Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako sam dobro sračunao imate 5:2 prednost, idu sutra tj. već danas Lordovi po preokret

    Comment


    • Kako ja ovo propustih...ako neko odustane ili ne zeli da igra ,voljan sam pomoci

      Comment


      • Mislim da je to bas organizovano kada si ti bio na odmoru.
        Cekali su izgleda da ne budes tu - jer su znali da ce tako da se otarase najjaceg konkurenta
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Bar smo Olju dobili rutinski u proslom kolu
          Hehe...rutinski ...
          Zato ce osveta biti strasnaaa!
          Mislim revans..istrcacete vi na nas lep travnati teten, pred punim tribinama

          tt sa A5 u inat Mi6
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
            Eh Sandu, dešava se ovakav pad i najboljima, omeli su nas malo neki spolji faktori i desila su se samo mizerna dva boda u subotu
            Ovo kolo je namešteno pošto svi znaju koliko sam slab na Dušana i da ću praviti kritične greške pri tipovanju
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
              Ovo kolo je namešteno pošto svi znaju koliko sam slab na Dušana i da ću praviti kritične greške pri tipovanju
              Hvala ti- cenim to i u narednom cu zdusno navijati za vas.
              Cisto da noto i ja prodamo maglu nekome - vas dvojica ste nam dosli kao idealka. Mada jos nista gotovo nije.
              Sada gledam vase i nase tipove za danas. Skoro sve smo isto tipovali, tako da vam sanse nisu neke. Jedino da vas ukenja neverovatno pa da pogodite nesto tipa 3 tacna rezultata. E onda smo tu negde u egalu mozda cak i dobijete sa poenom prednosti - videcemo.
              Last edited by Sandugp; 27-08-17, 10:18.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Mislim da je to bas organizovano kada si ti bio na odmoru.
                Cekali su izgleda da ne budes tu - jer su znali da ce tako da se otarase najjaceg konkurenta
                Svidja mi se kako razmisljas ...nema veze,doci ce i sledeca godina....a ove ako nekom treba besplatan savet tu sam da pomognem,kao vrsni strucnjak fudbalske tematike

                Comment


                • Bravo partneru, lepa 3 boda
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Evo i mog prvog tacnog rezultata. I mi i oni uzeli 3 poena na Chelsea. 10-6 trenutno.

                    Comment


                    • Originally posted by madrid View Post
                      Evo i mog prvog tacnog rezultata. I mi i oni uzeli 3 poena na Chelsea. 10-6 trenutno.
                      Moramo preko 15
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Evo 12 bodova 99% sa potencijalom za 13 ukoliko Arsenal da pocasni gol.

                        Ovim bi trebalo da smo obezbedili ukupnu pobedu i teoretski, mada nisam 100% siguran.

                        Comment


                        • Nema sanse da vas stignemo
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Evo 12 bodova 99% sa potencijalom za 13 ukoliko Arsenal da pocasni gol.

                            Ovim bi trebalo da smo obezbedili ukupnu pobedu i teoretski, mada nisam 100% siguran.
                            E to me zanima...Danas je tvoj dan
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Nista ipak od 13. boda jos uvek. Liverpul dao 4. gol

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                Nista ipak od 13. boda jos uvek. Liverpul dao 4. gol
                                I bre i oni našli da se razmašu kada ne treba

                                A dobro ima još par utakmica da se vadimo...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X