Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Da na tome svaka cast. Obizorom da ste posle prvog dana imali samo 2 boda danas ste otkinuli.
    Mogao je ovo lagano i iks da bude da nije Milinkovic-Savic u 89 minutu iskusno pretvorio ovaj neizvestan duel u nasu pobedu

    Opet kada se pogledaju oba kola odlicni ste nema sta. Vrlo konstantni: prvo kolo 15 bodova, drugo 13 .... dobro vam ide - da vas ne ureknem.
    Znao sam čim sam gledao prvih 10 minuta da Lacio pobeđuje ovde samo što su posle umrtvili tekmu ali realno bolji Lacio dosta. Jbg bilo je samo pitanje koja će biti razlika mada je moglo laganice da bude i 0-0.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Svako ko od nas izgubi minimalno treba na to gledati kao pobjedu. To važi i za sve koji će tek da gube od nas. Realno smo najjači, najkvalitetniji, najsvestraniji, čak smo predvidjeli i ovaj gol Lacijala na kraju. Sandu mi je rekao da zna da će Milinković dati gol, dok sam ja bio siguran u 1-2 pa vi vidite s kim imate posla.
      Jedino nam je Fiksni mogao parirati, on pogađa bukvalno sve.
      A njega smo iskusno eliminisali. Sacekali da ode na odmor. Tako da je sada samo nebo granica
      Cekamo ove "U Vatri" i njih da ispreslisavamo, i posle toga cemo da kalkulisemo malo. Moramo nekome i dati bodove - cisto da borba za plejof bude zanimljivija.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Rezultati izbaceni, ako ima gresaka mirno recite, ne sekirajte se, necete biti osteceni, jer Zola sigurno prije sutra ne postavlja tabelu

        PITANJE ZA SVE UCESNIKE :

        Iducu sedmicu igramo kvalifikacije za SP, e sad me zanima da li zelite samo evropske ili da ukljucimo i juznoamericke ??
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Originally posted by Dale View Post
          Rezultati izbaceni, ako ima gresaka mirno recite, ne sekirajte se, necete biti osteceni, jer Zola sigurno prije sutra ne postavlja tabelu

          PITANJE ZA SVE UCESNIKE :

          Iducu sedmicu igramo kvalifikacije za SP, e sad me zanima da li zelite samo evropske ili da ukljucimo i juznoamericke ??
          Pa ako je svetsko...daj sve

          Spoiler
          Ovo progovara današnji rezultat, sutra ću se gristi zbog ovoga


          P.S. Hvala na čestitkama
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Što se mene tiče može sve. Daj i boćanje

            Comment


            • Madrid i Marija 21 poen u ovom kolu!!!!
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • A protiv nas ima da ih uhvati trema, neće iz cigana izaći.

                Comment


                • Prva pobeda(nadam se ne i poslednja)...
                  Cestitam partneru na dobroj partiji...
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • Pa da noto moj. Ko god igra protiv nas on se odsece jer zna da igra protiv najboljih.
                    Secas se proslog kola; Lordovi su izdominirali sa 15 bodova (najvise u tom kolu), sada naleteli na nas i dovidjenja prijatno.
                    Tako da ocekujem Maru i mladjanog Madrida u sledecem. Jer uvek mi preuzimamo one najbolje na svoju grbacu.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Madrid i Marija 21 poen u ovom kolu!!!!
                      Hvala Sandu...Potrudili smo se...a i polako mi se vraća onaj osećaj za rezultat...
                      Zato...
                      Originally posted by notorious View Post
                      A protiv nas ima da ih uhvati trema, neće iz cigana izaći.
                      Vas je najbolje da ostavimo za kraj...Polako podižemo formu i igramo sve ili ništa
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • 21 bod!
                        Stvarno svaka čast!
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Pa da noto moj. Ko god igra protiv nas on se odsece jer zna da igra protiv najboljih.
                          Secas se proslog kola; Lordovi su izdominirali sa 15 bodova (najvise u tom kolu), sada naleteli na nas i dovidjenja prijatno.
                          Tako da ocekujem Maru i mladjanog Madrida u sledecem. Jer uvek mi preuzimamo one najbolje na svoju grbacu.
                          Nisam više tako siguran jer Mari se vraća osjećaj za rezultat. Zato će Madrid da sve promaši i izbalansira našu tešku pobjedu od 16:11 gdje će Mara donijeti 10 bodova. Sva sreća pa ne igra sama jer saigrač ne može ispratiti timsku igru.

                          Comment


                          • Od sad ću od Mare da prepisujem
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • I to sto kazes. Madrid nam je jedina sansa, ali mora malo i Mari "zadrhtati ruka" kada naleti na nas.
                              Vidis da nas vec izbegava i ne zeli duel - ostavlja nas za kraj.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Nisam više tako siguran jer Mari se vraća osjećaj za rezultat. Zato će Madrid da sve promaši i izbalansira našu tešku pobjedu od 16:11 gdje će Mara donijeti 10 bodova. Sva sreća pa ne igra sama jer saigrač ne može ispratiti timsku igru.
                                Za vas nam je i to dovoljno

                                Sandu ja to samo pokušavam da vas poštedim blama...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X