Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dale, moze li neko da igra u mom timu dok Vilseru ne prodje ban kako ne bih tipovao za dvojicu ?

    Comment


    • Daj ja cu prijavljujem se da oderemo sve za tih mesec dana. Dale smiluje se evo Real kiksnuo Barsa prva...

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Daj ja cu prijavljujem se da oderemo sve za tih mesec dana. Dale smiluje se evo Real kiksnuo Barsa prva...
        Moze

        Comment


        • Originally posted by Dale View Post
          PITANJE ZA SVE UCESNIKE :

          Iducu sedmicu igramo kvalifikacije za SP, e sad me zanima da li zelite samo evropske ili da ukljucimo i juznoamericke ??
          Može i južnoamericke što se mene tiče

          Comment


          • @ Princoni i Fiksni : To vi odlucite, ali ako bude problema kad se Jack vrati nemojte mene mijesati u to, vas trojica rijesite
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Originally posted by Dale View Post
              @ Princoni i Fiksni : To vi odlucite, ali ako bude problema kad se Jack vrati nemojte mene mijesati u to, vas trojica rijesite
              Ma nece biti problema. Igra Fiksni dok se Vilser ne vrati, a i kakva su dosla vremena valja imati vise saigraca u timu jer nikada ne znas kada ti je ban sudjen

              Comment


              • Originally posted by Princoni View Post
                Ma nece biti problema. Igra Fiksni dok se Vilser ne vrati, a i kakva su dosla vremena valja imati vise saigraca u timu jer nikada ne znas kada ti je ban sudjen
                Bravo Dale,ako nemas neku funkciju kad se bude delila imas moj glas

                Kad su sledeci parovi,pa da krene dranje

                Comment


                • Princonovicu Wilserica ti je porucio da ga ne odbacujes, meni ce slati tipove.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Takođe poručuje da si izdajnik, s čim moram da se složim posle ovog tvog sramotnog pokušaja da se otarasiš timskog druga čim ti se ukazala prilika. Razočarao si Princoni

                    Comment


                    • Prvo izdao Vengera, sad Baticu. Šta je sledeće ?
                      Last edited by Lord Gangarić; 28-08-17, 00:54.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Princonovicu Wilserica ti je porucio da ga ne odbacujes, meni ce slati tipove.
                        E jbg. Prvo me ostavi na cedilu, pa se seti da se javi . Da ne bi ispalili Fiksaru postavljacu ja Vilserove tipove i postavljace Fiksni svoje dok se Vilser ne vrati, a ja cu na klupi za rezerve za to vreme

                        Comment


                        • gangara se uplasio konkurencija ,a ajnstajn i ne igra jer koja svrha kad ni ne prati fudbal sem AFC,al dobro ovde se javio jer sam ja u pitanju,ma jok ako ce slati Wilsh nek salje al,kako se do sad nije setio u 2 nocu hm..e ajnstajne,ajnstajne

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                            Prvo izdao Vengera, sad Baticu. Šta je sledeće ?
                            Ko zna. Možda Pobeda



                            Originally posted by 61563 View Post
                            Bravo Dale,ako nemas neku funkciju kad se bude delila imas moj glas
                            Fiksni brate, ovo nemoj da zaboraviš molim te. Zaslužuje Dale i siguran sam da će mu značiti
                            Last edited by p4p1; 28-08-17, 01:04.

                            Comment


                            • Vilseru, to su bili rezervni parovi za slucaj da mi svoje ne posaljes kao i sto nisi . Ne mogu ja cekati do subote u 15h da postavljam parove. To si jos u ponedeljak trebao da mi pustis, eventualno cetvrtak .

                              Igraju Vilserica i Fiksni dok ne prodje ban, posle Vilser i ja.

                              Comment


                              • A ko inace bira meceve koji ce se tipovati

                                ok moram da ispratim mora znaci odmah taj dan,vidim da ce i kvale da ubacite

                                @papi necu samo ja ni ne znam kad oni to biraju i ko to glasa Dale treba neku funkcija da ima,ako zeli
                                Last edited by 61563; 28-08-17, 01:10.

                                Comment

                                Working...
                                X