Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo nas Maro na tih 15. Uspeo sam da ubodem tacan rezultat na Bilbao i ti jos bod zbog pobede Bilbaoa, 12+3=15

    Ostala jos 2 meca.

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      Evo nas Maro na tih 15. Uspeo sam da ubodem tacan rezultat na Bilbao i ti jos bod zbog pobede Bilbaoa, 12+3=15

      Ostala jos 2 meca.
      To ti pričam...Umeštnost ,partneru, i sreća

      Jer ipak treba pogoditi 4 rezultata u 2 dana, a još nije kraj
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Lekso, Gangaricu, sta se desava sa nasim duelom (derbijem kola btw)?
        Nisam u mogucnosti da ispratim rezultate.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • 7:4 za njih danas. Ne znam kakvi ste juče bili
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Meni gužva u kafiću tako da ne mogu sad da ispratim sve, videćemo sutra
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Nerealan View Post
              7:4 za njih danas. Ne znam kakvi ste juče bili
              Znaci 9-9 za sada. Sta je jos ostalo da se igra?
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Monako i Lacio
                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • U suštini mi branimo Lacio 0-2 a ti 0-1, ne znam šta je tvoj partner igrao ?

                  Već 0-1 za Lacio
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Monako smo igrali isto. 2-1 i 3-1 koliko mi se cini. I vi i mi.
                    A Lacio ako ostane 0-1 mi dobijamo. Ako bude 1-2 mi dobijamo. Ako bude 0-2 vi dobijate. Bilo koji drugi rez osim ova tri spomenuta i ostaje nereseno.
                    Znaci sve je moguce.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Evo ga Lacio 1-1. Znaci najvise sto u ovom trenutku mozete da izvucete je iks.
                      Sto je opet odlicno u odnosu na sinoc kada smo prvi dan mi zavrsili sa tri poena prednosti.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Ubaciće Lacio još jedan do kraja sigurno, sad pitanje je dal će jedan ili više ...
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                          Ubaciće Lacio još jedan do kraja sigurno, sad pitanje je dal će jedan ili više ...
                          Dosta je jedan
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Ako Monako pobedi, mi uzimamo pobedu. Posrećilo nam se da igramo protiv zagriženih arsenalovaca
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Dosta je jedan
                              Od kad se ti razumeš u fudbal hahaha

                              Originally posted by Nerealan View Post
                              Ako Monako pobedi, mi uzimamo pobedu. Posrećilo nam se da igramo protiv zagriženih arsenalovaca
                              Zato su Lordovi prešli preko tog problema nisu dopustili da ih emocije vode nego glava
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Valjda izvlacimo taj x nekako na kraju, ajmo Lacio sada ili nikada

                                Odlično smo danas odigrali ali neće nažalost biti dovoljno za trijumf.

                                Comment

                                Working...
                                X