Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    Moze i tako.
    E da ti nije Limun uskocio ,poslednje kolo ne bi ni bilo zanimljivo,sve bi se vec znalo

    Comment


    • Ne lupaj, tempirao sam formu za zavrsnicu sezone, a svakako da je i limun doprineo, mvp dva kola za redom.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • A Milan - Inter samo izbacujemo ili?

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          A Milan - Inter samo izbacujemo ili?
          Da ..tako je bilo jednom u toku sezone kad se nije igrao jedan par,isto mislim da su bili Italijani u pitanju

          Comment


          • Objavljene su utakmice za zadnje kolo regularnog dijela, tako ćemo onda gurati do kraja.
            Djeluje da će se Limun ugurati ispred Magle. Nezaustavljiv je, nisam mu smio odobrit ulazak u ligu Mark ne mora ni tipovati kad ima takvog saigrača.

            Comment


            • Odlican je mark, dobro ubada, ali nije imao pravog saigraca.

              Sva vrata su nam otvorena, imamo visoke ambicije ali stojimo i dalje na zemlji.

              Comment


              • Samo da pohvalim limuna koji je pokazao da jedini moze po poznavanju fudbalske igre da parira najboljem igracu lige Fiksnom

                Comment


                • Hvala Princoni. Pun sam samopouzdanja trenutno.

                  Fiksni ga dodatno zabaje sa nacinom pisanja rezultata, mozda mu stavljanje tackica odvlaci paznju tokom izvlacenja prognoza iz malog mozga, mogao bih to da probam u narednom kolu.

                  Comment


                  • Ipak je ovo timska igra tako da nista ne bi moglo bez ,odlicnog kolege mi Princonija...ali najbitnije tek predstoji,a sto se tice ........Limune razmislicu.........dal ce se nesto promeniti moguce........................................ali tesko............

                    Comment


                    • Da dogovorimo sve na vrijeme, imam par pitanja i da saslušam prijedloge. Šta ćemo ako u kup sistemu bude neriješeno? Hoćemo li povećati broj utakmica kako bi se smanjila mogućnost neriješenog i samo 1 kolo odlučuje pa da bude recimo 12 ili 14 utakmica? Ne dolazi u obzir da u slučaju 11:11 prođe neko na osnovu ranijeg plasmana ili bilo šta slično, tako da to isključite kao mogućnost

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Da dogovorimo sve na vrijeme, imam par pitanja i da saslušam prijedloge. Šta ćemo ako u kup sistemu bude neriješeno? Hoćemo li povećati broj utakmica kako bi se smanjila mogućnost neriješenog i samo 1 kolo odlučuje pa da bude recimo 12 ili 14 utakmica? Ne dolazi u obzir da u slučaju 11:11 prođe neko na osnovu ranijeg plasmana ili bilo šta slično, tako da to isključite kao mogućnost
                        Mislis kad krene KO...pa 3 sa 6,4 protiv5 jedno kolo 10 meceva ko pobedi ide u SF na Bojse i Flejmse, a tamo valjda 2 kola tipovanja,kao i u finalu...e sad ako bude bilo nereseno...ja ne bih povecavao broj utakmica...al eto ,onda bih oni igrali replay ko u ENG FA kupu,pa do pobede jbg ako stalno bude nereseno..ne znam mi imamo 3 iksa u 30 kola..eto nek se izjasne ,ja bih ovako....al kako odluci vecina,prihvaticu

                        Comment


                        • Ništa replay, da samo jedni igraju a ostali gledaju i čekaju sedmicama šta ćemo kad budu 2 tekme i desi se opet neriješeno, a desiće se kakvi smo baksuzi Zato je poželjno sve detaljno odrediti. Možda neki bonus od 3-4 utakmice koje bi se računale samo u slučaju neriješenog?

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Ništa replay, da samo jedni igraju a ostali gledaju i čekaju sedmicama šta ćemo kad budu 2 tekme i desi se opet neriješeno, a desiće se kakvi smo baksuzi Zato je poželjno sve detaljno odrediti. Možda neki bonus od 3-4 utakmice koje bi se računale samo u slučaju neriješenog?
                            moze i bonus al opet je cekanje sem ako ne upadne neko vandredno kolo...kazem moze i 20 meceva sto se mene tice ,samo kako prihvati vecina,ako niko nista ne napise ti odluci ti si komesar...i da pobednik duela (3-6) odnosno (4-5)ide na Prvog ili Drugog iz regularnog dela u polufinalu i to da se zna

                            Comment


                            • Ja bih povećao broj utakmica i tako minimalizovao mogućnost neriješenog, pa ako i tad bude neriješeno onda riplejišemo.

                              4-5 ide na prvog, 3 i 6 na drugog.

                              Comment


                              • I ovo je bitno jer je jasno kakvi smo Šta odlučuje u slučaju istog broja bodova, hoćemo li međusobne?

                                Comment

                                Working...
                                X