Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangarić View Post
    Od kad se ti razumeš u fudbal hahaha
    Ovo je bilo ispod pojasa

    BTW od juče - pogledaj rezultate...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Ovaj Monaco luddd, već 3:0 na poluvremenu

      Comment


      • Misliš 4:0 ?
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Ovo je bilo ispod pojasa

          BTW od juče - pogledaj rezultate...
          Šalim se malo sa tobom Za svaku pohvalu što je počeo i fudbal da se prati jeste da svi znamo koji maneken je glavni odgovoran za tvoje zainteresovanje za fudbal ali to sad nije bitno, moram videti posle šta si igrala na Liverpul Arsenal
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
            Šalim se malo sa tobom Za svaku pohvalu što je počeo i fudbal da se prati jeste da svi znamo koji maneken je glavni odgovoran za tvoje zainteresovanje za fudbal ali to sad nije bitno, moram videti posle šta si igrala na Liverpul Arsenal
            Igrala sam protiv manekena...Znam da se zezaš
            2:1 za Liverpul...
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Čestitam saigraču bice-u na prvoj pobedi u sezoni. Bilo je vreme.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Ali znao sam da će ovo da se desi, morali su na kraju da daju za 1:2

                Čestitke Sandu i Noto

                Comment


                • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Čestitke partneru moj, lepa pobeda, one prve mačiće prošli put bacamo u vodu i idemo dalje
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                      Ali znao sam da će ovo da se desi, morali su na kraju da daju za 1:2

                      Čestitke Sandu i Noto
                      Hvala
                      14-13 na kraju za nas. Odlican duel. Pravi derbi kola.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Extra drugi deo meča je bio, posle jučerašnjih 5:2 za vas danas 11:9 za nas

                        Comment


                        • Preuzimam odgovornost za izgubljeni meč, šta da radim slab sam na Dušana pravim katastrofalne greške

                          Šalim se malo čestitke na pobedi kakva foto završnica da ne poveruje čovek
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                            Extra drugi deo meča je bio, posle jučerašnjih 5:2 za vas danas 11:9 za nas
                            Da na tome svaka cast. Obizorom da ste posle prvog dana imali samo 2 boda danas ste otkinuli.
                            Mogao je ovo lagano i iks da bude da nije Milinkovic-Savic u 89 minutu iskusno pretvorio ovaj neizvestan duel u nasu pobedu

                            Opet kada se pogledaju oba kola odlicni ste nema sta. Vrlo konstantni: prvo kolo 15 bodova, drugo 13 .... dobro vam ide - da vas ne ureknem.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Svako ko od nas izgubi minimalno treba na to gledati kao pobjedu. To važi i za sve koji će tek da gube od nas. Realno smo najjači, najkvalitetniji, najsvestraniji, čak smo predvidjeli i ovaj gol Lacijala na kraju. Sandu mi je rekao da zna da će Milinković dati gol, dok sam ja bio siguran u 1-2 pa vi vidite s kim imate posla.
                              Jedino nam je Fiksni mogao parirati, on pogađa bukvalno sve.

                              Comment


                              • Originally posted by Lallana20 View Post
                                Newcastle-West Ham 1:3
                                Nantes-Lyon 1:4
                                Roma-Inter 2:2
                                Leverkusen-Hoffenheim 0:3
                                Las Palmas-Atletico Madrid 1:4

                                Nedelja :

                                Chelsea-Everton 0:2
                                Liverpool-Arsenal 3:1
                                Eibar-Athletic Bilbao 2:3
                                Monaco-Marseille 2:0
                                Chievo-Lazio 0:2
                                Samo da znaš da sam i tebe pobedila
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X