Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zero View Post
    Bolja ideja je mesjusobni skor, a svakako da je pre gol razlike bolje gledati samo ko je dao vise "golova", bez primljenih.
    To da, jer na primljene ne mozes da utices. Samo ko je dao vise, tacnije skupio vise poena ukupno.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • To je jedna od ključnih stavki, a Administrator Mandušić je nije ovjerio kroz pravila. Kakav organizacioni propust

      Comment


      • Medjusobni duel odlucuje, dosade Nato i Sandu
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Gledam nešto ovo moje tipovanje a sećam se i ranije kada sam igrala... 0:0, 1:0 ili 3+..kod mene ne postoje ili izuzetno retko...najčešće 1:1 i 2:1, odnosno 1:2
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • I sada nekoga usere i u medjusobnom duelu dobije nas na primer, a sve ove ostale duele nakupi duplo manje bodova od nas i ako se desi (a moguce je) da ima isto podova kao i mi bude bolje rangiran od nas, bez obzira sto smo tokom cele sezone mnogo vise pogadjali od njih. Bla .... bolje je da ukupni osvojeni pogodci odlucuju.
            Molim vas da uvazite ovu sugestiju
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Gol razlike nece biti, tu je medjusobni duel.

              Comment


              • Oljice ono je bila fudbalska liga, samostalno takmicenje.
                Ovo je drugi takmicenje i druga pravila, oba su igrana, slabo se sjecas.

                Sandu, nemoj dozvoliti sansu nekom da budes u takvoj poziciji, a onaj tvoj se naduvao kao da ce biti prvi, tako slusaj sefa Natu i miruj
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Ma jel? A što sam igrala u dublu sa Indigom, koji je posle nestao, pa menjala partnere (dobro to sada nije dozvoljeno) i opet bila druga na kraju.....aaaaaaa..A??
                  Nemoj ti meni Oljice...ja ne pamtim..pffff

                  I kakve veze ima ono što sam napisala i ovo tvoje? M?
                  Last edited by miloolja; 17-08-17, 16:08.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Imale su 2 igre sa istim parovima. U jednoj su bili timovi, ovo što sad igramo, a druga je bila solo i više kladioničarska... sa tipovima 1,X,2 ili na golove 0-2 ili 3+. Odlična igra ali veoma zahtevna..
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Tu zahtevnu naravno da nisam igrala. Ono 3+ ako vas je navelo na pogrešan trag.. mislila sam neki rez sa tri ili više golova (da ne bih pisala 3:1, 2:4 itd)..izuzetno retko postavaljam, pa i u kladionici, pravoj
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Covjek vodio 4-5godina, ako Mandusicu ne vjerujes xD
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Ne verujete vi meni
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ne valja ti to, bilo bi dobro da malo miksuješ.. Biće ovde dosta tekmi sa puno golova...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Dobro, ne dešava se to stalno.. ali generalno pričam, najčešći rez generalno

                              Prvi na koji sam naletela..

                              http://www.sportklub.info/forum/show...l=1#post983487
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Dobro, opet je ovo šareno, ima svega...

                                Videćemo šta ćeš tipovati kad bude Real - Barsa, ili sad Spursi - Čelzi
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X