Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Znas ti dobro na sta ja mislim, ali evo da ti potvrdim.





    A sto se tice srca, dobro to provjeri (mozda je za ban).

    Divan si.
    Sve to sto si sada naveo treba da me zanima - malopre sam ti objasnio i zasto.

    A sto se provere tice - ne zelim da trosim vreme... jer je ovako zanimljivije. Da nema tebe koji pokusavas da ispadnes duhovit - a nisi; pokusavas da ispadnes iskusan - a nisi, zreo - a nisi; prijatelj - to jesi, ali onaj koji se zrtvuje za ekipu i najebe zbog drugih a niko mu i ne trazi da se mesa; elokventan, nacitan, mudar - tesko da si i to. Mada je sve ovo navedeno stvar moje licne percepcije tako da "Mozda gresim, al ja sam takvog dojma" bolje receno ti takav utisak ostavljas kroz svoje postove.
    Elem, da nema tebe takvog kakav jesi, ne bi mi bilo zanimljivo ovde.... Tako da se malo bolje potrudi kada budes posao nesto da napises, cisto da bi bilo zanimljivije. Mozda trazim mnogo od tebe, ali videcemo .... Odmah da ti kazem - ne moras ako neces, niko nikoga ni na sta ovde ne moze i ne treba da prisiljava
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Hvala ti za gratis sugestije, svima ce nam puno znaciti, pogotovo jer su od tebe. Posto ce srce vrijedja, moze li ovako? Divan si.
      Spoiler
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Predlazem da ne smaramo druge, da zavsimo pricu, da ti pojasnim ovo pricu da ne shvatis pogresno, ne da prekinemo komunikaciju, nego samo da stavimo tacku na ovu temu.

        Slazes se?

        Comment


        • Originally posted by Dale View Post
          Mala napomena samo :

          Prva utakmica 3. kola je sutra u 12.00, pa eto ko nije tipovao, neka to uradi veceras, ili eventualno ujutro ako se ranije budi
          Ostade zaturen dole negde, a najvažniji post.

          Pogurajte svoje partnere ako vidite da nije neko odigrao. Ima još dosta ljudi koji nisu odigrali.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Predlazem da ne smaramo druge, da zavsimo pricu, da ti pojasnim ovo pricu da ne shvatis pogresno, ne da prekinemo komunikaciju, nego samo da stavimo tacku na ovu temu.

            Slazes se?
            Naravno. Kada god si ti korektan i dobar (a umes takav da budes znam te) ja cu biti jos korektniji i bolji
            I u koliko te je bilo sta sto sam ti pisao povredilo - izvini (iskreno kazem ne sprdam se).
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Zna li se ko protiv koga igra? Prvi meč je gotov.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • I ja ušao da pogledam. Sve mi ovo smrdi na štelu neku
                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • Žervinjovi fanovi, m? Reise i bici?

                  Spoiler
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ja sam prezadovoljna žrebom
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Ja Maro i ne bas. Ja i ti smo mnogo razlicito igrali, tako da ne mozemo do puno poena. Ostaje nam da se nadamo da ce oni promasivati, pa cak i ja, a da ti tacno tipujes.

                      Comment


                      • Ko su Namazani vukovi?

                        Comment


                        • shminka i ja
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            shminka i ja
                            Hvala...dobro da ga Australija nije dala,ovako je podnosljivo

                            Comment


                            • Bice borba do kraja
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Ova Australija prosek ekipa postala, nije mogla jedna gol da umuva

                                Ali hvala Mrkeli što je odigrao 1:1

                                Comment

                                Working...
                                X