas palacinke zbog ovog ukopavanja na Austriju i Tursku.

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          A kakve su nam sanse da stupimo u komunikaciju sa kolegom,pre tipovanja da se dogovorimo,mnogo je lakse,da se pokriju rezulati tj pogodi tacan?
          Pa jedino preko papija . Ja nemam neposredni kontakt sa njim.

          Comment


          • Cuj palacinke samo...i lazanje pride

            tt sa A5 u inat Mi6
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by madrid View Post
              Maro moraces da spremas palacinke zbog ovog ukopavanja na Austriju i Tursku.
              Originally posted by miloolja View Post
              Cuj palacinke samo...i lazanje pride

              tt sa A5 u inat Mi6
              Dobijate i gibaju o istom trošku
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Princoni View Post
                Pa jedino preko papija . Ja nemam neposredni kontakt sa njim.
                Nista onda,da ne cimamo ljude,i ovako nam je za dlaku falilo bas kako je pisao Wolf,samo sto se on cepao od smeha,a ja zinuo ko budala i ne verujem sta radi onaj Robson Kanu...

                Comment


                • Od prve do zadnje utakmice Djavoli su bili u egalu sa timom Naissus, tako da je ovaj neresen rezultat potpuno realan. Cestitke MareLFC i p4p1 na osvojenom bodu kao i na fer i korektnoj borbi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Ne znam jel si isprati poslednja 3 minuta Welsa i sta nisu dali sve,a da su dali gol mi bi dobili 15 14,a ovako smo izgubili 13 15 u duelu sa Vukovima

                    Al da je baba deda...
                    Nisi jedini. Mi smo čekali 2-0 za pobedu. Manda i Rosso imali 1-0 i dobiju nas jedan razlike.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Nisi jedini. Mi smo čekali 2-0 za pobedu. Manda i Rosso imali 1-0 i dobiju nas jedan razlike.
                      A to je zato sto niste dobro odbranu nastelovali. Jesam ti rekao da protiv Malog i Mandusica igras sa 4 pozadi kada smo se dopisivali pred ovo kolo, a ti neces da me poslusas, i strpas 3 stopera i neke wing-bekove???
                      Eto ti sad
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Nisi jedini. Mi smo čekali 2-0 za pobedu. Manda i Rosso imali 1-0 i dobiju nas jedan razlike.
                        Isti slucaj oni 10 i 11,a mi obojica tipovali 20

                        Comment


                        • Zola, a zasto se parovi ranije ne postavljaju, da svako u startu zna ko sa kim igra i da neke rezultate moze da pokrije na osnovu tipovanja protivnika? Onda bi sam duel izmedju dva tima imalo mnogo vise smisla nazivati duelom.

                          Comment


                          • Originally posted by Princoni View Post
                            Zola, a zasto se parovi ranije ne postavljaju, da svako u startu zna ko sa kim igra i da neke rezultate moze da pokrije na osnovu tipovanja protivnika? Onda bi sam duel izmedju dva tima imalo mnogo vise smisla nazivati duelom.
                            Zato da bi sreca bila presudni faktor. Kako to nisi skontao do sada?
                            Sada si me toliko razocarao da nemam reci. Mislio sam da si vispreniji.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Zato sto je onda u velikoj prednosti onaj sto postavlja drugi, jer moze da brani i da pravi taktiku.

                              Comment


                              • Malo je falilo da ja i bici dobijemo. Samo nam je trebao remi Španije i Italije.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X