Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0
    Pevač Slavuj iz Mrčajevaca?

    Izgleda da se Princ uclanio kod Djilasa.
    Ni blizu . Djila nema stranku, a Miroslav Ilic je kod svog zeta Suleta.

    Cestitam svom saigracu na uspesno prevazidjenoj i drugoj fazi ovog takmicenja. Nismo dosli do prvog mesta koje nam objektivno i subjektivno pripada , ali to je rezultat odluke da oborimo formu tokom sezone, a kako bi bili na najvisem nivou u odlucujucim borbama. Otuda i ove dve ubedljive pobede u poslednja dva kola, gde smo svoje oponente direktno izbacili iz daljeg takmicenja. Ostaju nam jos samo tri protivnika da bi dosli do onoga zbog cega smo ovde

    Ne vidim neku logiku da se unapred odrede parovi za polufinale. Nekako je logicnije da se odrede po tabeli, a u zavisnosti od toga ko se kvalifikuje za polufinale

    Comment


    • Originally posted by MSI View Post
      Ni blizu . Djila nema stranku, a Miroslav Ilic je kod svog zeta Suleta.

      Cestitam svom saigracu na uspesno prevazidjenoj i drugoj fazi ovog takmicenja. Nismo dosli do prvog mesta koje nam objektivno i subjektivno pripada , ali to je rezultat odluke da oborimo formu tokom sezone, a kako bi bili na najvisem nivou u odlucujucim borbama. Otuda i ove dve ubedljive pobede u poslednja dva kola, gde smo svoje oponente direktno izbacili iz daljeg takmicenja. Ostaju nam jos samo tri protivnika da bi dosli do onoga zbog cega smo ovde

      Ne vidim neku logiku da se unapred odrede parovi za polufinale. Nekako je logicnije da se odrede po tabeli, a u zavisnosti od toga ko se kvalifikuje za polufinale
      Takodje partneru,cestitke ,idemo ka cilju...da se nismo zezali tokom dela lige vrv bi bili vec u SF...sad smo prestali da se zezamo pred kraj i izdominirali,a uozbiljicemo u SF...

      Comment


      • Kako je ove godine ovo bila smiješna liga, ubacivali se igrači u ligu u sred takmičenja, mijenjali se imena ko je kako stigao, više i ne znam ko sa kim igra. Evo ljimun nigdje ga nije bilo i odjednom igra od prije 2-3 kola.

        Svaka čast onima koji su tu od početka sa jednim imenom i jednim partnerom.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Apsolutno si u pravu.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Ja podržavam transfere. Baš bi bzv bilo da neko mora da napusti igru samo zbog toga što mu je partner batalio. Ovako uleti neko novi i cepa se dalje.
            sigpic

            Comment


            • Javlja se dobrovoljac
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Zarkov View Post
                Javlja se dobrovoljac
                Poslano

                Načuo sam neke razmirice u taboru Gospode, ne slažu se oko nekih tipova i došlo je do sukoba. Odsustvo hemije u ekipi će ih na kraju koštati nekog ozbiljnijeg rezultata

                Comment


                • Ja sam tipove poslao Noti.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Da potvrdim da je Tarantula poslao na vrijeme.
                    Mark i Limun su se odlično pripremili za duel i djeluje da su na sve spremni. Vidjećemo imaju li snage da izdrže do kraja u šta čisto sumnjam

                    Comment


                    • A sto Realpool,trenutno igra mec sezone i na granici su da ako ovako nastave obore rekord Mare i Madrida...13-7 vode,sreca pa smo kontra tipovali ,ostale parove,pa eto jos imamo sanse

                      Comment


                      • Cestitke Realpool-u na prolasku dalje. Bila mi je cast da ucestvujem u ovoj igri i igram zajedno sa sjajnim saigracima kao sto su Fiksni i Vilser. Puno srece svim preostalim ucesnicima i neka najbolji pobedi

                        Comment


                        • Takodje sve cestike Realpool,protiv 17 nismo mogli,mislim da im je ovo licni rekord...narvno cestitke i mom kolegi Princoniju,a i Wilsiru,mogli smo bolje, ali sta da se radi idemo dalje,nismo smeli da udjemo u QF...
                          Last edited by 61563; 18-03-18, 22:59.

                          Comment


                          • Hvala, ali nije nam rekord, 18 poena nam je rekord.

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0
                              Ne bih bas rekao.
                              Sta da se radi,prodjose,upade im kolo i 17 poena..da smo igrali sa vama ili Maglom dobili i jedne i druge,imali smo vise poena. al eto..nauk za drugi put ,malo manje zezanja i da se izbegne QF...jer na 2 dobijene tseko bi nas iko dobio

                              P.S..A vas ne bi ni bilo da Limun ne iskoci u zadnji cas

                              Comment


                              • Moram priznati da je teska nelogicnost da Limunovi prodju pre nas u polufinale. Prvo su prosli u top 8 jer smo mi dobili Daleta, u suprotnom bi ispali. Na tabeli su bili iza nas. Sada u poslednjem tipovanju su sakupili manje poena od nas, ali bez obzira na sve ovo, oni idu dalje, a mi ispadamo

                                Steta sto je publika lisena spektakularnog polufinala, ovako ce gledati jedno rutinsko odradjivanje posla Izazivaca pozara protiv Limunova

                                Comment

                                Working...
                                X