Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Potpuno je u pravu Princoni,trebalo je da se igra,recimo svih 10 parova tipuju 4 ekipe i 2 najbolje se prikljucuju u SF, a ne KO,na jedan mec prilicna doza sreca odlucuje,i ima uticaja,za jedan mec i 10 tipova,stavlja se cela sezona ,al dobro,u SF se bar igra dvomec...kasno je sad o tome mozda nekad

    Comment


    • Cijela liga se zasnivala na duelima. Ko zna kako bi ko završio da smo nastupali svako kolo kao na pjesmi evrovizije

      Narednih dana su prijateljske utakmice reprezentacija i bolje to preskočiti.

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Cijela liga se zasnivala na duelima. Ko zna kako bi ko završio da smo nastupali svako kolo kao na pjesmi evrovizije

        Narednih dana su prijateljske utakmice reprezentacija i bolje to preskočiti.
        Slazem se ali ,i svaka liga u svakom sportu se zasniva na duelim ...pa kad dodje do PO igra se na dve ili vise pobeda,a mi smo QF stavili na jedan duel,mozda smo mogli i QF na 2 meca,al sta da se radi,tako smo odlucili i svima isto

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Slazem se ali ,i svaka liga u svakom sportu se zasniva na duelim ...pa kad dodje do PO igra se na dve ili vise pobeda,a mi smo QF stavili na jedan duel,mozda smo mogli i QF na 2 meca,al sta da se radi,tako smo odlucili i svima isto
          Nije baš svaka, martovsko ludilo u NCAA traje, NFL, Evroligu imaš u BG ove godine, SP u fudbalu na svake 4 pa tako brutalno. Jasno je da su slabije ekipe prošle, pogotovo mark i limun, ali šta da se radi

          Comment


          • Nema čestitki kad mi je krivo

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Jasno je da su slabije ekipe prošle
              Da su slabije ekipe, ispali bi.

              A to što neki mijenjaju po 5 partnera u toku igre, nije im ni bilo mjesto ovde.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Nije baš svaka, martovsko ludilo u NCAA traje, NFL, Evroligu imaš u BG ove godine, SP u fudbalu na svake 4 pa tako brutalno. Jasno je da su slabije ekipe prošle, pogotovo mark i limun, ali šta da se radi
                Losi su to primeri WC nije liga,totalno drugaciji sistem..NFL je posebna prica tu se neke ekipe ne sastanu i po par godina,al ok to jeste brutalno, NCCA,to ne racunam (niije profi)..a F4 je jedna od vecih gluposti u vec unistenoj euro kosarci,i ima mnogo vise kontra primera,ali ok svima je bilo isto i sve ok, al eto mislim da je trebalo i QF igrati na dve ili da sve 4 ekipe tipuju i 2 prodju dalje..samo predlog ako seikad bude igralo i nista vise

                Oko promene partnera,ne znam na sta i na kog aludiras ja sa Princonijem tipujem od 3 kola kad mu je kolega banovan mesec dana,a Markan je samo uzeo Limuna,kojih 5 partnera i slicne gluposti...prosli ste dalje iako ne mozete da prebacite 10 po kolu,sad vam se sklopilo i sve ok,cestitali smo vam i umesto da ste kulturno zahvalili ,mlatis sa tupavom pricom oko promene partnera vec 2 nedelje ,a kad god je bilo ista bitno oko lige ili kad se o necem odlucivalo,ili je bilo ista sumnjivo samo si cutao i nisi se javljao...ok tvoja stvar,al ne vidim poentu oko partnera i tolikog potenciranja,a toliko bitnijih stvari se desavalo tokom lige i samo si cutao...prosli dalje svaka cast..teraj dalje
                Last edited by 61563; 20-03-18, 22:03.

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  teraj dalje
                  Teramo.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Tarantula kakvo je ovo podcenjivanje? Vecina prica kako su jaki, a mi cutimo i u polufinalu.

                    Comment


                    • Oooo imamo i pcelicu No.2 🐝
                      Zzzzzzzzzzzuuu..bzzzzz...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Koliko je maksimalna uplata na Realpool?
                        sigpic

                        Comment


                        • Tipove šaljite meni, nadam se da ćete što više promašiti.

                          U slučaju istog broja poena u dvomeču pobjednik je ko ima više pogođenih tačnih rezultata. Ako i u tom slučaju bude neriješeno odlučuje ukupan broj bodova u boldovanim utakmicama.

                          Comment


                          • Svi ste poslali na vrijeme, vrlo ste ažurni za razliku od mene

                            Comment


                            • Glupi Bilbao!! U produzenom vremenu nam skinuo 4 boda! Fak!

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ako nisam dobro izračunao reklamirajte ovdje.

                                Comment

                                Working...
                                X