Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zola što smo mi ( Crveno beli) 13 i to posle onakvog rezultata juče a Lordovi 4?
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Ne gleda se gol razlika, samo međusobni dueli. A pošto je tek drugo kolo, nisam pratio ni međusobne duele. To ću početi kad liga malo odmakne. 13 timova trenutno ima 3 boda.

      p.s. Vi i Lordovi u ova 2 kola imate isti broj poena, tj. po 28.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Hvala.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Radi veće neizvesnosti i zanimljivosti, dogovorili smo se da uvedemo gol razliku. To znači da u slučaju istog broja bodova, prednost na tabeli će imati tim sa boljom gol razlikom. U slučaju da je i gol razlika ista, tek onda će se gledati međusobni duel.

          Ako se desi da u nekom timu ne tipuju oba člana, biće registrovan službeni rezultat 3:0 i 3 boda će biti dodeljana suparničkom timu. Ovo je uvedeno najpre radi što poštenije gol razlike. Da se ne bi dešavalo da bude rezultat 15-0 i da to utiče na tabelu.

          Sve ovo je dodano i u pravilima. Pa koga zanima, može pogledai tamo, tj. http://www.sportklub.info/forum/show...01#post1677901

          Kasnije ću ja izbaciti tabelu za ova dva odigrana kola i trenutnu gol razliku.
          Last edited by z0La; 29-08-17, 13:47.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • I prosli godina je bila gol razlika, dobro je sto ce i ove biti.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Eriče, jesi li video tabelu? Moramo i da ostanemo iznad crte

              Svaka čast Zola za ovaj dodatni posao
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Radi veće neizvesnosti i zanimljivosti, dogovorili smo se da uvedemo gol razliku. To znači da u slučaju istog broja bodova, prednost na tabeli će imati tim sa boljom gol razlikom. U slučaju da je i gol razlika ista, tek onda će se gledati međusobni duel.

                Ako se desi da u nekom timu ne tipuju oba člana, biće registrovan službeni rezultat 3:0 i 3 boda će biti dodeljana suparničkom timu. Ovo je uvedeno najpre radi što poštenije gol razlike. Da se ne bi dešavalo da bude rezultat 15-0 i da to utiče na tabelu.

                Sve ovo je dodano i u pravilima. Pa koga zanima, može pogledai tamo, tj. http://www.sportklub.info/forum/show...01#post1677901

                Kasnije ću ja izbaciti tabelu za ova dva odigrana kola i trenutnu gol razliku.
                Sve super, sve se slazem. Ali onda ne dobijamo pravu sliku. Jer ok je gol razlika ako se racuna samo broj postignutih golova (pogodjenih pobednika i tacnih rezultata) - ali zasto stavljati primljene (protivnicke pogodjene pobednike i tacne rezultate) kada tvoj tim nema nikakvog uticaja na to?
                Najbolje je samo date golove racunati i ako se desi da dva tima imaju isti broj bodova onda onaj sa vise postignutih golova (pogodjenih pobednika i tacnih rezultata) je bolje rangiran.
                A ako se desi da oba igraca ne tipuju neka se dodeli tri boda njihovim protivnicima ali neka se kao gol razlika pobednickom timu racuna broj pogodjenih tekmi.
                Nadam se da kontate o cemu pricam? Jer moze da se desi paradoksalan slucaj da jedan tim (tim br1 na primer) pogadja tokom cele sezone bas dobro, ali da bude losije rangiran od nekog drugog tima (tim br2) koji ima isti broj bodova, ali u svojim duelima je imao vise srece - njihovi protivnici su pogadjali manje sto im je ucinilo gol razliku boljom i ako je tim br2 tokom sezone imao manje pogodjenih rezultata od tima br1 ali je jednostavno imao vise srece u onome na sta ni tim br1 ni tim br2 ne mogu da uticu nikako. Shvatate?
                Razmotrite ovo molim vas.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Ja sam isto to rekao cim su pomenuli gol razliku, jer je mnogo pravednije. U najmanju ruku trebalo bi staviti anketu pa da ucesnici glasaju za sta su vise.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Da, da slazem se. Ako neko dobije mece 16-15 i 14-13 imace losiji gol razliku nego onaj ko do dobije 8-6 i 9-8 za iste meceve, iako je duplo bolje tipovao. Hajde kad se vec za pobede tako racuna, ne mora i za gol razliku.

                    Comment


                    • Anketa ce biti postavljena.

                      Comment


                      • Ne znam zašto menjati nešto što je funkcionisalo super toliko sezona. Ovde pričamo o 17 kola, ne o 3 ili 4. Ako neko ima toliko sreće da ga u 17 kola prati sreća, taj i treba da prođe, ali to se ne dešava. Jedno kolo vi dobijate 9-8, ali sledeće možete dobiti 17-9. Što će se sigurno i dešavati. Kako je vama, tako je i vašim protivnicima, niko nije povlašćen. Poenta je da sami odlučujete o svojoj sudbini, niko vas neće zeznuti. Ako budete imali odlično kolo, imaćete dobru gol razliku. Da, možda to kolo i protivnik bude dobar, i takva je igra .Ali jel realno da vam se to dešava uvek kad budete dobri? Odmah da vam kažem da nije.

                        A na sve da dodam, da onda porazi ne igraju nikakvu ulogu u gol razlici, što isto nije fer. Ako ste imali loš dan, i ako ste izgubili 17-10, zaslužili ste da dobijete -7, a ne samo 10 poena u postignutim golovima.

                        Sandu, a šta ako taj tim pogađa dobro tokom cele sezone, ali kad gubi, gubi baš loše, sa 4-5 razlike. Jel on treba da bude više povlašćen od tima koji pogađa malo lošije, ali gubi sa mnogo manje razlike, tj. uvek je tesno i neizvesno?

                        Ovo su banalni primeri, jer stvarno u 17 kola se pokaže ko je bolji, i taj bolji uvek prođe. Toliko sezona smo igrali i niko nikad nije ostao zakinut.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Meni se ne svidja da se koristi samo postignuti golovi, ovako je bolje. Eto mi imamo 16-16 posle 2 kola, znaci igramo Italijanski, malo golova dajemo ali i malo primamo, svako ima svoju taktiku
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Ja iskreno ne vidim sta bi moglo bolje da presudi ako dva tima imaju podjednak broj bodova nego medjusobni duel, zatim broj pogodjenjih parova.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Zola, uvijek je bila gol razlika u slučaju istog broja bodova, ali nikad nije bilo da se timu uskraćuju pogođeni rezultati ako protivnički tim nije tipovao. Ako je bilo 20-0, tom timu je +20 gol razlika bila. U ovom slučaju se slažem sa Šanduom. Bolje je da se gledaju pogođeni rezultati samo, jer je samo to mjerilo ko je bolji.
                              sigpic

                              Comment


                              • To nije bilo slažem se. Ovako mi deluje da je više fer. Ekipa koja ne tipuje npr. 2 kola će doneti suparničkim timovima preveliku gol razliku. To nije fer prema ostalih 13 ekipa.

                                Nije fer da se gleda samo pozitivna strana, dok u porazima pišemo samo broj pogođenih parova. Šta ima veze ako dobiješ 20-10, ako sledeću izgubiš 5-15. Tvoj tim je zaslužio -10 a ne samo +5.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X