Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by srdjan_sl View Post
    Je li igrao iko na Stouk?

    Sandu nista manje nisam ni ocekivao, ne znam kakvo je stanje kod vas ali ja sam se propisno izmasio danas.
    Vodite vas dvojica 3-2 posle prvog dana. Skromni smo i jedni i drugi, ali bice valjda bolje sutra
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Arsenal nisam spominjao sa Lajpcigom zato sto smo od njih svi navikli da mozemo bilo sta da ocekujemo. Najnezahvalniji tim za tipovanje uz par Italijana. Nikad ne znas kako ce da odigraju.

      Comment


      • Originally posted by Nerealan View Post
        Uff, svaka čast.Najuzbudljiviji duel vodimo trenutno
        Bili smo na pragu poraza da je Celta dobila, sad je 5:4, bice sutra svega
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Otvorite temu za uzivo komentarisanje.

          Comment


          • Skaka cast Dzo!
            Kad ponistili gol Lakazetu za moj x...
            Gde onaj video ofsajd...%@#@#####@@#'d#[emoji35]

            Kod nas nereseno 3:3

            tt sa A5 u inat Mi6
            Last edited by miloolja; 19-08-17, 19:32.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Maricu budi dobar, da ne bi bio modar.

              Comment


              • Polako s' radovanje..

                Cela Bundes liga bez GG.. Puk'o sam ki žuti.. Ne sećam se da je nekad bila ovakva subota u Nemačkoj..

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Skaka cast Dzo!
                  Kad ponistili gol Lakazetu za moj x...
                  Gde onaj video ofsajd...%@#@#####@@#'d#[emoji35]

                  Kod nas nereseno 3:3

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  Petom bio u ofsajdu
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Ahaa bila mu peta...nema trika da je ono video..

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zero View Post
                      Bili smo na pragu poraza da je Celta dobila, sad je 5:4, bice sutra svega
                      Totenhem-Čelsi jedini meč gdje nam se razlikuje konačan ishod, tako da taj meč može da odluči

                      Inače, ja i ti za danas isto tipovali, razlika je samo Lion 2:1 i 2:0 Baš loše, ali nas izvukoše saigrači
                      Last edited by Zarkov; 19-08-17, 20:27.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja sam uspeo sve da promasim
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by Zarkov View Post
                          Totenhem-Čelsi jedini meč gdje nam se razlikuje konačan ishod, tako da taj meč može da odluči

                          Inače, ja i ti za danas isto tipovali, razlika je samo Lion 2:1 i 2:0 Baš loše, ali nas izvukoše saigrači
                          Ocajno juce, zato danas mora da se rutinski privede kraju.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Ako se pogodi tacan rez koliko se dobija bodova? Dva ili tri?
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Ako se pogodi tacan rez koliko se dobija bodova? Dva ili tri?
                              2 poena
                              Last edited by Rossonero; 20-08-17, 18:28.

                              Comment


                              • Ok to me bunilo, mislio sam da se dobijaju 2 boda na tacan rez i jedan na pogodjen tip. Ali nije tako. Ok hvala na brzom odgovoru.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X